Jump to content
GeFi's Garage

Попитай следващия каквото и да е.

Recommended Posts

Отговор: Не! Но и да се случи вината вероятно ще е моя, или поне ще направят всичко възможно нещата да изглеждат така. Плюя на професоналното обучение на шофьорите им, което предполага адекватни действия при по-екстремна ситуация, а в същото време само за едното придвижване на лигльовците от точка "А" до точка "В" създават условия за ПТП:lol:

 

Въпрос: Ще си намериш ли причина да не участваш в протеста на 27-ми март? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор: категорично НЕ

Въпрос: колко пъти си сънувал,че ти крадат колата?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре ве що не играете :lol: Сънувал сам 4-5 пъти и това са били най-ужасните ми кошмари,няма да разказвам с подробности сега :cool: Защо толкова мразя голфове и голфаджии?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само едно ще кажа "Оти мразим парцал да ми се прави на хавлия" просто селяни и толкоз. :lol: Иматели любима марка авточасти или ако не е една изброете.

Редактирано от 5g_CiviC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор : Не. Различни са . Нямам конкретна любима марка авточасти .

Въпрос : Каква е хондата на мечтите ви ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От около 2 месеца си мечтая за едно црх-че и се надявам да ми се сбъдне мечтата :huh:Кефи ли ви да си ровичкате по колата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор: Преди много обичак,но напоследък не ме влече чак толкова.Въпрос:Защо подяволите след 5-та предавка като премина на РЕАКТИВНА "R" ми се прецаква скоростната кутия??? ;):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в горивото колега ;)На някой друг кара ли му се црх, че аз от 2 месеца само за това мисля :huh: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор: Защото колата не може да прогнозира и синхронизира вашите издеватества върху нея толкова бързо, за колкото време от 5-та вие включвате R-реактивна ;) Въпрос: Ако заминеш в Италия, на колко хиляди км. би си сменял маслото? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор: Заради хубавите им дълги пътища и качествени горива на 20 хиляди, колкото ми е по сервизна книжка. Макар че ако бях израстнал0 в Италия, едва ли щях да го сменям - като изтече старото, ще сипвам ново, ако шумоизолацията не е достатъчна да спре шумовете в двигателя да ми развалят комфорта.Въпрос: Ако колата ти е извън гаранционна, пазиш ли си сервизна история (като документи от фактури, или записки в тефтер), просто защото я обичаш и искаш да пазиш всичко за нея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор: Всичко пазя - и документи и тефтери! :) Записвам си дори за сменена крушка кога, каква итн ;)Въпрос: Защо на всички им се кара ЦРХ (вкл. и на мен) след като е дърт и некомфортен, а не някой нов тайп р?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор: Най-кратко казано: Заради едно особено, уникално усещане, което можеш да изпиташ само с CRX. :)Въпрос: Дали Луната съществува, когато никой не гледа към нея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха... Франсис Бейкън, а... ;) А дали един CRX, профучавайки с 200 по самотна магистрала вдига шум, ако няма кой да го чуе... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор:Естествено че вдига шум,защото все пак някои го кара :lol: но мисля че шумът ще е приятен! :lol: Въпрос:Защо само ми говорите за CRX сега и на мене ми се кара...много съм пофтенлив :lol::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор:Защото си е мания, и като гледам май не само на мен ми се иска да си купя :lol:Въпрос:Какво правите като ви е мега скучно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвам да си мисля какво мога да направя по хондата в повечето случаи.Какво би било изражението на лицето ви ,ако ви подарят NSX.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор:Изражението ми.... как да ви кажа след като досега не ми се е случвало нещо "неземно" :lol: :lol: :D сигурно ще си деформирам лицето от щастие:lol:Въпрос:Може ли да задам два въпроса? 1.Ще ми дадеш ли 10 000 лв? и 2.Защо не? :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор:Изражението ми.... как да ви кажа след като досега не ми се е случвало нещо "неземно" :lol::D :D сигурно ще си деформирам лицето от щастие:lol:Въпрос:Може ли да задам два въпроса? 1.Ще ми дадеш ли 10 000 лв? и 2.Защо не? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Да колега в сряда... ВЪПРОС:Защо не се казващ "Портокал" ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТГОВОР:Ами наште навремето явно не са се сетили за това име ,пък и в родата не е имало на кого да ме кръстят така :)ВЪПРОС:Колко пъти правите секс в седмицата (не само със жена/мъжа си,а общо)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор: Колкото повече,толкова по-добре(не съм женен)Въпрос: Защо ми изгоря мидбаса компонентната система???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото му е дошло времето.Върви ли Хондата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента хич, тъй като е разглобена цялата ;)А защо на мен пък ми се прецака усилвателят, като не му беше дошло времето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Една секунда преди да спре, усилвателя си е казал: "Ей ся ще се прецакам, точно времето ми е дошло... Sorry мъжки... ;) "Правили ли сте си аудиограма - ушичките как са, слушат ли... ;)

Редактирано от WaveMastaa
По�т, непо�ред�твено преди тво�, не �е цитира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор:Не съм си правил аудиограма,ама гледам телевизора все до едно място го усилвам и по това съдя че не ми намаля слуха :) Въпрос:Следите ли редовно нивото на кръвната захар и кръвното налягане?Не е задължително да имате някакво заболяване ,просто профилактично.Аз примерно ей тъй съвсем случайно разбрах че потдържам постоянно кръвно 195 на 120 и пулс 125 ,пък съм на 30г само!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не го следя, защото съм българин. Мисля си, че съм железен или пък нямам време и пари да ходя по лекари.Защо хъскито ми като стои само само гледа да разруши нещо?

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отговор: Защото са си такива по природа. Всички познати с хъски се оплакват от повишена разруха около тях :)Въпрос: Защо в сайтовете на големите компании (без да споменавам конкретни имена), никога не мога да намеря точната информация на закупени вече от тях лицензирана техника и софтуер?

Редактирано от Bai_Georgi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТГОВОР: Фирмена политика :) Въпрос: Защо карате точно Хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото до момента не е имало друга марка автомобил, която да ми пасне толкова добре, само с едни спирачки неможем да се разберем ама....Въпрос: Колко масло най-много си изгорил за ден с хонделката ??? :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още ми е нова и за 1000 не съм забелязал разлика на пръчката иначе във високите препушва малко ... та ще я видим Публикувано изображение

 

Гледаш ли стъклен дом Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти полудя ли:shy:?(отговор и въпрос)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

явно да Публикувано изображение

 

колко голяма е разликата от д15 до б16 Публикувано изображение

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отг.: разликата е сямо някакви си 4 буквички :lol:? : Бараш ли се..... по ушите :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и по двете :shy: Ако спечелиш 1 милион от тотото каква кола ще си купиш?

Редактирано от WaveMastaa
По�т, непо�ред�твено преди тво�, не �е цитира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвам да изброявам... :blink: - Един CRX 2g - защото винаги ми е бил мечта, а никога съм нямал...- Един Prelude 4g - защото съм карал и знам за какво става дума...- Един Ridgeline - някой път обичам да гледам отвисоко, а и има сняг...- Един NSX - ей така за кеф, да ходя до магазина за бира... :D Трима приятели яли и пили. Сметката била 25 лева. Всеки дал по 10 лева. Келнера върнал 5 лева, от които 2 лева му оставили бакшиш, а те си разделили 3 - то лева. Сметката - 3 по 9 е равно на 27 лева, плюс 2 - то лева бакшиш - 29 лева...Къде е единия лев... питам... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чааааакай малко :cool: То така написано те обърква просто :D30-25=55-2=325+3=2828 не се дели на 3, 27 се дели на 3. ето ти го единия лев ;)Защо последно време изобщо не ми се стои на работното място, като си е същото и хората са си същите, а като не съм на работа не правя нищо, тъй като нямам пари?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговор : Защото мързела и сънят са сериозно нещо ! Въпрос : Ще ходите ли на почивка/море ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцът,ще почивам в къщи ако въобще ме пуснат лятото за някой ден,щот няма кинти.Въпрос:Какво броят овцете, когато не могат да заспят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броят дните до Гергьов ден... :D С MAD DOG набрахме малко ябълки от една градина - не ни хванаха и запрашихме към София на пазар - уж били по-скъпи. Оказа се, че имаме 60 - разделихме си по 30, седнахме един до друг, ама за заблуда на врага се разбрахме единия да ги продава 2 за 1 лев ( 15 лева ), а другия - 3 за един лев ( 10 лева ). Така щяхме да изкараме 25 лева, да хапнем и пийнем по една биричка де... :D Изведнъж до нас спира PaRADOx - а с новия Рекс... :D Светнаха ни очите и взехме едно кръгче, а него го оставихме да продава. След малко се връщаме, а той издухал всичко. Дава ни 24 лева, гледа DOG и вика - " Абе... трябваше да са 25... :D " PaRADOx - а за по-бярзо ги събрал на купчинки по 5 ябълки и ги продал за 2 лева - което е същото като 3 за 1 лев и 2 за 1 лев. Станали 12 купчинки по 2 лева... ;) Седнахме тримата, пием бира и умуваме - къде се дяна единия лев... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор: Първия ги продава 2 за лев, т.е. 1 брой излиза 0.50лв. Вторият ги продава 3 за лев, т.е. 1 брой излиза 0.33лв. като умножим броят на ябълките на единия: 30 x 0.5 =15 лв, след това и на другия: 30 x 0.33 =9.999 лв (приема се 10лв), то общо за 60 броя ябълки ще получим както е казано в условието: 25лв общо. Когато PaRADOx-а ги групира по 5 за 2 лв, то излиза че при него бройката е на 0.40 лв. Оттук 60 x 0.4 = 24лв общо. Единият лев се губи, защото средно пресметнато е продавал ябълката по-евтино отколкото една от 0.33лв и една от 0.50лв. Въпрос: Днес започна продажбата на билети за Whitesnake i Judas. Успяхте ли да си купите от промоционалните бройки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отговор: Не!Върпос: Харесва ли ти тази песен? http://www.youtube.com/watch?v=bdbv4X1F09Q

Редактирано от WaveMastaa
по�т, непо�ред�твено преди тво�, не �е цитира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...