Jump to content
darius

Пушачи и непушачи!

Пушачи и непушачи!  

445 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Темите за пушачите ме провокираха да пусна анкета, да се преброим и да видим дали сме трезвеници или катранджии,както казват някои заклети пушачи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах ги от Нова година, засега се сдържам ама докога незнам :)

Редактирано от velkoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо не на цигарите. Нямам търпение да дойде първи юни, че да спрат да ми миришат дрехите на цигари след като се прибера от бар или дискотека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо не на цигарите. Нямам търпение да дойде първи юни, че да спрат да ми миришат дрехите на цигари след като се прибера от бар или дискотека.

Ей тва е най -кофтито,не ми пука за това кой пуши всеки сам избира,ама е много гадно изкъпан сложи си праните дрехи миришат на омекотители и прахове и като се върниш смърдиш на пепелник ,кофти и аз чакам с нетърпение да видя дали най-сетне ще се спази поне един закон.Много се кефя като съм в англия как утивам на диско няма дим даже можеш да дишаш с все сила :) ПП: Според мен няма да се спази и тоз закон ,трябва крайна мярка 10 15лв за кутия цигари !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо не на цигарите. Нямам търпение да дойде първи юни, че да спрат да ми миришат дрехите на цигари след като се прибера от бар или дискотека.

Ей тва е най -кофтито,не ми пука за това кой пуши всеки сам избира,ама е много гадно изкъпан сложи си праните дрехи миришат на омекотители и прахове и като се върниш смърдиш на пепелник ,кофти и аз чакам с нетърпение да видя дали най-сетне ще се спази поне един закон.Много се кефя като съм в англия как утивам на диско няма дим даже можеш да дишаш с все сила :) ПП: Според мен няма да се спази и тоз закон ,трябва крайна мярка 10 15лв за кутия цигари !
Напълно те подкрепям колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що за глупост е това с крайната мярка на цигарите 15 лева ... дай тогава бензина да го направят 30 лева литъра за да може само в краен случай да си караш колата нали трябва да се пази природата.Няма да се спазва и този закон според мен едва ли някой пушач ще отиде на диско като знае че не може да си палне една цигарка доста глупав закон според мен би трябвало да се направят заведения за пушачи и такива за не пушачи и пак съм сигурен че всички тези които мрънкат пак ще ходят в клубовете за пушачи.И аз гласувам ЗА цигарите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100%,че закона няма да се спазва!Все пак не забравяйте,къде живеем.........Не съм пушач,но не ми пречат пушачите!Който не ги дава за цигари,ги дава за бензин,алкохол,лов,риболов,тунинг и прочие :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tвърдо Против Цигарите Съм! Никога не съм пробвал НЯМАМ и ЖЕЛАНИЕ да го правя! А колкото до закона... ами то май няма такива закони, които се спазват в страната ни. :)

Редактирано от Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tвърдо Против Цигарите Съм! Никога не съм пробвал НЯМАМ и ЖЕЛАНИЕ да го правя! А колкото до закона... ами то май няма такива закони, които се спазват в страната ни. ;)

;) ;) ;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуша цигари , лула , пури , пурети, наргиле /без трева/ вече 22 години не мисля да ги отказвам - всеки си избира сам в рамките на закона с какво и къде да се трови - алкохол с несигурен произход, вредни емисии в задръстване, абразивен прах от кит преди боядисване , различни разтворители и втрърдители , прах от ремонти при строителството и почистване , странни Е-та от съставките на хранителните продукти /кости , перушина, рога ,оцветители...../, лепила , шум , облъчване с електромагнитни вълни.... Имаме богат избор от вредности :) ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що за глупост е това с крайната мярка на цигарите 15 лева ... дай тогава бензина да го направят 30 лева литъра за да може само в краен случай да си караш колата нали трябва да се пази природата.Няма да се спазва и този закон според мен едва ли някой пушач ще отиде на диско като знае че не може да си палне една цигарка доста глупав закон според мен би трябвало да се направят заведения за пушачи и такива за не пушачи и пак съм сигурен че всички тези които мрънкат пак ще ходят в клубовете за пушачи.И аз гласувам ЗА цигарите :)

ако щеш ми вярва колега но аз съм твърдо против бензина и дизела,който ме познава знае че винъги съм бил за еко горивата ако неможе да е гас то да е поне ток ,незнам дали ще доживея деня в който колите ще са на ток,ей това е истински кеф,защото като застана на някой светофар зад колите няма да ми мирише и няма да си тровя семейството , ще съм един много радостен човек .А до колкото цигарите неможе вредните навици на едни да пречат на други,щом си си избрал да пушиш нямам нищо против теб,но го прави на места където няма да се тровиш или да пречиш на друг .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Млади хора сте откажете ги тез лайна".Това бяха думите на даскала ми по физическокогато бях пушач.Не пуша от години,нямам и намерения да започввам,но само койтоне е бил пушач не може да разбере пушачите.По добре е да се спрат--няма да се ядосваш че си ги забравил ;) !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........според мен едва ли някой пушач ще отиде на диско като знае че не може да си палне една цигарка

Това е главното оправдание и на "бизнеса" в БГ, НО фактите говорят друго!В ЕС пак си ходят на диско!Предишният закон със салоните за пушачи и непушачи изобщо не беше зачетен, ама сега няма мърдане!Това правителство прокарва с твърда ръка всички директиви на ЕС, иначе ще му спрат парата! !!! П.С. Пушенето е опасно за вашето здраве, ама го разбирате когато стане късно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пушачи къде сте се покрили, дайте да покажем че сме повече !!! .Твърдо ЗА цигарите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пушачи къде сте се покрили, дайте да покажем че сме повече !!! .Твърдо ЗА цигарите.

Гласувах и сега си палвам с кафенцето.Имаче - ба си анкетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм не е честно, аз пуша за трима, а не мога да гласувам три пъти! И ще си продължа да си пуша дори още да вдигнат цигарите. В Германия на 4 евро кутия от 19 цигари не спрях да пуша че тука ли с 5 лв ще ме уплашат !!!Доколкото разделението и аз съм на мнението, че трябва пушачите да са отделени от тези, който се дразнят с цел да не пречат, но обикновенно по-нетолерантните са именно непушещите,

Редактирано от PoweRG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не пуша ... но не съм и против цигарите, всеки сам избира за себе си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за пушачите ( но мисля да се пробвам пак да ги намаля/откажа).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Гласувах за пуша от време на време защото пуша по 5-6 кутии цигари за 1 година :D


ПС Нямам нищо против така да се каже срещу пушачите стига да не ме карат да ставам 'пасивен' пушач:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуша :D Но не ми пречат пушачите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пуша и гласувах за пушачите но не съм против непушачите :lol: даже гледам да не преча до колкото мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пушачите умирали в събота, а непушачите - в неделя :lol:Малко черен хумор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 4 години не пушач............ голям ИКОНОМИЧЕСКИ И ЗДРАВОСЛОВЕН ГОТ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............ голям ИКОНОМИЧЕСКИ И ЗДРАВОСЛОВЕН ГОТ :D

Аз така си купих VTI! :lol: Иначе казано 30дни Х 5лв =150х12мес=1800лв.Две години - турбо, три - чарджер, пет - самолет и т.н. :D ! Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо НЕ на тютюневия дим в закрити помещения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не на цигарите ,но като пиина няква ракия може и да запаля една

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама си и вярвате... омг, наистина ли си мислите, че като дойде юни месец и айдеее - край на цигарите на обществените места и така нататък... (както имаше една чалга песен) :lol:

 

п.с. Най ми е кеф, да си сърбам кафето, ракията, бирата, водката и така нататък :D и да си упъвам цигарката. Публикувано изображение

 

п.с.2. Много, ама много ми е интересно, как ще забранят цигарите в нощните клубове, кръчми и така нататък... Публикувано изображение

Редактирано от honda_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така си купих VTI! :D

Иначе казано 30дни Х 5лв =150х12мес=1800лв.

Две години - турбо, три - чарджер, пет - самолет и т.н. ;) !

Виждам че си добре с математиката, ще ми сметнеш ли за по 3 кутий на ден и при условие че карам това което съм написал :)

след 5 години какво трябва да имам ? ( някой Star Destroyer и с Дарт Вейдър да плющим белот ли ? ).

За мен истината за отказване на цигарите е в подобрението на здравословното състояние. След като отида да спортувам и по време на целия мач кашлям то тогава си казвам стига и ги спирам ....... и така по 5-6 пъти в годината.

п.п. darius без нищо лично :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...