Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

На кой беше маслено зеления сивик 6-та сетан вти с лепенка на клуба в долния ляв ъгъл на задното стъкло в сервиза на Хонда (в Младост или Горубляне, не познавам много София и не знам къде се води) вчера 10.09. Много ми хареса, жесток салон, светла кожа, като нов. Ей влюбих се в тази кола!Аз си бях оставил моята за реглаж на клапаните, но като се върнах да си я взема, седанчето вече го нямаше.Поздрави, много хубава кола :rolleyes:

сигурно съм бил аз, бях оставил да ми сменят съединител. ама лепенката ми е отдясно на джама ;) поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, признавам си. Аз поздравявам всеки с Хонда, един те поздрави, друг се усмихне, трети те гледа гадно...Абе и аз поздравявам ама от 7-8 месеца ти си вторият който откликва на поздрава ми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе тая хонда и аз често я меркам в люлин. явно е местен :tease:

Местен е. Има и още няколко там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21.30 ч. на паркинга на арена е засечане колата на Бобчу, поздрави баце. 23.50 ч. бе засечен Нио той си знае къде и му показахме /фингър/ по телефона. Ма и на него поздрави. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А после що не отговаряте като ви звъним а ??? Пуснахте офертата и избягахте :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

Белия Рекс,днес вечерта на Мс'Доналдс в Младост,ако е от тук колега поздрави много готина колица :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на момчето със сивия HR-V, което в полунощ пусна трима пешеходци-хондаджии да пресекат улицата до подлеза на Шипка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сребрист Сивик 6 ген хеч с регистрация ВР.... на централната улица в Габрово, да си признава кой беше.Имаше стикер на клуба :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е тоя пич, който супер много прилича на мене, и кара Сивик 6-та. Само си разкарва някви мацки, а аз се чудя как да се обяснявам пред жената. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, поред на номерата:Първо - поздрави на Големия Рус Вълк, който дойде да ме спаси с кабели :o ; Второ - поздрави на колегата Audioslave 50, много се радвам, че се засякохме така изневиделица ;):)И трето - поздрави на колегата с черната 5-та генерация, с който се поздравихме в Младост 1А към 17.30ч. днес. Колега, личи си, че знаеш какво караш и го оценяваш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синята 5 генерация (дето даже съм го и снимал по-горе) със лепенка на клуба, дето беше спрял на Фантастико в Първи Люлински микрорайон.Аз спрях до него,ама той се появи с жена му и аз нали съм си срамежлив не можах да го заговоря :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивата 5-чка англичанка аеродек, който днес сутринта около осем и малко си паркира колата в дружба 2 пред онази странна жълта сграда, в която има трактори и много баничарки и микробуси рендета. (намира се на големия булевард, главния в дружба 2,посока родеото, малко преди 204 да завие надясно). /Е*ати оябсненито, честно./ Мисля, че колегата е muggs :) Мислех си да те поздравя, ама бях пешак и ме досрамя да креща толкова рано. В такъв час хората са изнервени и рискувах здравето си :P И поздрави на колегата с черния рекс, с когото преди няколкодни ShEfA се размина в младост. колега, ти мигна, ама шефчето се колебаеше и докато се усети, ти ни подмина. Аз бях отпред до него и махнах, ама не знам, дали си ме видял. И определено с растите запълваш цялата седалка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше със сребристия Сивик 5-та генерация седан пред 10-ти блок на ТУ-София днес към обяд :lol: Имаше стикер на клуба

Редактирано от Nike2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dreadheadman

И поздрави на колегата с черния рекс, с когото преди няколкодни ShEfA се размина в младост. колега, ти мигна, ама шефчето се колебаеше и докато се усети, ти ни подмина. Аз бях отпред до него и махнах, ама не знам, дали си ме видял. И определено с растите запълваш цялата седалка ;) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с черният рекс(със спойлерче),който спира в Младост 1 до 145 СоУ?!?Точно пред новото блокче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този, след който ти си писал :)

 

Да вярно,не се загледах преди това ;) В такъв случай поздрави на колегата,съседи сме аз съм няколко блока по-надолу ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, около 19.15 часа, кръстовището на Румънското посолство - една мацка (не запомних с каква кола) беше закъсала на средата на кръстовището и се опитваше сама да си избута колата. Младеж с черна 6-чка, японка, отби от крайна лява лента, за да й помогне. Евала, колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dreadheadman

Да вярно,не се загледах преди това !!! В такъв случай поздрави на колегата,съседи сме аз съм няколко блока по-надолу :rolleyes:поздрави и на теб :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле много гадно - един пич с 5-ца седан се беше нацепил преди малко челно в някой друг на Гешов. Отбих на аварийки да видя дали да помогна, ама те вече се разправяха и си бяха ок, та подминах. Уф, колата беше тоталка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Снощи към 19:10 на фантастикото на бъкстон оранжева шеста с номер 3533 и лайсна хонда фенклуб?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Снощи към 19:10 на фантастикото на бъкстон оранжева шеста с номер 3533 и лайсна хонда фенклуб?

Да аз тази хонда я знам защото момчето учи в УНСС и съм я виждал много пъти в форума пише също но доста време не съм засичал негови постове :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Сива 5-та на Горубляне с номер 1037 и стикер над десния стоп??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

1037 май беше един от другите модератори - Джонибой ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден, надвечер към 18:30-40ч. на завоя на Боян Магесник към Велчо Атанасов (Редута) - черна 6ген. Сивик с лепенка на клуба и старозагорски номер 2305 или 2503(нещо такова). Ако се разпознае някой - много поздрави! Докато се изравня с колата и светна зелено и тя тръгна, аз нали съм пешак.Сяка сутрин към 8:40ч. виждам и колата на Монстър ООД на същия завой, като отивам за работа. Поздрави!

Тва май е Carvin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1037 май беше един от другите модератори - Джонибой ;)

Не, не е ;)п.п. Какво значи "другите ;) "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък,мъжете с Хонда не ме поздравяват много-много,но пък за сметка на това момичета с Хонда засичам често и в 90% от случайте поздравяват дори първи.Миналата сряда,под моста на влюбените(на светофара),мацка с зелен хеч 5-та ми намигна с отваряне на прозореца(супер секси се получи) ;) Поздрави на нея и всички останали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Днеска един Леджънд в Студентски град,малииииии :o .......лудница евала.Немам думи,страшна кола :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сив Прелюд 5г. вчера около 20.30 на кръстовището на Света Петка в Пловдив.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен сивик 6 г. със стикер сутринта 9.03 ч. на светофара на Тодор Александров и Сливница. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eddy

Кой/я е със синя 5-чка с черен преден капак и багажник, като на багажника няма и стопове днес го видях в Банкя около 14:30 - 15 часа. ;) ул. Александър Стамболийски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червено сивик купе с лепенка на клуба към 23.30 на паркинга отсрани на Арена Младост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен прелюд с лепенка на клуба и с номер .. 5553 .. в трети Люлински микрорайон до 33 училище в 17:00 днес :).Кой беше да си признава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest saaron

Вчера видях една колежка с червен хеч ,махнах и но те не ме видя ли .......странно ме гледаше.Беше преди светофара на И. Гешов и бул.България -Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен прелюд с лепенка на клуба и с номер .. 5553 .. в трети Люлински микрорайон до 33 училище в 17:00 днес :).Кой беше да си признава :P

Признавам без бой. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък 26.09 в Лозенец на улица Кр. Сарафов, черен сивик седан с пловдивска регистрация. Беше с лайсни и лепенка на клуба. Паркирах зад него. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше тая вечер към 20 часа със синята стрела по Цариградско със спортното гърне и лепенка на клуба :):P

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

В петък 26.09 в Лозенец на улица Кр. Сарафов, черен сивик седан с пловдивска регистрация. Беше с лайсни и лепенка на клуба. Паркирах зад него. Поздрави

Еми така е, като сме се виждали само със служебни коли с тебе, не си познаваме хондите :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък 26.09 в Лозенец на улица Кр. Сарафов, черен сивик седан с пловдивска регистрация. Беше с лайсни и лепенка на клуба. Паркирах зад него. Поздрави

Еми така е, като сме се виждали само със служебни коли с тебе, не си познаваме хондите :worthy:
Хехе верно си е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък 26.09 в Лозенец на улица Кр. Сарафов, черен сивик седан с пловдивска регистрация. Беше с лайсни и лепенка на клуба. Паркирах зад него. Поздрави

Еми така е, като сме се виждали само със служебни коли с тебе, не си познаваме хондите :D
...много ме разсмяхте двамата :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...