Jump to content
bebcho

Сменихте ли летните със зимни гуми?

  

334 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Още го дават топличко, но до кога ли? Кога мислите да сменяте гумите колеги, да не се образуват километрични опашки по гумаджийниците при първият сняг?!Аз лично мисля в сряда или четвъртък да ги сменям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още в средата на ноември ги смених :lol:

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, още в началото на ноември :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сигурно вече месец търкалям железарките. Не е лошо да се действа превантивно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вчера сложих, чисто нови PIRELLI WINTERCARVING дано си заслужават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера си ги купих :lol: Спортива Сноу Уин, ще ги кача веднага след като завали сняг, иначе ще изкарат максимум 2 сезона :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си карам с сликовете ,че полу слика не ми се съсипва . :lol::P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги смених, преди 2-3 седмици. Времето напоследък обаче хич не е за зимни гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера си ги купих :lol: Спортива Сноу Уин, ще ги кача веднага след като завали сняг, иначе ще изкарат максимум 2 сезона :P

Аз съм с такива колега. Значително по мек каучук и газят навсякъде! Ако не се лъжа са чешки по лиценз на Continental. Извинявам се за отклонението ;)Аз от миналата година съм със зимни ;) Редактирано от PARUSHEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги смених преди месец 4 фулди монтеро на 14-ки железарки, 2-и сезон ще им е много съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се кара със зимни в тая жега не се ли прецакват? Аз още не съм ги сменил, но скоро хващам закъм балканите и ще се наложи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се кара със зимни в тая жега не се ли прецакват? Аз още не съм ги сменил, но скоро хващам закъм балканите и ще се наложи.

моите ги карах в септемврийските жеги миналата година, нищо й няма, понеже нямах други джанти и летни както я купих.Минал съм 10 000км с тях и не са мръднали. Отпред със "Спортива", отзад с "Дебика"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених ги края на октомври или началото на ноември :rolleyes: и от тогава до сега се "пързалям" като росне малко....догодина чак след първия сняг ще е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вчера сложих, чисто нови PIRELLI WINTERCARVING дано си заслужават.

Изкажи някакво мнение за тях, аз сложих ама ми се виждат зле на мокро и ми шумят над 70 км/чИначе няма да гласувам, защото няма отговор "сложих само 2 гуми отпред" :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм ги сложил, ама така като гледам май ще да е другата седмица тази процедура :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимни гуми в това време? Още става за плаж :unsure: Все едно да сложа зимно яке през септември, и да кажа че ми е комфортно :D Има време. Поне по някои места още не е за зимни гуми :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вчера сложих, чисто нови PIRELLI WINTERCARVING дано си заслужават.

Изкажи някакво мнение за тях, аз сложих ама ми се виждат зле на мокро и ми шумят над 70 км/чИначе няма да гласувам, защото няма отговор "сложих само 2 гуми отпред" :rolleyes:
Още не е било мокро, а за шума има го при мен само от 90 - 100. Прави ми впечатление, че са доста меки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не съм ги сложил, чакам да стане под 10 градуса и да задържи и тогава монтажа е бърз.на това меко време не мисля да си ям зимните гуми все още.иначе са ми готови на други джанти и няма да ходя на гумаджия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимни гуми ЙОК :) Чакам малко по-лово време и Сузи влиза в гаража :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених ги преди месец. Точно на следващия ден някъв влезе в насрещното и ако бях още с изтърканите летни щях да имам размазана кола. На 2рия ден една (единствения наистина студен от тогава) една колежка се въртя с колата заради летни гуми. Който му се рискува до последно нека си тегли последиците. Гумите са за това, да се търкат. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги смених преди месец 4 фулди монтеро на 14-ки железарки, 2-и сезон ще им е много съм доволен.

И аз съм много доволен от зимните Фулди. Тази година взех Монтеро 3, миналата седмица ги сложих. През уикенда ще ходя до Пампорово, ще видим как са. :) Редактирано от manch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги сложил още, тъй като все още си е 20 градуса тук в Пловдив. Няма смисъл да ги развалям, щом застудее веднага ги качвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вчера сложих, чисто нови PIRELLI WINTERCARVING дано си заслужават.

Изкажи някакво мнение за тях, аз сложих ама ми се виждат зле на мокро и ми шумят над 70 км/чИначе няма да гласувам, защото няма отговор "сложих само 2 гуми отпред" ;)
2 сезона карам с тях и съм доволен. В снежно време само веднъж се стигна до бутане. Единственият им недостатък е, че са много шумни. Питали са ме да не би да ми вият лагерите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги сложих преди седмица някаде. Fulda kristal control HP, за сега съм много доволен, пробвах я и на мокро и се държи прекрасно :) Силно препоръчвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая жега със зимни гуми? :) Ама щом искате да си ги търкате!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се обзаведох преди месец със 4 нови Fulda Montero 3 :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни смятам да ходя да ги сложа. Така като гледам до седмица ще става клинч. Надявам се... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още по черноморието времето е топло. Когато засрудее към под 13-14 градуса слагам зимните. За да избегна опашките, ще ходя при денонощна гумаджийница след полунощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ги сменям предполагах,че няма да се налага,но тези дни бях неприятно изненадан >>> Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих ги преди три седмици ,обаче е ужас с тези зимни гуми... лятната си е лятна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих ги преди три седмици ,обаче е ужас с тези зимни гуми... лятната си е лятна.

Кофти е в това това време със зимните. Аз ги сложиш още в началото на ноември, за да не чакам последния момент пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам от началото на месеца и толкова ме е яд, ама по добре отколкото да изгора с 20 лв, а някой полицай да пие бутилка ракия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам от началото на месеца и толкова ме е яд, ама по добре отколкото да изгора с 20 лв, а някой полицай да пие бутилка ракия

И защо ще изгориш с 20лв?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си сложих зимните гуми и са ми чистонови и направо ме е ят на това топло време ама какво да направим.Патувам постоянно и не се знае каде ще хване смотано време и затова си ги таркалям макар че не е за зимни гуми прекалено е топло за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич и аз се чудя защо ше изгориш ? с 20 лв

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре ще ходя да слагам зимните че до сега доста топло беше, за другата седмица го дават студ и сняг а пак имам да ходя до Велико Търново.Да се надявам че ще остана с добри впечатления от Гудиер ултра грип 7+.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...