Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Преди няколко часа на магистрала Хемус, колегата с 8-ма Сивик (сив мисля че беше, софийска регистрация), поздрави. Добре си покарахме :lol:Аз бях със сив Сивик 6-та.

Редактирано от Gagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес в Стара Загора с оранжев Сивик 5-та седан с черен капак и таван,Рег.номер Е 0728 ВТ.Колата изглеждаше много добре.Поздрави на колегата аз свирнах,но незнам дали ме видяха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на паркинга пред Гранд в Пловдив червен сивик купе с пазардишки номер,колата много радваше,мисля,че имаше и стикер.Нека колегата се чувства поздравен ;)

Аз даже те видях докато я оглеждаше ;) малко съм на лекции тая седмица и така. Мерси
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на rulemaker ;)

Днес му видях хондата паркирана до ПУ.

обаждайте се бе хора 0883 302 991 ;)

Между другото да се чувства поздравен колегата със сивия хеч 6-та дето се засякохме днес по Цар освободител

Редактирано от rulemaker
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска един колега в пловдив на крастовището преди моста на панаира със сивик ако се нелъжа 8 генерация купе син на цвят с пловдивска регистрация майче номера беше 6966 еди какво си да внимава малко как кара че някаде ще яде дарвото. Всеки може да му се наложи да бърза ама така не се сече на крастовище има късмет че гледам на огледалат иначе ако си карах без да гледам така щеше да ме цинтрова че незнам как щяха да ни саберат. Вярвай ако не беше с хонда гаранция щях да те догоня и после незнам кой кого. Надявам се да посещава форума и да си вземе забележка.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За отворената тема днес коя е турбо Хондата в пазарджик това е 5 та генерация на ицо вчера Spezov я завърши и пича си кара но още не му е готова електрониката :) а за гърнетата на хондата още дори няма Доунпайп днес ще я правят и генерацията :D Ако някой се интересува нещо повече за Колата да пита Spezov той я прави той знае какво има под капака :D

Редактирано от James

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера някаква нова хонделка в добрич видях - маслено зелена, ако колегата който е с нея нека да драсне на лични :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълта Интегра с черен капак и щатски номера от няколко дена преминава през Фритьоф Нансен. Някой да има снимки на въпросната бегачка или поне инфо за колата?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича със сив Прелюд 4ген (старозагорска регистрация) минаващ днеска през Габрово да знае, че не му свети левия габарит отзад :bash: И мерси че ми направи път :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Ст.Загора, паркирал днес пред ТУ-София:

Публикувано изображение

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Бургаския хеч с големи надписи TYPE-R спрял пред блока (в близост до спортна зала) във Варна :) ако иска нека драсне едно другия път да сляза да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със кремав ( шампанско ) или нещо от този род на цвят с PP-ска рег 4та ген Сивик :) Полафихме малко над светофар на McDrive. Да се чувства поздравен :D Аз бях със CC-ка 4та :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Ст.Загора, паркирал днес пред ТУ-София:...

А днес беше спрял до мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата Стефан Милев снощи се засякохме на сфетофара преди Баумакса, фен да знаеш не изневерявам на марката защото бях с един пасат хаха просто един френд черпи за рожден ден по пица и дойде да ме вземе от нас :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм си и помислил, че го правиш. Реших, че сте се събирали някъде около Баумакс и се возите там в района. Добре, че ме поздравихте иначе никога нямаше да разбера, че си ти. Радвам се, че се засякохме и се надявам следващия път да имаме повече време да си полафим малко. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм си и помислил, че го правиш. Реших, че сте се събирали някъде около Баумакс и се возите там в района. Добре, че ме поздравихте иначе никога нямаше да разбера, че си ти. Радвам се, че се засякохме и се надявам следващия път да имаме повече време да си полафим малко. Поздрави.

:P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм си и помислил, че го правиш. Реших, че сте се събирали някъде около Баумакс и се возите там в района. Добре, че ме поздравихте иначе никога нямаше да разбера, че си ти. Радвам се, че се засякохме и се надявам следващия път да имаме повече време да си полафим малко. Поздрави.

;) ;) :P
Аз тебе пък те видя на за към Елин Пелин на входа на Мусачево, ама бях с на зетя Астрата, с племенницата на СПАне туризъм :P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха може може :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пред КИА (Колеж по икономика и администрация) Пловдив имаше 5 хеч с черни джанти номера не го запомних имаше стикер да си признае ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяя някой да си признава. Вчера във Варна по Цар Освоботиел се поздравихме с един червен рекс с много добри джанти :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес до Камео в Кичука беше спрял сивик хеч със софийски номер и много яки черни джанти...Да казва кой е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червена 6-та хеч ,мисля че беше Дилян Митев ..засякохме се на Ал.Малинов към 21.00 ,после те мернах и по Въпцаров ма много бързо ми избяга :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D;) ми ако е той, с VTI-ката много ясно, че ще ти избяга :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червена 6-та хеч ,мисля че беше Дилян Митев ..засякохме се на Ал.Малинов към 21.00 ,после те мернах и по Въпцаров ма много бързо ми избяга :lol:

Опа :D Аз бях дам,ти беше с купето със светъл цвят нали ? По Въпцаров също минах но не те видях..Поздрави все пак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфаджийте ми надуха главата,ама поне се позабавлявах с тяхните болни мозъци ! :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа :D Аз бях дам,ти беше с купето със светъл цвят нали ? По Въпцаров също минах но не те видях..Поздрави все пак :DДа с лилавото ,а на Въпцаров те видях на светофара :lol: опитах да те стигна ама ..нещо я беше подюркал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на КРЗ-то голяма скука, не бях ходил около месец, ама е все същата там ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диляне а те чакам за старт на булгара а ти се точиш на куци купета :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я бързо да си признава кой беше колегата с червен сивик купе с черен капак,спрял на тротоара на Захари Стоянов в Пловдив :huh: Имаше и стикер на задното стъкло,поздрави за колегата :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да похваля колегата от София със Сивик-а, пета купе и черен(карбонов?) капак... не видях номер щото мина като ;) ... Изглеждаше страхотно! Случката е в София на околовръстното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес до Камео в Кичука беше спрял сивик хеч със софийски номер и много яки черни джанти...Да казва кой е ;)

Има малък шанс да съм бил аз. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата зад който бях на светофара на Цар Обединиел и му бипнах. Червен Рекс със стикер на клуба, няколко вида червено. Да знаеш че нещо е доста тромава за 700 кила и 100+ коня !!! опита се да я нарежеш напред, ама нещо я нямаше никаква

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е с черната 6-та генерация, дето спира на Тунджа до Пирогов в София?? Има си стикер :)

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше преди малко с едно електриково зелено купе с номер 7795 ? Карах зад него по Кюстендил и мислех да му махна на обратния на църквата щото видях, че дава ляв мигач обаче той продължи към квартала. Да е чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата Riko chervenia,с когото се засякохме преди 3 дни на пошеходния светофар пред Стадион Ботев-аз пътувах към ВСИ,а той в обратната посока.Като светна червено спряхме и аз му свирнах,но не знам дали той ме видя,защото ръмеше.Иначе аз бях със сребриста Англичанка ;)

Редактирано от fedayn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Трънчо да не учи в свободния? Имам един спомен че съм виждал такъв сивик пред свободния паркиран :D Правил ми е впечатление точно заради комбинацията черна кола със сиви огледала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес със старозагорския седан на кръстовището на Цар Борис III и Каблешков около 12:10 часа???

Редактирано от Isi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...