Jump to content
Sign in to follow this  
Slimky

Преди покупка на 8 ген. Акорд, 2.0

Recommended Posts

Здравейте, момчета

Карам вече 5 г. Сивик 7 ген. и реших да обновя гаража с Акорд 8, като няколко дни съм в Бургас и днес ходих да гледам тази - https://mobile.bg/11559578013141587. Покарах я, много ме грабна Executive серията, ок съм с това, че е по-малкия бензинов двигател. Нямам обаче професионалното око към детайлите и утре искам да я закарам на сервиз, където да се погледне ходова част, двигател и да се направи компютърна диагности.

Вас ви моля за две неща:

1. Погледнете с мен обавята и коментирайте как ви се струва.

2. Кажете подходящ сервиз в Бургас, ако знаете.

Благодаря ви!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Взимай смело щом ти харесва. Не се занимавай със сервизи и прочия. 

Лично мое мнение

• Like 1

10 hours ago, Slimky said:

2. Кажете подходящ сервиз в Бургас, ако знаете.

Хонда-Апостолов е един от бургаските сервизи. Би следвало да е подходящ, защото те самите вкарват автомобили за продан и ги преглеждат/обслужват, та ще имат опит в това. Мнения има различни във форума за тях. Аз лично само съм разговарял по телефона с управителя относно една обява и беше изключително отзивчив и дори склонен за коментар на цената ;).

Успех

Хонда-Апостолов е един от бургаските сервизи. Би следвало да е подходящ, защото те самите вкарват автомобили за продан и ги преглеждат/обслужват, та ще имат опит в това. Мнения има различни във форума за тях. Аз лично само съм разговарял по телефона с управителя относно една обява и беше изключително отзивчив и дори склонен за коментар на цената .

Успех
Май няма да пресилвам нещата. Нямам му доверие на Апостолов, а в темите за препоръки на сервизи от Бургас, не откривам нищо ново за последните 5 г.

Той какво да и гледа.и да я гледат какво да ти кажат колега.

Дали има някой шарнир за смяна,или някой амортисьор е изпуснал.

Единственото нещо което се гледа по един автомобил втора ръка е да се огледа за удари,корозия и чека. Всичко това можеш да го направиш с приятел защото четири очи виждат повече от две.

Кола и жена на късмет,колега:cool:!На снимките изглежда доста добре,даже и оптичен пакет има на Тайп С,което е рядкост.Щом ти харесва скачай и не слушай “философи” разни.Нова кола от магазина;)

• Like 1
  • Upvote 1

Благодаря за мненията. Въпреки това реших да се въздържа за тази по организационни причини.

От пробното каране обаче осъзнах, че искам новата покупка да е автоматик, което е ново за мен. Може ли да попитам в какво се изразява оптичния пакет на Type S, за да знам да гледам за в бъдеще?

Праговете,добавки на броните и по-ниско окачване 

• Like 1

Едва ли е важно, но колата не e ли с aero sport пакет(без решетката), а не type s?

• Like 1