Jump to content
GeFi's Garage

Попитай следващия каквото и да е.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Pagubg (от форума)Коя е най-голямата автобеля която си правил/а ?

Редактирано от markup

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах 10 км градско без книжка. другоо...Изморих един съединител на място с ръчна. Сега отделя много накрая мама ще ме бие Публикувано изображение

От кога си фен/ка на Хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога си фен/ка на Хонда?

 

Откак видях 4-та ген седан с 15-ки джанти и леко снижена през 1999год. Реших че супер ме кефят такива ниски и плоски предни капаци и тва ми се връзва с концепцията за кола.

Имах 5-та ген Седан, 5-та ген Седан VTi, сега Акорд CG9 седан...

и след толкова години успях - имам и бял 4-та ген седан с 15-ки и яко окачване :lol:

 

Какво ви липсва в живота напоследък?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензин :)Колко и какви коли си сменил/а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1) Opel Astra 1.7 чист дизел :lol:2) Mazda 323 f 90' 1,6i 8v - голямата ми любов :Dза кратко съм карал и още две Мазди пак 323 ф и един Голф,а сега се радвам на:3) Хондичката :P..........................................................................................................................Какво става, когато не си платиш Фиша в 7 дневният срок??

Редактирано от Micho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКТ :blink: Ходи ли на националната?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да Публикувано изображение

 

на националната имаше червен сивик 7ма с турбо някой да знае кой е този човек и влиза ли в форума защото не съм забелязал до сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за сивика 7 ген от драг-а, той не е с турбо а със суперчарджър до колкото знам, и е на колегата policeman.Мислил/а ли си за друга марка освен Honda и каква е тя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

LOTUS- Кало ама няма кеш и още 2-3 бутикови антики!!!Някой карал ли е кола произведена преди 1970г ;)

Редактирано от kembo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,УАЗ "Текезесарка" със три скорости.А кои беше най пиян на НС?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кой ли небеше Публикувано изображениекарал ли си кола с ванкел мотор маи така се пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм карал кола с Ванкелов (роторен)двигател а и ме съмнява някой от форума да е .Те серийно май Мазда правиха едни модели с такъв мотор ама кой ще внесе тука такова нещо че да го пробваме.Въпрос:Какво е Торбалан :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Торбалан... В България е свързан с митологичен герой, използван за сплашване на малките деца. Също така е спряган и за съпруг на Баба Яга. Следващия текст е за по любознателните (има го в уикипедиа)Произходът на мита е свързан, по всяка вероятност, с историята на богомилството (торбеши). Богомилските мисионери в Мала Азия били наричани от враждебната им официална църковна литература фундагиагити (фундаити), т.е. торбоносци, откъдето идва и прозвището торбеши (помаци). С подобни епитети били подигравани за посвещението си, заради което се отказвали от светския си живот и занаят, и се оставяли да бъдат хранени от последователите си. Наред с подигравките[1]. се популяризирали и различни клевети по техен адрес, най-предпочитаната от тях била да се представят като детеубийци или езичници, практикуващи кървави оргии и ритуални човешки жертвоприношения.Моят въпрос: Какво има на върха на загасналия вулкан Сиера негра в щата Пуебла (Мексико)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дискотека.Какъв модел Хонда произвежда за първи път?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия е за Тойота, а първия самостоятелен - за колела (малки мотопеди).Ако не си платя фиша 30-40 дена след като е написан и стане на акт - какви са последиците (фиша бе за 30 лева - изгорял фар)? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си платиш фиша до седем работни дни, той става на акт. Не съм сигурен, дали ще ти го съставят в твое присъствие, или не, но про всички случаи става на акт. След като стане на акт текат срокове за обажалване, след което от един до шест месеца след изтичане на тези срокове си чакаш наказателното постановление, с което ти се налага глобата. Общо взето фиш се съставя за да бъдеш улеснен и ти, и администрацията и щеше да е по-добре, ако си го беше платил. Сега ти остава само да чакаш и да се надяваш че в близките 6 месеца няма да ти пристигне наказателно постановление. Какво се получава когато две стоножки се прегърнат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 ножкаНа колко години сте били когато се загледахте или заинтересувахте сериозно от Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14години.JDM или нинджа стил : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JDM !!!Вие ли избрахте хондата си или тя избра вас ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като се прегърнат две стоножки става ... цип! ;) ЖъДъМъ ез фък! Еххх, изпревариха ме. Знам ли кой кого избра.... знам само, че като я видях една таква беличка и ми се подкосиха краката! Мисля, че и двамата се избрахме взаимно :) Блондинка или брюнетка?

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русото!!!!Рускини или полякини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вианги аз съм избирал Хондата си :) Полякини , ако трябва да избирам между двете :PСивик Телевизор или Сивик Плазмен Телевизор с тъчскрийн :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е иска ли питане? По-шукарителното разбира се - в случая тъча :) Ти де беше гат та нямаше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ме нямаше бях там където ме имаше.Публикувано изображение

А кои изпи всичкото пиене?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз-иде ми да си изхвърля главата...Има ли по силен от Чък Норис?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

никой освен теб защо хората гледат да прецакат другия

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички сме родени егоисти,което в наши дни е много ясно изразено,като трябва да е точно обратното според мен.Закона на джунглата важи в пълна сила " Убий слабия за да не се помисли за някакъв" Какво Ви се хапва точно в момента :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варена царевицаЗащо жените/момичетата имат целулит?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото те винаги са от по лошата страна отколкото мъжете - бременност, цикъл, целулит Публикувано изображение просто си е гот да си мъж Публикувано изображение

 

а защо на жените им кипва лютеницата Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сам си отговорил...:lol: На море или на планина за почивка това лято?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете :D Може да мина през Габрово на път за Варна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало, не играеш по правилата! :PЕстетвено, че на море, нищо че ми е до Д-то. :DЗащо на аватара на колегата Clinku я има и моята хонда? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха защото знаеш след кой да караш Публикувано изображение

 

защо не видях моята кола на нито една от снимките на jdmworks и на всичките тея с професионалните апарати Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха защото знаеш след кой да караш Публикувано изображение

 

защо не видях моята кола на нито една от снимките на jdmworks и на всичките тея с професионалните апарати Публикувано изображение

 

Защото си продадох фотоапарата :)

 

Кой във Варна може да ми помогне да събера двигател B серия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале много зъл въпрос съм задал явно и утрепах темата :). Тогава нов да я съживя.Хареса ли ти националната среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На 47%, а на 100% си харесвам новите запознаства и приятели :).Можели да се сложи глава от х22а/а7 на х22а2? и валовете също. Благодаря :).

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да Защо всички в България си мислят че хонда е кола, която е адски трудна за ремонт и с най-скъпите части в света?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото живеят в социализмУ и си мислят че все още нямат връзка със света!!Защо подяволите да суапнеш от Д13Б2 към друг е толкова трудно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Защото трябва да си наистина Надъхан, преди да тръгнеш да го правиш. :worthy:Защо по дяволите, колкото и скъп да става бензина, жаждата да шофираме не ни отминава ?

Редактирано от nixs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото кеф цена няма.Ще се събуди ли българина или ще продължи да бъде същата покорна и безропотна овца?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...