Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Prelude с номер СА4848МВ видях до НДК следобяд на 5 април.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една хубава как мернах в пловдив със неопределен цвят сивик 8 седан случайно да е тука :()))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От месеци искам да попитам - кой е колегата с черния Акорд, със стикер на задното стъкло горе, който паркира на улиците Доспат-Дукатска-Тунджа в София???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес със Сивик 4 генерация, сива с лилаво фолио на задните прозорци.В Младост на Принцес Аутлета, дърпаше ръчни и учеше някакво момиче да кара кола :) ПП:Много красив беше Сивика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Асеновград имаше гости от софия с два красиви прелюда тъмно сини и двата бяха еднакви евала момчета страхотни са, много красиви коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Асеновград имаше гости от софия с два красиви прелюда тъмно сини и двата бяха еднакви евала момчета страхотни са, много красиви коли.

само че единият беше черен,иначе такова нещо викаш не може да не се забележи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Асеновград имаше гости от софия с два красиви прелюда тъмно сини и двата бяха еднакви евала момчета страхотни са, много красиви коли.

само че единият беше черен,иначе такова нещо викаш не може да не се забележи
може и да е бил черен, но ми се видя че са еднакви цветове и много натокани бяха евала на момчетата за номерата бяха софийски със сигурност. Много се накефих като ги видях даже си покарах с тях и си побъбрихме малко на крастовището ако пак се видим някаде може да пием кафе ако не на националната ще се видим ако пресъствате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам на 10.04 в пазарджик пред деканата имаше 2 сивика ако е някой от тук да ми драсне едно лично :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко седмици виждам из Банкя един бял рекс с врачанска регистрация, има ли такъв индивид във форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засечен е черен Civic VT 4ген. със софийска регистрация и червена емблема отпред в Созопол-Стария град на една полянка над скалите на 10и тоя месец. Ако собственика реши да се разкрие!Страхотна машина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...тия коли ги карат духове ни един не се обади да каже аз бях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това,темата е безсмислена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Асеновград имаше гости от софия с два красиви прелюда тъмно сини и двата бяха еднакви евала момчета страхотни са, много красиви коли.

Колите са сини всъщност.Тази която водеше бях аз,но е пребоядисана със синя перла на Тойота.Втората кола е на приятел,заводския цвят(каквато беше и мойта до преди новата боя),но си личи че е синя само на слънце или под лампа.Иначе е като черна.Закарахме колата на моя човек за сърдечна трансплантация при Киро.А твоят Акорд колега също е екстра,накефихме се много с Митака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Асеновград имаше гости от софия с два красиви прелюда тъмно сини и двата бяха еднакви евала момчета страхотни са, много красиви коли.

Колите са сини всъщност.Тази която водеше бях аз,но е пребоядисана със синя перла на Тойота.

Втората кола е на приятел,заводския цвят(каквато беше и мойта до преди новата боя),но си личи че е синя само на слънце или под лампа.Иначе е като черна.

Закарахме колата на моя човек за сърдечна трансплантация при Киро.

А твоят Акорд колега също е екстра,накефихме се много с Митака.

 

ето затова темата не е безмисленатова е начин по който хората изразяват радоста си от няква случка,нещо преживяно.не виждам нищо лошо в това-напротив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Асеновград имаше гости от софия с два красиви прелюда тъмно сини и двата бяха еднакви евала момчета страхотни са, много красиви коли.

Колите са сини всъщност.Тази която водеше бях аз,но е пребоядисана със синя перла на Тойота.Втората кола е на приятел,заводския цвят(каквато беше и мойта до преди новата боя),но си личи че е синя само на слънце или под лампа.Иначе е като черна.Закарахме колата на моя човек за сърдечна трансплантация при Киро.А твоят Акорд колега също е екстра,накефихме се много с Митака.
И аз ви се накефих като ви видях с двата прелюда че се движите пакет и се зкачих към вас и си по джътках малко с вас. Колите изглеждаха много добре евала ви и на двамата. Ако идвате пак в Асеновград пишете едно ЛС. да се видим за кафе или да полафим малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сутринта към 8:30 сив прелюд 3-та на сточна гара... Да си признавааа :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяя Николай от Козлодуй да каже хареса ли му в Търново :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска докато стоях на светофара до мола в Стара Загора отсреща стоеше хонда сивик 6 светло зелена с софииска регистрация да си признава кои беше щом поздравява ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяя Николай от Козлодуй да каже хареса ли му в Търново ;)

Ааа, колега, бъркаш се ;)). Не съм мърдал от Козлодуй (ако някой освен не ми е взел назаем колата без да знам). ВР 1157 ВА съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес до мола в Ст. Загора поздравих един колега с черна 6-ца, но нещо беше забързан ;)

хахах да не да си бил ти аз да си мисля че си зелен пак ти да си мислиш че съм черен :lol: в коя посока си поздравил ? към НЗ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се тогава. Но видях същия седан с номера ВР 11***(нататък не ги помня) ама явно не съм уцелил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив прелюд с червена емблема СТ 94.. АХ във Варна.Позна ли се някои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмен прелюд с две линии по средата, паркиран на бул. Мадрид и друг цвят бордо по ботевградско на караулката, и двата 4г, някой позна ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде един бърз поздрав за Ал Капоне-то и колегата с тъмносинята лъсната англичанка, една кола зад него на Цар Борис 3-ти /светофара на Пирогов/ :angry::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен cuvic coupe с бургаска регистрация вчера в Ямбол ме поздрави да си признава кой е, а и друг път съм го засичал тук. Да си признава колегата, че следващия път ще го глобя кафе :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвъртък с един колега с червен Прелюд се поздравихме на светофара на червения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катил, ти ли беше на сватба? Само ти си бил с това крило отзад ;) . Много добра машина имаш ;) п.п. само минавах, не можах да зърна булката ;)

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една сива 6-та генерация, която стои пред 5-ти блок в Левски Г, черен капак, свалена низко към земята. Ако колегата види това, да знае че сме комшии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес кой беше колегата към 4 и нещо мина покрай Нови пазар и му свирнах (с Прелюд 5 генерация светло син май бше)? :)

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да :D:huh: аз бях на сватбата .Ама не остана време за кафета че мноо пиене беше.Другия път като са прибирам ще пиша в Хасковските срещи.П.С: Булката е на мой мноо добър приятел вече жена.Ти там няма да бараш .... ^_^:P :P :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил кой ходи за дрифт на новия път към "Казански "в Стара Загора пътя е изрисуван много яко от двата края. Днес се прибирам към 12ч. на обед и гледам един облак дим, ама ОБЛАК:lol: Приближавам се и виждам един червен Рекс се върти на място ама направо ми напълни душата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кой беше днес на стадион Васил Левски към 9 и 50 сутринта посока Граф Игнатиев завиваше към пл.Журналист с сив сивик 6 ген малко май го постреснах с рев на гърне сорка нямам клаксон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше тоя възрастния мъж във една много хубава тунингована 5г. седан(вероятно ВТИ) оранжев цвят.Човека си обикаляше около "Мир" във Варна и си личеше че много пази колата от дупките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахааааа един колега 1916 японка 6та във Варна си изпрати гадбето на пикадили център. Да си признава "BUSTED".повече няма да пиша като съм пиян, че само тъпотии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз в варна бях петък събота неделя и имам навъртяно грацко около 600 км и видях 2 хонди с пенсионери вътре !!! една бяла сивик англичанка преди фейслифта по винишкия баир пъплеше едвам едвам :) един червен хеч до кауфлант и много лошо гледащ мъж /// явно му бяха изяли закуската нея сутрин /// настапете ги тези хонди и се усмихнете бре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече вчера един червен хеч-5, на светофара на била в Н. Загора. Колега защо ме гледаше толкова изумително, просто бях измил колата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, 17.20ч. на 4-ти км. на Цариградско видях мечтата си -

Публикувано изображение

със стикер на клуба.

И въпреки ентусиазирания ми поздрав и "клубно" даване на предимство - нулава реакция, може би само звука на ауспуха... :)

Който и да е - Поздрави :) Изкефих се. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...