Jump to content
k_u_d_o_s

Поръчка на плажни кърпи Хонда

Recommended Posts

Здравейте, в момента съм в разград и интернета ми е по-телефон и е просто отвратителен. Видях че има въпроси в понеделник, когато се върна ще отговоря на всички и може би още същия ден ще открия сметката за събиране на парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Извинявам се още веднъж че не писах 2 дена,но мислех че ще имам Интернет кадето бях а се оказа че нямам.

 

Както и да е - радвам се че минималната бройка е достигната!

 

Утре сутрин първата ми работа ще е да открия една сметка и до обяд ще съм постнал IBAN номера в темата. За тези който са от Варна и им е по-лесно могат да ми дадат парите на ръка. Като събера пари за аванса за поръчката ще поръчам. Междувременно могат да приема и други поръчки. Така че ако има желаещи да продължават да поръчват!. Освен това мисля да поръчам поне 10 бройки повече за изтървалите.

 

Още утре ще се свържем със завода и ще ви информирам за срока на изработването своевременно.

 

За други въпроси и за хората от Варна, които предпочитат да дадат парите на ръка:

GSM: 0886 843767 - Климент

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настоящия собственик на любимият ми Prelude е първия дал пари:1.д-р Генчо Ботев - 20лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До всички поръчали кърпи!

 

IBAN: BG54UNCR70004518254442

За: Климент Станиславов Велинов

 

Това е сметката на която можете да пращате пари за заявения от вас брой кърпи. Надявам се на вашата коректност и всички колеги заявили бройки да пратят нужната сума на сметката или да ми я дадат лично.

 

Моля към превода приложете вашия ник и града, в който живеете!

 

Аз веднъж дневно в тази тема ще потвърждавам от кого съм получил превод или пари на ръка!

 

Надявам се че в едноседмичен срок ще съберем голямата част от парите и ще мога да направя поръчката!

Във наш общ интерес е да съберем парите бързо, за да получат всички кърпите си възможно най-скоро.

 

Отново ще си напиша GSM номера за въпроси и за колегите от Варна,които предпочитата да дадат парите на ръка!

0886 843767

0878 843766

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужно ли е да ти изпращаме електронен вариант на платежното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужно ли е да ти изпращаме електронен вариант на платежното?

Не - аз периодично ще си проверявам сметката online, а там мога да видя платежното от кого е пратено и каква информация е приложил към него.За тези които не са разбрали - банката е Уникредит Булбанк.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш 40лева и от мене, пуснал съм ги през epay, значи в четвъртък трябва да са при тебе. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платено и от мен 20 кинта за 1 бр. през епеи значи в четвъртък са при тебе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук съм получил пари от:

 

1.д-р Ботев – 1бр

2.Мишо – 2бр

3.Ceko – 1бр

4.Civic_009 – 2бр

5.Rumaneca – 1бр

6. sTiLLFree – 2бр

 

Дотук платени 9бр.

 

Много бавно върви засега.

Мислех да направя поръчката когато събера нужните средтсва за аванс, с надеждата че докато ги изработят ще събера останалите.

 

НО имайки предвид колко бързо събираме парите не мисля да поръчвам докато не събера 80-90% от парите. Не се обиждайте колеги но не искам да си извадя от джоба 2000лв, и после да се чудя дали ще си ги върна :).

 

Всяка сутрин тук ще пиша от кого съм получил пари и всички ще виждаме докаде сме с поръчката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах 60лв през epay за 3 броя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще идваш ли на седмичната или да тормозя epay както останалите кукулеги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За поръчалите Колеги от Варна!

 

Довечера към 22 ще дойда на срещата на OMV.

Може да дадете парите за кърпите там!

 

А към колегите,който още не са поръчали:

Бройката не е лимитирана на 200! Ако има някой който желае да си поръча а не го е направил до сега - не е късно.

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а не мислите ли, че инфото за сметката, на която трябва да се превеждат парите, е добре да се добави в първият пост, за да се намира по-лесноможе би модраторите биха помогнали в случая? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а не мислите ли, че инфото за сметката, на която трябва да се превеждат парите, е добре да се добави в първият пост, за да се намира по-лесноможе би модраторите биха помогнали в случая? :)

Съгласен съм, но или найстина модераторите трябва да помагат или трябва да откривам нова тема, а май ще станат много и разпокъсани.Засега периодично ще слагам инфото отново.IBAN: BG54UNCR70004518254442За: Климент Станиславов Велинов0886 8437670878 843766

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям че съм получил пари от следните хора:

 

7.vlado_dr – 2бр

8.Християн Илиев – 2бр

9.Alexandro – 1бр

10.Blueye – 1бр

11.Basher – 2бр

12.Kicko – 2бр

13.Десислава Василева – 1бр

 

Дотук 20бр.

 

 

Моля Християн Илиев и Десислава Василева да ми пишат на ЛС как са регистрирани тук(никове) и откаде са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...10.Blueye – 1бр....

blueeyeС 2 'е'-та, че с едно няма да ме намериш, ако ползваш търсачката :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40лв. внесени за 2-та бр. от мен и Майната (той беше пуснал заявка в предварителната тема тъй,че не го брой от там)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен имаш 20лв надявам се да си ги получил за 1 бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За поръчалите Колеги от Варна!

 

Довечера към 22 ще дойда на срещата на OMV.

Може да дадете парите за кърпите там!

 

А към колегите,който още не са поръчали:

Бройката не е лимитирана на 200! Ако има някой който желае да си поръча а не го е направил до сега - не е късно.

Ще се видим там и ще си нося париците :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 15:30:

 

14.Станимир(мой колега) – 2бр

15.krasimir_01 – 1бр

16.SpecTraL – 2бр

17.Zaio_87 – 1бр

18.Костадин Илиев – 2бр

19.Васко Николов – 2бр.

 

Дотук 30бр

 

Отново моля колегите Костадин Илиев и Васко Николов да се свържат с мен за да уточним града и никовете им.

 

 

Последен update от фабриката: Кърпите ще са негатив! Т.е. кърпите отпред ще са червено с бяло - отзад бяло с червено.

Така че всички които искаха бели кърпи - могат да имат такива като я обърнат :P.

 

ДА пишат ако още някой иска?

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 16:30:20. nia – 2бр21. Слави CR-V – 1бр22. nicki – 2бр23. sa666u – 1бр24. valioo – 1бр25. vex – 3бр26. greenex – 2брДотук 42бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. кърпите отпред ще са червено с бяло - отзад бяло с червено.[/b][/size]Така че всички които искаха бели кърпи - могат да имат такива като я обърнат :P.

А качеството отзад същото ли ще е като отпред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така че всички които искаха бели кърпи - могат да имат такива като я обърнат :P.

Само че като са негатив, надписа на бялата страна няма ли да е огледален?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да май така ще се получи.А за качеството исках да попитам по точно отзаде нямали да се получи по грубо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще имали некакъв проблем да ти преведа парите в понеделник че в момента не мога да хвана работното време на банките.Но ако тряа ще намеря начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 13/08/09 08:00:

 

27.beast – 1бр

28.BOSS'HOGG - 5бр

29.H22_turbo_Vtec – 2бр

30.Al_Capone – 2бр

31.Golf-Assassin – 1бр

32.Венцо – 2бр

33.ivan74 – 1бр

34.WingMan – 2бр

35.Nasakoto.Yakata – 1бр

 

Досега - 59бр.

 

Valio_ - Качеството няма да се различава,но

keel - найстина е прав че надписа ще е огледален :)

Светльо - Колега така като гледам колко сме явно няма да поръчвам в понеделник както се надявах. Така че няма да има проблем.

 

Ако не успеем до понеделник,максимум вторник да поръчаме, се отлага за седмицата 24.08, защото от 19.08 до 23.08 съм в Рила!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаидееее мераклитеее..... Хавли , хавлии............... пък като опре въпроса до пари чакате последния момент, стегнете се малко де 20 лева са, да не са хиляди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 13/08/09 13:00:36.Butch – 4бр37.hondю – 2бр38.Chori – 1бр39.Vaskata_Vass – 1брДотук - 67брОтново пиша сметката и телефоните:IBAN: BG54UNCR70004518254442За: Климент Станиславов Велинов0886 8437670878 843766

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз направих вноска 20лв за така желаната плажна кърпа ХОНДА.Приведствам всички колеги,които са заявали кърпите да се внесат пари! Всеки,който е заявил е бил наясно,че трябва да се внасят по 20лв и то не чак след месец.... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преведох 100лв. за 5бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 13/08/09 17:00:40.BAD_BOY – 2бр41.КраТуН – 1бр42.Radko – 1бр43.Stefan_Milev – 4бр44.Gagi – 2брДотук 77бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам 1-бр червена. от Асеновград съм ако може да ми е пратите по кориер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 14/08/09 12:00

 

45.vesso_varna – 2бр

46.policeman – 5бр

47.Николай Гърнев – 2бр

 

Дотук 86бр.

 

Моля колегата Николай Гърнев да прати ЛС за да видя ника му и да пише от кой град е!

 

Отново пиша сметката и телефоните:

 

IBAN: BG54UNCR70004518254442

За: Климент Станиславов Велинов

 

0886 843767

0878 843766

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40 лв. за два броя внесени и от мен.Никола Спасов Гърневгр. ПанатюрищеР.S. "KUDOS" Явно по едно и също време сме пуснале постовете си. Необходимо ли е да ти пращам лично.Поздрави !!

Редактирано от nikitooo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 14/08/09 16:00

 

48.rendz – 2бр

49.UniCorn – 4бр

50.delineator – 2бр

51.Perko28 – 1бр

52.CALYPSO^ - 2бр

53.Ивелин Ангелов – 1бр

 

Дотук 98бр

 

Отново моля колегата Ивелин Ангелов да се свърже с мен за да видя ника му. Града го записах :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...