Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. Gates-ремък,ролка(и)-GMB,NSK.Най добре виж тук за поръчка- http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40389
  2. AMD

    Видео

    http://vbox7.com/play:70594239К20 най интересното е на края "Просто малък 4-цилиндров"
  3. AMD

    Габрово

    За тази година открихме сезона То ясно,че без втек не става ,от 4000 нагоре няма никой.
  4. За да ти е най лесно си намираш инсталациите(тази около ЕЦУ-то,и тази покрай маторя ) За бензинопроводите Фена ти е отговорил.
  5. Ето схема къде минава маркуча Отзад преди пръскалката трябва да имаш клапанче,в повечето случаи проблема е в него. П.П:Колегата ти е дал точно обяснение за възможните проблеми.
  6. AMD

    EG 4 H22

    Тая петичка май ще понавървява Много безаварийни км.И те чакаме за тестовете на пистата
  7. На 4-ри зъба ще запали ли въобще ? П.П:Теро ,тези дни ще сменям ремъка да пробвам а ? П.П 2:Кофата за клапаните е от тебе
  8. 15кг+ тежи на 5 ген хеч ето какво представлява гюлето
  9. Разбитият шарнир и скъсаните тампони,в комбинация с широките гуми си казва думата !!!
  10. И май най добрият вариант,всичко друго е въпросителни Пример:Кутия уж от малък втек,отваряме -избирачите на скоростите като на 6 ген.(стоманени)предавките от б2,крайното 4.4
  11. Според мен разлика има Спарко-то е малко по удобно от репликата.В момента карам с тази отдясно на снимката,горе долу е добре с нея.
  12. Измери си налягането във бензиновата система
  13. AMD

    D15B2 и чип

    Това е истината
  14. Още една тема ,която мярнах и реших да я пусна тук Функцията на IACV(EACV) е да коригира постъпващият въздух в двигателят,ЕЦУ-то реагира на тази информация и регулира оборотите на колата. Причините поради които трябва да го свалите и почистите: -Високи обороти след като е загряла колата -ниски обороти -плуващи обороти -не задържане на обороти 1)Първо трябва да локализирате ЕАЦВ-то,вдигате капака и поглеждате зад всмукателният колектор.То е закачено на него. 2)Внимателно откачете двете скоби на тръбичките(очертани с жълто).Не режете тръбите. 3)След това откачете буксата на клапана(синият кръг) 4)Най накрая за да го свалите,развийте двата 12мм болта,очертани в червено Сега като е свалено ЕАЦВ-то внимавайте да не загубите гумената гарнитурка. 5)Вземете препарата с който ще чистите(спрей за карбуратори,контактен спрей и тем подобни)и започнете да чистите вътре в клапана,и по точно в двата отвора.Продължете докато не престане да излиза мръсна течност.На снимката се вижда и гарнитурката. 6)След като почистите ЕАЦВ-то го оставете да изсъхне(може и веднага да се монтира ) Монтирането е по обратният начин ,от 5-та стъпка до 2-ра. Ето и източника: http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=1575913
  15. Колата ще се стопли но жилата където влизат в барабаните надали.
  16. Погледни съвпадат ли белезите,долу на шайбата и горе на ролката.Ако там всичко е ок,смени сервиза голямата философия ,да я светнат със стробоскоп П.П:Струва ми се ,че при тези промени по двигателя ,трябва да се успее да се настроят градусите от делкото, без да се пили.
  17. Хубаво колата е пипана,но двигателят какъв е ? Свършиха кристалните топки
  18. AMD

    Габрово

    ЧРД Док!Много здраве,щастие и успехи ти пожелавам.
  19. AMD

    D15B2 и чип

    На кое ? На никакви промени по двигателят и това "моно"
  20. Даже ако имаш добро налягане на маслото,моторя изгасва
  21. Прегледай гарнитурката на ЕАЦВ-то дали е там,да не да е паднала случайно.ТПС-а мисля че беше занитен,в смисъл не може да го буташ,освен ако не махнеш нитовете и сложиш болтчета Колегата ти е дал стойностите на напреженията на отделните кабели,може да ги примериш.
  22. 1-ва--3.252-ра--1.9003-та--1.2504-та--0.9375-та--0.771Файнъла ти е 4.250 кутия от Д16Z6 ?
  23. Местоположение: 92-95 Сивик 96-00 Сивик Някой ако може да качи и на другите модели !!! Тестване на релето 92-95 сивик 96-00 сивик
×
×
  • Създай нов...