Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

2) Кой беше с нечовешки оранжевия тунингован Prelude вчера на центъра на Трявна?

ярко оранжев със спойлер ? мяркал съм един такъв из Трявна, но собственикът му май незнае за форумът :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сивия красавец (прелюд) с който се закачихме на светофара на Пощата с който си показахме на кой му е по шумна колата :) хаха поздрави колега перфектен е саунда ти и колата като цяло а щях да забравя ето му и рег.номер У 23 66 АВ поздрав от westbam :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Еконт на Симеон се засякох с едно момче, говорихме си за еднаквите телефони, чак като излезе видях, че кара хонда англичанка комби :tooth:, ако е от форума и чете поздрави колега, сори че е реагирах ама бях наред...аз бях с белия хикс дето мигаше на аварийки зад теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред "БУЛЯРД" в Варна спира едно русенско купе 5г. с 4ерни пламъци по предницата някой от форума ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кого се дърпахме преди малко след Сточна Гара в посока Подуяне - червен Сивик 5-та генерация с лепенка на клуба? :lol: Аз бях с черен Сеат Леон 2. Добра гонка стана след светофара - дръпна ми една кола на старта и след това запазихме разликата, макар че според мен на малко по-дълго разстояние ще те мина, като се е развъртяло турбото вече :dry: Добре дърпа Хондичката, поздравления! :D Аз все още не я вкарвам в червеното, защото не е напълно разработена, но не искам да се оправдавам де, все пак съм бивш член на клуба на Хонда и знам какво може японското :)

Аз бях, видях че се напъваш нещо и се накефих. :dry: Не знам дали ти се е развъртяло турбото, но ме узори малко.Дръпна ме на първият сфетофар яко, после си сменихме позициите.Така като гледам 1,8 с турбо 2008г (нова кола), срещу мойта кочинка на 21000км и 16 годишна - добре е :D Ще се радвам да се запознаем и да си побъбрим, пък може и да ги сборим пак, важното е купон да става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес вечерта на ул."Гео милев" Черен сивик 5 ген /купе, седан...не видях че беше тъмно :dry:/ загледа ме момчето аз му махнах за поздрав не знам дали ме е видял и дали е от форума :dry: аз съм с бяла 5та хеч :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мадамата с червения Prelude(като моя).

рег.н. 2345

:ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е този колега с тази 5 ген. пред Шато Монтен :newbie:

Публикувано изображение

Редактирано от Georgiev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да си признае кой беше колегата преди малко в пловдив с черен прелюд 0525 и лепенка на клуба който беше паркирал до рекса ми и май го оглеждаше от колата ако не се лъжа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше преди малко с една Англичанка като моята по булевардите дето се сборичкахме. Дадох аварийни, поздравихме се. Ако колегата е от тука, поздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на много красивата колежката с черната 6-та японка която ми свирна преди малко на сфетофара до стоматологията регистрация ТХ 1204 ТХ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи, червен хеч с лепенка на задното стъкло и врачанска регистрация, до мама миа в лозенец... Странна работа как единственото свободно място беше зад него и оставих моя в приятна компания докато хапна :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 18:00 се разминахме с един син хеч 5г. с енджъл айс и кристални стопчета, на кръстовището преди паметника левски и софииския университет и се изгледахме едно такова конкурентно ама беше тъмно вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на ъгъла на на Гео Милев и Слатинска - лилаво купе 5ген с два ауспуфа отзад :cool: Поздрави на колегата

Редактирано от Wardog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на ъгъла на на Гео Милев и Слатинска - лилаво купе 5ген с два ауспуфа отзад :D Поздрави на колегата

Я интересно аз минах от там точно по това време само, че карам червен хеч все още с два топа отзад :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше спрял зад мен на "Брегалница" във Варна и цяла нощ ми пази гърба?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се загледахме с едни момчета с черна 6-та с Пазарджишка регистрация на входа на с. Белащица - бях спряла там със служебната (шевролет с абсурден цвят).Ако са от форума - поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше спрял зад мен на "Брегалница" във Варна и цяла нощ ми пази гърба?

 

Публикувано изображение

Хехе, значи твой бил този Акордеон... не, не е мойта 8-та, която е паркирала зад теб (ще ми се), просто съм ти виждал няколко пъти колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше спрял днес зад 2-ри блок на ТУ-София със син хеч 5-та с лепенка на клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше спрял зад мен на "Брегалница" във Варна и цяла нощ ми пази гърба?

 

Публикувано изображение

Хехе, значи твой бил този Акордеон... не, не е мойта 8-та, която е паркирала зад теб (ще ми се), просто съм ти виждал няколко пъти колата.

 

Мой мой :D . Hе съм от Варна, а имамe апартаментче там покрай студентските години във Винса и се черпихме яко до сутринта . Поздрави колега :dry: ! А съседа с 8-а да си признае ВЕДНАГА:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кои бяха с белия ЦРХ с ямболска регистрация и синия дел сол на скобелева майка днес около 18 часа в Пловдив.....аз бях с червения дел сол много яко се случи, защото да се съберат 3 такива хонди на едно място си е направо явление.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на ъгъла на Сердика и Симеон , черен хеч 5-та с лепенка на клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни на паркинга на Била Люлин се паркирах до една 6-та VTI. Когато се върнах от другата ми страна се беше присъединил и колега с 6-та купе. Веднага да си признават ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30.11.2008г. От ЦСКА-то към кръговото на 4-ти км. Черна 6-та хеч VTI с лепенка на клуба и рег.N СА 1768.., малко след него и една черна 5-та хеч??? Аз бях със синята 6-тица.Който се познава да си признава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със черния Сивик 6-ца хеч по магистралата към Пловдив в петък? :) СА 6312 НК и лепенка на клуба. Прелетя покрай мен :) , настигнах го малко преди тунела и после доста време си карахме в комплект (той ми мигна с фара за мъгла, аз му цъкнах дълги). На Shell-а до Пазарджик спряхме почти един до друг. Да го поздравя за фарчетата (Angel eyes със ксенонче) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с един тунингован черен Прелюд (още с чужда регистрация) днес на колелото на Панаира по посока бул. "България" към 2:15 след обед?Нарочно намалих да го огледам, но той караше много бавно в средна лента и не успях да го видя по-добре. Поздрави, много красив автомобил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червен црх пред кафе егоист в пловдив днес около 8-9 часа сутринта ....явно съм стар вече и нимога да се сетя номера му :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес червен Сивик купе с лепенка на клуба беше паркирал на ул.Чаталджа,до колкото си спомням номера беше С7753... хайде сега да си признава колегата койте се подвизава в квартала :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам едно 50% от имащите стикер на фен клуба не пишат тук.....ps.колежке номерът на сивика ти се различава от този на прелюда(другия) само в последната буква :) (какво съвпадение само )

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или просто не гледат в раздела "Off Topic"...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше пича с червена 5г. сивик хеч с голяма клубна лепенка на задния джам в центъра на Атина (на светофара до хотел БГ хотел-а Мока), слушащ някво техно. Регистрацията започваше с У ...? Аз бях пича гледащ облечен в черно и гледащ те умно на тротоара преди да завиеш :))). Не очаквах, че ще видя БГ сивик с лепенка на клуба при което :hug:) Бахти колко горд се почувствах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше в четвъртик с червеният хеч до Била в Казанлък с клубна лепенчица ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше пича в гр.Перущица с тъмносиния прелюд или сивик първа генерация :(ако е от форума да си признава ;)

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Дилян Митев с червената 6-та генерация - колега, спиш с чорапите, вчера към 15ч. в локалното до Макдоналдс в Младост се разминахме :lol: Поздрави ;) Много блести тая твойта Хонда, отдалече се вижда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката със сивия Прелюд по бул."Сливница" сутринта към 08,50.Нямаше лепенка,но може да чете.Мното кофти я засече един П.... с бус.Аз съм с друга марка японец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Дилян Митев с червената 6-та генерация - колега, спиш с чорапите, вчера към 15ч. в локалното до Макдоналдс в Младост се разминахме ;) Поздрави ;) Много блести тая твойта Хонда, отдалече се вижда :lol:

Хехе,тамън се разсънвах и не съм те видял,иначе няма как да те сбъркам(тази опъната 4-та не се пропуска ;) ) Най-накрая и моята колица да заблести че с тези снегове и дъждове беше станала на... и малко я поизмих :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше вчера на левия завой на сфетофара за ст.град(7,8,9)кам 16:30Да обменим малко инфо. за Хондичките ;)

Сигурно за мене иде реч? С фалвето канди,дет най-нахално спрех до тебе и те заразпитвах как е хондавелката?От младост още я забелязах и започнах да оглеждам как стой на пътя и как изглежда в движение,и на сфетофара викам чекай да го питам тва момче,доволен ли е от 'убавицата !!! Аз още съм пресен хондаджия и събирам всякаква информация !!! Само дето още си нямам лепенки !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Мария Илиева, днес към 09.10ч я забелязах на ъгъла на Дондуков и Бяло море.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около прелеза до ПЖИ в гео милев се разминахме с един оранжав прелюд наточен и се позагледахме, поздрави на колегата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел е в софия,има оранжев прелюд с черен преден капак,тунингован,може да е бил тои,с тарновски номер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...