Jump to content
Veseliq

Motomoshi (CarSpending.com): Android & web приложение за следене на разходи по МПС-то

Recommended Posts

Най-малкото получаваш и имейл, ако не работи нотификацията.

 

Относно смятането на разхода разбит по градско/извънградско/магистрала: това като цяло не е много лесна задача. Приложението работи на следния принцип: за всяко едно зареждане въвеждаме колко % от изминатото разстояние сме минали в съответните режими. След това за всеки от режимите се прави сума на километрите от всяко зареждане със съответния общ / среден разход за това зареждане. Това дава добро приближение в някои случаи (когато по-често по-голямата част от изминатия път на един резервоар е била в един режим) и лошо в други (ако караме 50/50 в два режима, няма да видим разлика в съответните им разходи). Теоретично има различни начини за „решаване“ на проблема, но никой не е без своите недостатъци.

Редактирано от Pavel_Pavlov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мога ли да прехвърля данните който съм въвеждал на новия собственик? Имам предвид от един акаунт в друг?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат да се експортват и импортват. Предполагам това трябва да ти свърши работа. Евентуално с малко ръчни промени в csv файла, ако е нужно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се синхронизира.Не показва бензиностанциите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвижда ли се версия за iOS?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва че проектът е мъртав, както и множество други....От време на време се появява някой ентусиаст с поредното недоносче и цел само печалба без елементарни полезни нещица(примерно известия за наближаващ технически преглед, смяна на масла, инспекция). В този ред на мисли към настоящия момент си остава безалтернативно drivvo има го и за андроид и за iOS и web вариант, който е много удобен за първоначално въвеждане на данни.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...