Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав на колегата с CRX мисля ,че беше в неделя към 19.00 или 20.00 сезасякохме на пътя от летището към Младост ,малко преди разклона за Цариградско ...поздравии даже си свирнахме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с зеления Сивик купе 5-та, с който се засякохме днес към 17ч. в цветния квартал.Поздрави и за колегите от ТУ Варна :P ..снимките са от преди няколко дни

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със 6ген хеч(сребрист,някъв много луд нарисуван,нисък,с много яки джанти)днес пред супермаркет "Оги" на центъра на кв.Горна Баня-СофияПоздрав и на колегата пак със 6ген хеч синя със рег. СА1450 на сфетофара на Околовръстното до CityCar-а :rolleyes:

Редактирано от ti6ko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с зеления Сивик купе 5-та, с който се засякохме днес към 17ч. в цветния квартал.Поздрави и за колегите от ТУ Варна :P ..снимките са от преди няколко дни

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Поздрави,тогава видях,че Хондите са там и нямаше как...:D(Сивия ЦРХ)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с белия прелюд, с винилите отстрани, който навлезна днес в насрещното на жълтите павета за да изпревари цялата колона.... :dry:Срам и позор...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с белия прелюд, с винилите отстрани, който навлезна днес в насрещното на жълтите павета за да изпревари цялата колона.... :dry:Срам и позор...

Въпросният Прелюд беше спрян малко след това. Явно полицаите са предали информацията и преди Орлов мост беше заварден от един милицонер в задръстването. (Чудех се защо ли, и сега ми се изясни)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Поздрави на колегата със сребристия сивик 6-та генерация с рег. "СА.6216" ....пусках му аварийки ма нещо не реагира:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата със оранжевия 6ген със рег. СА3533 днес пред Т-маркета в Овча купел :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: Кой беше колегата с прелюд 5 ген., който днес към 19 ч. в София буквално ми се набута пред мен на изкачването от румънското посолство към кулата? Добре, че в дясната лента нямаше коли, та кривнах. А после след светофара шареше по всички ленти...Съжалявам, че не запомних номера, ама ако се познае по времето и мястото - култура трябва малко!...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова години на мигания,мятания,свиркания и какви ли не маймунджалъци, днес най-сетне някой ми отговори. :lol: Поздрави на колегата с червения хеч 5-та, от черния такъв във Младост Варна тази сутрин :) Един път да се усмИхна и аз.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с ...мисля благоевградския червен хеч-5-та сивик - светнах му с дългите, ама не ме видя :)на Цариградско, в задръстването около отбивките за Младост и дружба.

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със Сивика,тази сутрин в Левски Г ,със стикер на форума.:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с англичанката, ако е от форума на който преди малко му изръмжах, но ясно не разбра за какво предвид погледа, който направи :D Е беше с цел поздрав ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, пък на мен каква случка ми се случи. Днес на бензиностанцията на Лукойл до бизнеспарка в Младост спирам да заредя. Има само една кола на цялата бензиностанция. Червено купе сивик петичка. Американска (с място за квадратен номер отзад и лети ОЕМ джанти дето съм ги виждал само в каталога по нета)

 

те таквиз:

Публикувано изображение

 

Тааа, излизам си аз от моето купе досущ същото, но черно, току що сменил летните гуми с джанти със зимните такива - разбирай потен и мръсен. И точно в тоя момент от бензиностанцията излиза едно същество, по потниче с черни презрамки и прекрасни рамене, дълга черна коса и тъмни слънчеви очила. Еееехх :love:. Влиза си тя в колата и отпрашва, а аз зяпам ли зяпам, като някой борсук. Чак бензинджиите ми се зачудиха.

 

Тааа, идеята ми беше да поздравя колежката, нали....

 

 

 

btw, намира ми се време за по кафе, някой път :whistle:;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тези джанти ги търся от една година,даже бях оставил бележка на въпросното купе (не знаех,че го кара колежка) :P Най-накрая си намерих сигурно единствения друг комплект такива в БГ и съм много много happy :D Поздрав също за Мария Илиева.Днес я видях в уникалния и Рекс на Хемус и си махнахме (надявам се ме е познала,защото бях пеша) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не знаех,че го кара колежка...

ооо, да, колежка беше :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата "маймуната", зад който карах преди около 30мин. по бул. Сливница :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав на колегата или колежка с черният сивик седан 6 генерация ПВ 0282 зад веселото село в Пловдив сигурно е на гости защото за пръв път я виждам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си признае кой е колегата със зелен хеч 5 ген с ВР регистрация, който беше спрял около 14.00 днес близо до Флора бургер в студентски град. Искам да го питам нещо за джантите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тези джанти ги търся от една година,даже бях оставил бележка на въпросното купе (не знаех,че го кара колежка) :P Най-накрая си намерих сигурно единствения друг комплект такива в БГ и съм много много happy :D Поздрав също за Мария Илиева.Днес я видях в уникалния и Рекс на Хемус и си махнахме (надявам се ме е познала,защото бях пеша) :)

ехеее имало ме и мен тук :lol: Познах те Жорка,въпреки че те видях в последния момент ;) п.п.много задръстване имаше към Лозенец б.х м... му отдавна не ми се беше случвало! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много здраве на момчето със сивия хеч 5-ца ЕВ4327АР,който минаваше днес през Казанлък,имаше лепенка на клуба и още една,ама нея няма да я казвам.....Не е от габровските бегачки,защото тях ги знам,а и имаше газова.Да извинява за опушването,тряат сегменти вече....!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с известният черен Сивик 6ген хеч с червената предна броня СА3675! :D Гледах го на Орлов мост от 3 метра, но той не се обърна да му махна - аз бях пеша! :P Също поздрави на колега със Сивик 5та хеч, сребрист с черни рисунки от страни и с лепенка на клуба високо на задното стъкло! ;)

Редактирано от CiViCwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с белия Prelude 4-та (с черен капак) и с благоевградска регистрация, който паркира в кв.Овча Купел 1, на площадката срещу Kaufland....Машината изглежда перфектно :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червеното Кончерто днес по обяд на чешмата с минерална вода на "Горна Баня"(имаше стикерче на клуба) :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата chris barnes до окръжна болница тази сутрин и колегата с лилавото 5ген купе пак на същата улица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :rolleyes: Купето май не е форумно, иначе и то спира там всеки ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали ще се разпознае: civic coupe 5 някво вишняво във Варна кв. Левски до механа възрожденци.....всеки път копелето е паркирало неправилно...слагат му гуми върху колата и няма царвула не схваща :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежката със синия Дел Сол с пернишка регистрация точно преди Ботевград, на магистралата. Много поздрави :Р :Р :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за адаша със зеленото купе ;) Днес вечерта го видях на бул Васил Левски на междинния светофар след тунела точно :) Мн добре изглежда машината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Сивия Сивик с рег СА или С 2500 тази сутрин на светофара на Г.М.Димитров :) имаше и стикер на клуба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите с дел сола и сребристия прелюд 4-ген.,които минаха през кръговото на димитровград тази вечер....;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес наобяд към 12-13 часа, на "Графа" близо до МИМАС, имаше паркиран една червена 4та генерация Сивик, с огромен стикер на предния прозорец JDM AS FUCK :))))))) Много ме накефи...Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бързия турбиниран черен Сивик на СливницаП.С Тези Инфинитита били много бавни :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бързия турбиниран черен Сивик на СливницаП.С Тези Инфинитита били много бавни :)

Мерси колега белия звяр е красив.А инфинитито го караше няква мацка:blink: :blink: и го настъпва яко .:lol: Профила ми е "дроги" принципно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Дел сол-а вчера вечерта на кръстовището до цирковата площадка ...Колега исках да те поздравя не да се дърпаме :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един поздрав на пловдивска 6-тица хеч с надпис от зад "Type R" и "Civic cupe" :) номера не запомних, но да припомня ограниченията в града все още важат :D

Редактирано от markup
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги а някой да е забелязал във филма "Столичани в повече" сивика 5 ген беше на някакви бандити :) а онзи синът на бившия кмет се блъсна в тях докато се задяваше със жената на Руслан Маинов.На някой от форума ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час на бул "Черни връх" шофьора на един черен Сивик 6-та купе ме скива на светофара и ме поздрави...Късно те видях колега, щото се бях заблеял напред за полиция да се изтрелям :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях синьозелен хеч 5 ген D13_ка спрял отстрани на стадион Локомотив в София.Ако е колега от форума,нека ми пише,че искам да го питам нещо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...