Jump to content
Ombre

Национална Хонда Среща 2010

Национална Хонда Среща 2010  

190 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Не е Майна, не е.Не се притеснявай безпредметно ;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна,някои няма да гласуваме а просто ще се съобразиме с желанието на болшинството...;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майна, до тук реално са се интересували 97 души, 52 от които са гласували "за" ... реално форума няма дори толкова потребители -само аз, ти и драгича сме ... а тия 13225 преглеждания ги е направил бота, който пуснах да гласува ...

Много полезна анкета......лиготиите са си лиготии, но до тук реално 149 души са се интересували от темата / 52+97/ ;) А впредвид важността и интереса който винаги предизвиква, дали това не е и реалната бройка на членовете на форума? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове подкарахте като на битака маи си правите само раздуфка и никакво рещение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва малко инфо от организаторите.Я споделете нещо! :o Ае,че народа зе да си драска само спамчета. !!! Даите малко тема за вълнения! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! :lol::o :o :o :o ;):o;) ;) :lol::o нищо конкретно и сързано с темата май вече нама в тая тема з ащо не вземете да и сложите ключ поне ;):spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва малко инфо от организаторите.Я споделете нещо! :o Ае,че народа зе да си драска само спамчета. !!! Даите малко тема за вълнения! :lol:

вярно и на мен ми е интересно, ма не казват :o ... всички тръпнем в очакване !

Първо трябва да се реши кой да лапне парите :o

Аз разбира се !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Разни "полезни" джавканици напоследък...Против негативизма де! Усмихвайте се по-често и гледайте добрата страна на нещата :oАнкетата е страхотна :o:lol: !!!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'lookcho' ....не си интересен братле

Престани с глупостите!

 

 

Някой мод да пусне нормална анкета, и дайте някакво инфо че 100 пъти си смених нагласата..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм съгласен за Видин и не си пуснах гласа.Ще доживеем ли отново тези национални срещи на които всички си тръгвахме с усмивка на лице и още на 5тия километър ни налазваше носталгията , че всичко хубаво е свършило толкова бързо?Май от тук насетне тези събори ще завършват винаги със скандали ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видин ........ ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазарджик ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От самото начало следя тази тема и подобните скандалджийски дискусии...Много ми е кофти да го кажа, но май ще си остана фен само по душа... Не съм убеден, че ми остана желание да идвам на национална (или друга) среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петрич !?!?!? Какво по..... Някакво сериозно решение ще излезе ли в тази тема...??? Така като гледам, май само си спамим и нищо от никаде не става ясно;)!+че за Узна, ако съществува като вариант все още... и естествено ако се придържаме към централната част на страната;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре в Сандански по хубаво ми се струва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От самото начало следя тази тема и подобните скандалджийски дискусии...Много ми е кофти да го кажа, но май ще си остана фен само по душа... Не съм убеден, че ми остана желание да идвам на национална (или друга) среща.

както варвят нещата няма да си сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От самото начало следя тази тема и подобните скандалджийски дискусии...Много ми е кофти да го кажа, но май ще си остана фен само по душа... Не съм убеден, че ми остана желание да идвам на национална (или друга) среща.

както варвят нещата няма да си сам
Еееее - стига бее! :D Чак пък толкова! Аз пък съм сигурен, че тазгодишната Национална среща ще бъда по-добра и от миналата! :D Сигурен съм, че организаторите работят усърдно по това да се надмине даже миналогодишната организация! :D Само трябва да дават повече инфо на нас простосмъртните, че да не се отчайваме, както някои вече го правят:D:D Чакаме с нетърпение осветляване по въпроса с Националната Хонда Среща 2010г. :D:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои от нас

"простосмъртните"

засега не се чувстват заредени :) и ще ръсим оптимизъм в последния момент :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От самото начало следя тази тема и подобните скандалджийски дискусии...Много ми е кофти да го кажа, но май ще си остана фен само по душа... Не съм убеден, че ми остана желание да идвам на национална (или друга) среща.

както варвят нещата няма да си сам
К'во да кажат тези, като мен, които не са идвали на предишните и за това не се произнасят с мнение къде да бъде следващата, а само четат и се чудят "Да взема ли да отида тази година а?"п.п. Искам само да попитам на годишна среща с ремаркета ли се ходи по принцип или е коч-къмпани? Т.е. ако реша да дойда и взема жената с мен дали ще има други змии и камъни на сянка да си се увиват там нещо? Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми то ако няма жени за какво ще я правим тая среща :) ... шегичка ... повечето от нас си ги водят ... някой мазохисти или хора без баби на близо, си водят и челядта ... някой идват без жените - само с челяд :) купона е на макс ... Всеки има право на мнение по въпроса, но реално според мен ( въпреки, че още ме държат на тъмно за мястото гадовете ) важи само мнението на тия, които са си сложили гъза на пангара и организират срещата - тая тема, все пак беше с цел идеи, а не мнения :P ... другите ще ползваме на готово, нещо за което те са се потрудили ... както всяка година до сега ... и както всяка година до сега, покрай тия теми има "разстроени", "разочаровани", "отчаяни", "разгневени", "обидени", които в крайна сметка само ще ползват ... някак си не е честно спрямо организаторите да им оплювате работата, преди дори да сте чули за какво става дума или с какво предложение ще излязат, само защото още не сте чули дали ще стане на вашето или не ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кучетата лаят ... кервана си върви ... а някой хора немат "грам" чувство за хумор ! По весело кУлИеги ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко изблик в страни :) :Тези които бяхме на миналата национална, не почувствахте ли заряда във въздуха, не се ли възгордяхте че сте хондаджии или фенове, не се ли изкефихте на шествието и впечатлението, което оставихме у хората с нашия лозунг? Ако не сте, то поне не пишете в темата и не сейте негативизъм на тези, които предстои да дойдат и да се изкефят на това, на което вие не можахте. Сега по темата. Добре ще е всеки, който пише да прочете и първия пост в темата. Има ли предложения за срещата, като структура и последователност от мероприятия?Може би причината да ви спадне ентусиазъма е, че прекалено от рано го натрупахте, което пък идва да покаже, че нямате търпение и искате да присъствате на Национална Хонда Среща 2010 г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрепям варианта за Узана !Много много не ми се иска да е в Пловдив (защото няма да усетя нищо от нея - все едно съм си в нас )!Но има си организатори и кадето изберат !Ако мога да помогна с нещо - много ще се радвам !

подкрепям колегата! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се плашете хора!Среща ще има и ще е по-готина от миналогодишната! :rolleyes: За всички дето са пресни във форума и за тези които не са присъствали - НАЦИОНАЛНАТА 2009

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е да има и едно Дамско Рали (нещо приложно с конуси). Балкана ни очаква а ние идваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се плашете хора!Среща ще има и ще е по-готина от миналогодишната! ;) За всички дето са пресни във форума и за тези които не са присъствали - НАЦИОНАЛНАТА 2009

Емчо, направо ме върна към ебати емоциите...не е реално, СИГУРЕН СЪМ, че тази година ще е още по-яко! ;):rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен винаги е било яко! :rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, че нещо не разбрах....В анкетата имам като опция само Узана... което е супер, аз за там и щях да гласувам... Решено ли е вече каде ще е мероприятието твърдо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, че нещо не разбрах....В анкетата имам като опция само Узана... което е супер, аз за там и щях да гласувам... Решено ли е вече каде ще е мероприятието твърдо?

;) ;) :) Още ли не си разбрал,че това с анкетата е един...майтап? :):punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-големия фурор ще бъде да се обяви, че няма да има среща 2010.Смятам че така най-много ще се изненадат феновете :punk::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, че нещо не разбрах....В анкетата имам като опция само Узана... което е супер, аз за там и щях да гласувам... Решено ли е вече каде ще е мероприятието твърдо?

:);):) Още ли не си разбрал,че това с анкетата е един...майтап? :):)
щом питам явно не съм...би ли отговорил ако знаеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично подозирам, че мястото е избрано и уговорено вече, но не мога да съм сигурен, защото всичките ми агенти се оказаха двойни ;)Анкетата я пуснах само за да могат тия дето са "за Узана" да си пускат гласа там, вместо да пълнят темата ;), която беше пусната с цел преложения, а не мнения :) ... не разбирам защо наистина се впрягате толкова, при положение, че само трябва да изчакаме хората, на които сме се доверили, да свършат работата ... ае малко по-весело и бодро ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи - Имате пълна независимост - От вас нищо не зависи :hondarulez::D;):thumbs1::D;):D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дадеш ли идея, какво точно да зависи от мен, теб и още 200-300 души, които ще присъстват на срещата ? Освен да се скараме едно хубаво, не ми идва на акъла с какво друго да помогнем ... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дадеш ли идея, какво точно да зависи от мен, теб и още 200-300 души, които ще присъстват на срещата ? Освен да се скараме едно хубаво, не ми идва на акъла с какво друго да помогнем ... :hondarulez:

:-)

 

От мен, теб и още 200-300 души зависи дали организаторите ще са чули моите, твоите и на още 200-300 души "идеи,анализи,предложения" (както се казва темата) или НЕ.

 

...защото ако не се изкажат тез идеи и предложения, няма шанс те да бъдат чути ;-). Разбира се, изказването им не гарантира чуването им, нито взимането им на-в-пред-зад-вид... но пък "ако не пуснеш фиш, със сигурност няма как да спечелиш 6-ца от Тотту", нали!?.

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре за какво изобщо съществува тази тема при положение , до колкото разбрах , вече е решено мястото и формата на срещата :D Тази тема да се затвори защото предложения за друго място няма да се вземат в предвид ;) Може би ще се вземе в предвид дата :hondarulez: За да няма караници , затваряйте темата и да се пусне една информативна , кое как , къде , колко и какво ще бъде и това е :thumbs1: Наистина ще се изпокараме само :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

В началото на тази тема, като се дискутирваха варианти за подходящо място, се говореше, че Сливен и Пловдив са най-подходящи откъм писти, но пък няма подходящо място за спане.

 

В тая връзка пиша, за да споделя информация за подходящо място за преспиване в СЛИВЕН. Този уикенд бях там - организирах и водих 3-дневно мероприятие за 80+ човека, така че впечатленията ми са от първа ръка.

 

Става дума за хотел СПОРТ ПАЛАС (www.hotelsportpalace.eu). Това е най-новият хотел в града, открит миналата година. Хотелът е 4-звезден и по българските стандарти определено отговаря на категорията си. Освен това - всичко е ново и културно, хората там са отзивчиви и т.н.. Като отворите сайта на хотела - всичко което се вижда там по снимките е точно такова и "на живо".

 

С какво разполага хотелът:

 

Настаняване - 95 двойни стаи, 15 студиа и апартаменти (общо). В студиата и апартаментите могат да спят спокойно до 4 човека. Това прави общ капацитет 250 легла. Допълнително, ако не ни съберат - можем при същите условия да ползваме настаняване в хотел Империа.

 

Ресторант - ресторантът побира 300 човека... допълнително към него има тераса (която събира около 150 човека).

 

Палатки - близо до входа на хотела има подходящо място за палатков лагер и са готови да ни съдействат по въпроса.

 

Парти - Към месец юни тази година ще бъде готов летният бар / лятната градина (до 2 басейна) на хотела, който ще може да побира също толкова хора, като ресторанта. Не е ясно как ще стои въпросът със среднощния джангър и може би евентуално ресторантът ще е по-подходящ за парти до зори.

 

Паркинг - Досега не са имали случай да го напълнят целия :-)... и затова управителката не можа да каже колко му е капацитета, но според нея е за 120-130 автомобила. Допълнилтено "наоколо" има къде да се паркира... има и голям паркинг на 2-3 минути - пред стадиона (хотелът е залепен за стадиона в града).

 

Цени - Интересното е, че при такъв лъскав хотел, можем да постигнем цени, които са близки до това, което миналата година плащахме. Разбира се - въпрос е на подходящо договаряне, брой заети стаи и нощувки и т.н.

 

Допълнително - имат няколко конферентни зали, съвсем културни и хубави, така че ако имаме желание - ще ни предоставят за ползване някоя от тях безплатно. Най-голямата, която ние ползвахме, ще ни събере със сигурност според мен.

 

Хотелът се намира на края на града... залепен е за стадиона, за 2-3 други по-малки футболни игрища, за 3-4 тенис корта и т.н. Реално обстановката "наоколо" извън хотела не е градска, а по-скоро обратното...

 

Свободни уиекенди при тях (за почти целия юни имат планирани мероприятия и са заети) - възможни дати от юни нататък:

- 26 и 27 юни;

- 2 и 3 юли;

- 16 и 17 юли.

(сигурно и по-нататък имат свободни)

 

Май това в общи линии...

 

HTH!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата хич не е лоша според мен :D но където и да сме важното е да си искараме добре !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

В началото на тази тема, като се дискутирваха варианти за подходящо място, се говореше, че Сливен и Пловдив са най-подходящи откъм писти, но пък няма подходящо място за спане.

 

В тая връзка пиша, за да споделя информация за подходящо място за преспиване в СЛИВЕН. Този уикенд бях там - организирах и водих 3-дневно мероприятие за 80+ човека, така че впечатленията ми са от първа ръка.

 

Става дума за хотел СПОРТ ПАЛАС (www.hotelsportpalace.eu). Това е най-новият хотел в града, открит миналата година. Хотелът е 4-звезден и по българските стандарти определено отговаря на категорията си. Освен това - всичко е ново и културно, хората там са отзивчиви и т.н.. Като отворите сайта на хотела - всичко което се вижда там по снимките е точно такова и "на живо".

 

С какво разполага хотелът:

 

Настаняване - 95 двойни стаи, 15 студиа и апартаменти (общо). В студиата и апартаментите могат да спят спокойно до 4 човека. Това прави общ капацитет 250 легла. Допълнително, ако не ни съберат - можем при същите условия да ползваме настаняване в хотел Империа.

 

Ресторант - ресторантът побира 300 човека... допълнително към него има тераса (която събира около 150 човека).

 

Палатки - близо до входа на хотела има подходящо място за палатков лагер и са готови да ни съдействат по въпроса.

 

Парти - Към месец юни тази година ще бъде готов летният бар / лятната градина (до 2 басейна) на хотела, който ще може да побира също толкова хора, като ресторанта. Не е ясно как ще стои въпросът със среднощния джангър и може би евентуално ресторантът ще е по-подходящ за парти до зори.

 

Паркинг - Досега не са имали случай да го напълнят целия :-)... и затова управителката не можа да каже колко му е капацитета, но според нея е за 120-130 автомобила. Допълнилтено "наоколо" има къде да се паркира... има и голям паркинг на 2-3 минути - пред стадиона (хотелът е залепен за стадиона в града).

 

Цени - Интересното е, че при такъв лъскав хотел, можем да постигнем цени, които са близки до това, което миналата година плащахме. Разбира се - въпрос е на подходящо договаряне, брой заети стаи и нощувки и т.н.

 

Допълнително - имат няколко конферентни зали, съвсем културни и хубави, така че ако имаме желание - ще ни предоставят за ползване някоя от тях безплатно. Най-голямата, която ние ползвахме, ще ни събере със сигурност според мен.

 

Хотелът се намира на края на града... залепен е за стадиона, за 2-3 други по-малки футболни игрища, за 3-4 тенис корта и т.н. Реално обстановката "наоколо" извън хотела не е градска, а по-скоро обратното...

 

Свободни уиекенди при тях (за почти целия юни имат планирани мероприятия и са заети) - възможни дати от юни нататък:

- 26 и 27 юни;

- 2 и 3 юли;

- 16 и 17 юли.

(сигурно и по-нататък имат свободни)

 

Май това в общи линии...

 

HTH!

Една от най-добре представените и описани оферти за сега (ако не и най добрата) в цялата тема. Благодаря колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...