Jump to content
k_u_d_o_s

Поръчка на плажни кърпи Хонда

Recommended Posts

Допълнение към 23/08/09 16:0079.DjSprite – 2бр80.Rossi – 1брДотук - 146бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако искате да направим един списък кой не е превел пари и ще стане ясно,кой се ослушва и заради кой се бави поръчката !!!Иначе бързо бързо поръчаха, а като стане въпрос за пари.... Ако ги питаме нищо чудно да кажат " Кви кърпи бе, я не ме занимавай с глупости"Извинявам се за тона колеги :) Нека да се стегнем малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе ми го от устата , и аз тва се канех да предложа, ама да не занимаваме колегата дето и без тва се е натоварил с хавлиите, от него се иска само да пеистне тука целия списък на платилите а ние ще проверим кои се услушва !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААА Ако ще и октомври да станат ше отида на плажа с нея тряа са исфукъм... !!! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 23/08/09 19:0081.Mavzolei – 1бр82.Mom40_87 – 1бр83.АНДРО – 2брДотук - 150брА списък с заявилите желание да поръчат кърпи мога да ви дам готов. Всичко е прегледно написано в табличка!!!Утре може да го постна ако ви се занимава да им пишете лични и да им "припомняте" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да им изтипосаме имената на стената на срама с едри червени букви , пък ако не ги е срам нека се натискат. Чакаме списъка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да давай списака и да се действа. Аз си мислех че за морето ще съм с хонда кърпа ама няма как вече съм на моренце без кърпа. Но си е чакам с нетърпение.........................................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на стената на позора виновниците :D че и аз съм на морето без кърпа а трябваше за 2-3 дена да се преведът парите и готово големо разтакаване големо нещо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 25/08/09 14:0084.hondajapan – 1бр85.KU4E_DUX – 2брДотук - 153брПо-късно днес ако ми остане време ще постана списъка с желаещите, но все още не платили хавлии.п.п.Видях сега че вчера съм объркал дата на допълненията вместо 24/08/09 съм писал 23/08/09.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драматизирате колеги може да нямат възможност хората!и на мен не ми остава никакво време през деня обаче до не съм се отказал в четвъртък ще преведа!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за мен :Dще гледам утре да пусна паричките !

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 26/08/09 08:0086.Stancho – 2брДотук - 155брХайде колеги лятото го изтървахме, но не е нужно да протакваме цяла зима!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене останалите се скатават и чакат от лихвата в банката на тия 155*200=3100лв. техните кърпи да им излезнат без пари :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле доста съм на делеч иначе да ти дам пари да ги поръчаш и който не е превел с 5-тарка отгоре да се научат че като се дава заявка трябва да са готови веднага да реагират а не всички да чакат заради няколко човека. Ще ме извинявате за офа но си така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с 1 брой,ама взимам 2...Утре сутринта пращам 40лв. Сори, че и аз се забавих,ама не бях сядал на комп 1 месец и те взели,че нещата се юрнали :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 27/08/09 08:00

 

87.kokodaf – 3бр

88.Мария Илиева – 1бр

89.Моя позната - 1бр

90.hondari – 2бр

 

Дотук - 162бр

 

Отново моля колегата Кирил Кирилов да ми пише за да видя ника и града, в който живее!

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кирил Генов Кирилов-KIKO_HONDAгр.Стара Загора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(една бяла и една червена) ;)

Абе хора вие СЛЕПИ ли сте??? НЕ четете ли че няма да има бели? САМО ЧЕРВЕНИ!

 

+ 1 за мен

 

 

(ако реша още ще пусна нов пост)

 

Еееей и на слепите им провървя,като си обърнат хавлийката и става бяла!поздрави на виждащите :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се включа с 1. Късно ли е да ти дам парите на следващата седмична на 02.09?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се включа с 1. Късно ли е да ти дам парите на следващата седмична на 02.09?

Не е късно така като гледам, но не обещавам че ще съм там. Иначе както вървят поръчките минимум до края на другата седмица ще събираме...АНДРО - проблема е че от бялата страна надписа ще е огледален :dry: Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 28/08/09 13:0092.Станислав Недков – 2брДотук - 165бр!Колегата ако може да ми пише за да видя ника и в кой град ще иска кърпите!Хайде хора, малко остана!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа "баровците"... , много ли сте ангажирани та нямате време да си платите почъчката?Извинявам се за оффа, но положението става нетърпимо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, много ме е срам! ей сега изхвърчах до банката. парите ще са при Климент понеделника.Милена Георгиева - 2 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 28/08/09 13:0093.VTEC_Inside_LUDA – 2бр94.mikroni – 2брДотук - 169брmikroni - парите вече са тук :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тва е,-отивам на море,че лятото ще свърши,пък ще видим там на кво ще лягам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не е късно искам и аз да се включа с 2 броя.Ако може ми пишете и аз ще пратя парите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неска пуснах паричките.трябва да са при теб вече. и като доиде ред за получаването ще пиша каде да ми ги пратиш че адреса ми е друг :) в Пловдив трябва да дойдат ..поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те да станат че колегата направо незнам как се е навил с такава задача, евала. Като станат направо ще се омота с пратките по цяла България. Дано колеги от Варна му помогнат с пращането че си има доста работа да се види на всеки по отделно от кой град е и и да се прати по кориер. Братко евала ти за предложението и ако се запознаем ще те черпя каквото ти е кеф за отделеното време, че е ценно на всекиго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля колегата че ще ги праща на всеки поотделно, предполагам броиката за всеки град и околие ще се прати за един човек и другите ще си ги търсят от него. То ще му се вземе акъла на човека ако тряя да ги праща на всеки а и тва са допълнителни разходи за куриер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля колегата че ще ги праща на всеки поотделно, предполагам броиката за всеки град и околие ще се прати за един човек и другите ще си ги търсят от него. То ще му се вземе акъла на човека ако тряя да ги праща на всеки а и тва са допълнителни разходи за куриер.

Да така си е, що пък тряя човека да са разкарва до всеки.Може просто да се уговори някакво място и там да ги раздаде.Примерно на някоя среща(Но аз няма да мога да доида :) ). Редактирано от MUGEN_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе хора какво се мотате, лятото мина още кърпи не сме видяли кога ще им се кефим зимата ли на снега. Незнам каква е тази работа даваш поръчка а после се моташ с парите всички ваз чакат няма те ли малко съвест. Стотици хора чакат а някои се мотат и бават всички ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сигорно си имат причини хората ама...Не е хубаво да бавят всички ни.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сигорно си имат причини хората ама...Не е хубаво да бавят всички ни.. :)

То ясно на всеки може да се случи но след като си поел ангажимент и се знае че толкова много хора зависят от един човек дори а тука в момента стана да зависят нещата от десетки хора. Според мен ако човек поеме нещо такова трябвва да го свърши. Аз също нямах време да пусна сумата по банката но намерих начин и съм превел парите веднага на следващия ден и всичко е ок. Ако всеки действа така нямаше да се получат такива замотвации. Аз ако съм на колегата няма да се занимавам. НЕКА ПОМИСЛИМ И ЗА НЕГО, ДНЕШНО ВРЕМЕ ВСЕКИ Е АНГАЖИРАН И ВРЕМЕТО МУ Е ЦЕННО. А КОЛЕГАТА СЕ ЗАНИМАВА С ЕДНА ОБЩА КАЛЗА а НЯКОИ ХОРА ГО МОТАТ ДА СЕ ЗАНИМАВА И ДА СИ ГУБИ ВРЕМЕТО ВМЕСТО ВСИЧКИ ДА МУ ПОМОГНЕМ ДА СЕ ОПРАВИ ПО БЪРЗО НЯКОИ ГО МОТАТ ЗДРАВОООООООООООООООООООООООО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам аз къде е оня списък другари :) Да видим кои са тея 30 тина човека дет се услушват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един брой и за мен? От Варна съм направо ако можем да се срещнем и да дам парите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз чакам и актуализация на списака .. в петък сутринта пуснах паричките още малко и ще се саберат ...пък живот и здраве догодина ще се фишкаме сега само за банята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преведох ти за 1 бр. - Георги Христов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...