Jump to content
ianiovski

На какво гориво карате ?

На какво гориво карате ?   

178 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Реших да пусна една анкета да видим на какво повече се кара.Аз съм на газ само че с обикновена газова уредба не инжекцион :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съжалявам, няма го в анкетата !!!Медицински спирт !!!

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Карам ма 2 бири на 3 водки а и на 5 ракии с или без мезе :D A колата я карам на газ или на бензин зависи кога ка ми е кеф.

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще един глас в полза на ГАЗолина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензин...Не ми се слуша,как газта не вреди на двигателя,а и Хонда-та ми е Икономик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам моята на бензин - А95, предимно от Лукойл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да пусна една анкета да видим на какво повече се кара.Аз съм на газ само че с обикновена газова уредба не инжекцион :D

В къщи карам на кюмюр (брикети, Донбас- квото падне) .. :D Колата понеже не иска на кюмюр, от време на време и сипвам нафта..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Абе разбирам че още не сме изтрезнели от гергьовден ама айде малко по сериозно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам в другите градове как е, но в Русе бензина на Лукойл е страшна повърня. Два пъти ми се е случвало да източвам резервоар (около двадесет литра). Зареждам от незиностанции OMV, като на всяко трето зареждане гледам да и слагам 98.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нафтаа .. но е най-хубаво когато има втора употреба нафта ако ме разбирате :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няколко са писали "нафта",а никой не е отбелязал в анкетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газчица!Но и много ме кефи как мъркат някои дизолови двигателчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газ... с газов инжекцион Ланди рензо. От него съм по-доволен от тоя на Сеата който е Симгаз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензин-Газ ;) Зависи от шефа и ръката му.... ПАРАТА МАЙКА, ПАРАТА!! Поздрави!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на газолин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бензин!Иначе ето и едни други резултати ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%B5%D1%82%D0%B0

Ето от тази друга тема си личи че ни е налегнала кризата.Сътоношение бензин:газ е 2:1 (засега).. А преди е било 4:1 ;) И за да не съм офф - на газчица карам, но почти винаги паля на бензин.. Да не е*авам двигателя хептен Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим за кеф то от бензина по хубаво няма. А ако говорим за по-евтин вариянт то ГАЗТА по-тънко няма .Аз карам на газ но когато искам да се покефя как дърпа колата минавам на бензин . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам в другите градове как е, но в Русе бензина на Лукойл е страшна повърня. Два пъти ми се е случвало да източвам резервоар (около двадесет литра). Зареждам от незиностанции OMV, като на всяко трето зареждане гледам да и слагам 98.

Първата бензиностанция на която заредих след вноса на колата беше Лукойл, и веднага се промени работата на двигателя.... ;) Карам на бензин, предимно от други бензиностанции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100октана само от Еко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От година зареждам само на ЕКО , но не откривам разлика между 95 с добавка и 100 октана ( освен в цената ). Също така съм много доволен и от РОМПЕТРОЛ - ЕФИКС , добър като на ЕКО , но малко по-скъп заради отстъпката , която дава ЕКО.П.С За масла да не говорим ... така и не намерих качествено масло в Бг !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бензин, но не защото съм гъзар или фанатик, а просто на моя 1.4 двигател ако сложа газ ще стане прекалено слаб. Иначе, ако беше по-мощна колата не бих се поколебал да сложа газ.Сега да се похваля:По празниците изминах 754 км. с 46 литра бензин 95 от ОМВ и разходът излиза 6.1 на 100. Това включва градско (София и Кърджали), кърско/селско (по забележителностите на кърищата около Кърджали), извънградско (90) и магистрално (120 - 140) + климатик от време на време. Общо взето всички видове каране. Този среден разход изключително много ме радва :) и окончателно вече нямам чуденки дали да слагам газ - няма да слагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бензин-личната,служебната на нафта.Постоянно ,зареждам на ром петрол,от както ги има карам доста по 10к на месец-това служебната.Тези добавки дето почнаха да ги слагат ЕФИКС наистина са добри,осетих го в разхода след това реших да ги пробвам и на хондата.Препоръчвам ви да пробвате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за LPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А какво ще кажете за 100 октана OMV, преди се караше масово с такъв, сега гледам основно ЕКО

Редактирано от maxpower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ГАЗТА е за готвене,НАФТАТА е за топлене,БЕНЗИНА е за КАРАНЕ.Аз си карам д15 ката на бензин и не ми пука че е 2,20

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ГАЗТА е за готвене,НАФТАТА е за топлене,БЕНЗИНА е за КАРАНЕ.Аз си карам д15 ката на бензин и не ми пука че е 2,20

:D:lol::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензинче. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензин 95

Колеги,ГАЗТА е за готвене,НАФТАТА е за топлене,БЕНЗИНА е за КАРАНЕ.Аз си карам д15 ката на бензин и не ми пука че е 2,20

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на газ 11 на 100 с газов инжекцион чисто и лесно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с газ за готвене някои път и на газ и мас против въшки че съм въшлив от пари от как съм на газ ;) не ми се слуша как е полезно да горя бензин и колко е вредно да горя газ за печки, а и тая пуста газ дето стана 1.09 и пак неще да стигне бензина , от кво ли да ми пука и на мене при всяко зареждане :P А и още нещо, не че се докачам ама гледам 30% са на газ или 1/3-та от всички, и викате още няма нужда от раздел газови уредби, кога ли тогава дизелджиите ще дочакат своя раздел "дизелови двигатели" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

95,а като бодна OMV 100 паля фитила на ракетата :)

Редактирано от saro_crx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По хубаво от нафтова печка няма.Каквато нафта ми падне такава слагам.За по сигурно при смяна на масло сменям и горивния филтър - засега нямам проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...