Jump to content
Guest driver

Максимална скорост?

Recommended Posts

аз с мойта 5 гев хеч (д13б2) съм докарвал 200 на магистралата но с 300 зора адвам адвам ги набра имаx чувството че ускорението да 200 продължи 1 час !!! но се справи с двама човека на борда така де един човек и една жена около 48-50 кг !!! с 15-ски джанти при това,но кочинката ми е с 4-2-1 и с махнат ограничител на втората дроселова клапа на карба честно казано след тази манипулация доста живна :cool:

Редактирано от NOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d13b2 180 na 4 nyama razlika s peta na gaz i do 190 na benzin bez problem na raven pat magistralata provadiya - varna poveche ne ste kato vsichko e standartno bez da e butano nesto po kolata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегипробвах мойта жоси,и резолтата.1-ва 60 2-ра 100 3-та 1554-та 200 Това става от карулката на маг.тракия,до расклона на елин пелин,и нямаше как да биа 5-та.Щото имам за смяна тампони от пред и колата танцува много.На 7/500 влиза в прекъсвач а на 4-та на 200км. е на 6/500.Сивик хеч. 5г. д16з6

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Д15Б7 са доста къси скоростите 1-40 и 3,4 ; 2-90 ; 3-140 и така за 1.6 мотора не знам как са ;)

...1-ва почти 60,2-ра 98,3-та 145 нещо такова са ;)
Бах маа му, на мойто купе са доста по-дълги1-ва 60, 2-ра 105, 3-та 160, 4-та незнам :worthy:а на д14-ката ми бяха 1 - 58, 2 - 98, 3 -150 Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз на старата VTi не помня колко беше, ама стрелката си беше излязла от деленията и накрая ограничителя ми изкл подаването на гориво...сигурно да бяха кам 235 знам ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Д15Б7 са доста къси скоростите 1-40 и 3,4 ; 2-90 ; 3-140 и така за 1.6 мотора не знам как са ;)

...1-ва почти 60,2-ра 98,3-та 145 нещо такова са ;)
Бах маа му, на мойто купе са доста по-дълги1-ва 60, 2-ра 105, 3-та 160, 4-та незнам :worthy:а на д14-ката ми бяха 1 - 58, 2 - 98, 3 -150
тия и 8 как ги засече.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 190 се изплаших!!Имам 6 генерация и не смятам че е направена за такива скорости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

209,но не го натиснах повече,можеше и още но жената не ми даде че и малкия беше с нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Д15Б7 са доста къси скоростите 1-40 и 3,4 ; 2-90 ; 3-140 и така за 1.6 мотора не знам как са :D

...1-ва почти 60,2-ра 98,3-та 145 нещо такова са :worthy:
Бах маа му, на мойто купе са доста по-дълги1-ва 60, 2-ра 105, 3-та 160, 4-та незнам ;)а на д14-ката ми бяха 1 - 58, 2 - 98, 3 -150
тия и 8 как ги засече.... ;)
Много лесно, просто спира между 95 и 100, но е малко по близо до 100, ама той Акорд-а до такива скорости не е достигал - иначе щеше да знаеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic D15B2 - 190km/h с 3 човека и много зорPrelude F20A4 - 220km/h с 4 човека, без проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-та не съм я пробвал...втора 105...по-твоя метод ... ;) та на дълго няма къде да шаваш :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на късо и на дълго нямаш шанс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

210 по километраж ;) машината е сивик 5-та генерация хеч, мотора е д15б2. Километража ми е горе долу верен, максимум +/- 5км/ч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С д16а9-ката 1-ва 70,2-ра 110,3-та 160....http://www.vbox7.com/play:9ad6eba8Иначе най-много съм вдигал 225км/ч повече от толкова ме е страх да вдигам.http://www.album.bg/5434/zoom/18775939/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
131km/h[/quot:huh:

браво

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

131 км/час - лошо колега в нарушение си повече от 130 незнам да е разрешено да се кара в бг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

187 на газ.Пробвах и на бензин,ма пак толкова. ;) Дъъъълго набиране на 5-а. :D Ма то за моята тухла на 4 колела май тва и са възможностите. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

170 по GPS (180 по километраж). Километражът ми малко се поизхвърля във високите скорости..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

230 по километраж ,на 7000 оборота се постгат и за повече липсва мощност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200. В неделя. Обаче много малко ми се строри за Д16З6... Разочарован съм, но пак си я обичам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги и аз да се включа кам темата,сас стария мотор д16а6 с много мъки някаде около 208км. сас гуми 195/50/15.Сега колата е сас б18ц4 закупен от Драгича.С доста мъки го вкарах в црх-са заштото никого не питах как се прави исам откривах ;топлата вода;.Но мъките си заслужаваха,варви доста добре а максималната е малко след 230.Смятам че това е достатачно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със стария мотор(ц4) на 8к оборота съм карал с към 240-245 ама за повече ме достраша(колата ходеше където си иска из 4-те платна)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d15z6 CIVIC 6г. 210km/h 5700rpm с оригиналните джанти и рамери на гуми, на газ с 5 човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

180км/чТова беше още като я купих, за да я пробвам. Старая се да ценя моя и чуждите животи.Колата е Civic Fastback 2.0 TDI.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d15z6 CIVIC 6г. 210km/h 5700rpm с оригиналните джанти и рамери на гуми, на газ с 5 човека.

Я пък ти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d15z6 CIVIC 6г. 210km/h 5700rpm с оригиналните джанти и рамери на гуми, на газ с 5 човека.

Я пък ти...
на този модел не му ли дават макс по каталог 192 км/ч? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги незнам имам 4 свидетеля и не веднъж съм ги вдигал, кача ли си на магистрала натискам си я за да негуби тренинг и после си я карям в икономик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали може да ти показва грешно километража?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик купе д15б7,183-4 km/h, с гуми 205/45/16, дали от гумите или от нещо друго не можа да достигне 190(колкото е по каталог) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d15z6 CIVIC 6г. 210km/h 5700rpm с оригиналните джанти и рамери на гуми, на газ с 5 човека.

Първо едва ли ще я хванеш тая скорост...и второ я помисли малко върху оборотите дори и при 200 да речем....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик купе д15б7,183-4 km/h, с гуми 205/45/16, дали от гумите или от нещо друго не можа да достигне 190(колкото е по каталог) ;)

Колега тя на 4-та трябва да прави 195 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има тест значи отново ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, сега ли е момента да се притеснявам, че моята Д16З6 стига 200 на7500 4та и на 5та не ще да отлепи повече?Даже го замерих в 2те посоки, да няма наклон случайно.Двигателя ли ми е отишъл? Даже заради инцидента се чудя дали да не мина на дино...На видео го имам и си личи, че мъчно се катери до 200, да не карам д13 случйно ;)

Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде си прочел че някой е направил 210 ,като е фанал наклон и айде двигателя заминал...толкова си е на колицата и аз с акорда приключвам там 200 на бенз и 190 на газ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе хора, какво очаквате от тея коли, да вдигат 300 ли? Нормално на 4-та да направи 195, а още по нормално е като удариш 5-та пак да остане на толкова, защото просто няма сили за повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе хора, какво очаквате от тея коли, да вдигат 300 ли?

...ми да нали затва си купуваме Хонда да сме бързи и поне 250км/ч да вдигат ако не 300 :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди една седмица карах мойта хонда д15б2 16в 90 коня с 210 но май попътния вятар ми беше силен:cool:иначе с 200

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги скоро ще ходя до варна ще направя един клип и ще го кача, но в момента съм с 16' /215/40 и щи кача клипа, ако има навити ще замерваме един до друг колите и ще разберем дали стоковата ми кола която не е пипана под капака дали лъже километража и ако иска да слагам и тинекиените джанти никви проблеми или на националната среща :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...