Jump to content
k_u_d_o_s

Поръчка на плажни кърпи Хонда

Recommended Posts

И аз ще ги изпратя в понеделник, защото малко изтървах темата. Извинявам се за което. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е толкова ли не се намери един мод да закачи темата наи-отгоре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 15/08/09 13:0054.Борислав – 1брДотук - 99брОстаналите които са пратили вчера пари,предполагам че ще ги получа в понеделник. Ще пиша отново.Още повече от 101 бр има поръчани! Колкото повече отлагате,толкова по-късно ще ги поръчам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 15/08/09 19:0055.Olmy – 4брДотук - 103бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отбелязването ! Сега и аз също да отбележа, че темата вече е бодната горе като важна, докато траят поръчките и последващите доставки !!! Сметката на колегата 'k_u_d_o_s', на която да се превеждат парите за поръчките, също е посочена в първият пост на темата ! И една молба към всички !!! Пазете темата чиста и четете наред, има всичката необходима информация относно поръчките !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво, наи после, вече щяха да станат хавлиите. Поздравления, за бодването де ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в първата срещната банка, даваш номера на сметката и казваш че искаш да преведеш сумата от ХХХлв там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде да напиша името,броя,градът,или само да преведа парите и готово?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде да напиша името,броя,градът,или само да преведа парите и готово?

Според преведените пари броя е ясен. Ако ги пускаш от банка, там на вносната бележка си има поле, пишеш си града и ника, нищо не ти пречи да напишеш и броя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 17/08/09 13:0056. Barito – 1бр57.lopii – 2бр58.Rommel – 1бр59. Светльо – 2брДотук - 109брОтново ви припомням че между 19/08 и 23/08 съм Рила и няма да имам възможност да проверявам сметката. Утре за последно ще пиша "допълнения"а в неделя като се прибера ще напиша кой е пратил междувременно пари.п.п.Благодаря на Olmy!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 17/08/09 17:0060.BaT^SmoukofF – 2бр61.Баев – 2бр62.Sanchess – 1бр63.atansbe – 1брДотук - 115бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1Паричките са пратени току що.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз пуснах за 2 броя - утре следобед трябва да са при теб че epay-а е малко бавен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ти званях 2 пъти,но не си вдигаше телефона.Исках да се разберем да се видим и да ти дам парите за 2 къри (40лв.).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 18/08/09 09:00

 

64.Кирил Кирилов – 2бр

65.joro bul – 2бр

66.r16 – 2бр

 

Дотук - 121бр

 

Моля колегата Кирил Кирилов да се свърже с мен за да видя ника му и от кой град е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво направихте?Много се бавите с плащанията, да не се отказахте от хавлиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 18/08/09 13:0067.Plevelcho – 2бр68.qni – 2брДотук - 125бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 18/08/09 16:0069.manniakk – 2бр70.Rust – 1брДотук - 128брДнес вечерта за последно ще мога да проверя защото утре рано заминавам за Рила. Ако имам нет някаде ще вляза да видя, но жестоко се съмнявам. В неделя ще пиша отново. Хората които са пратили или ще пратят пари да не се притесняват - като се прибера ще напиша в темата от кого съм получил пари докато ме е нямало!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 18/08/09 22:0071.kras3n – 2брДотук - 130брСледващото допълнение ще бъде на 23.08(Неделя)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 18/08/09 22:0071.kras3n – 2брДотук - 130брСледващото допълнение ще бъде на 23.08(Неделя)!

Извинявам се за това разиграване което се получи,но нямаше как :rolleyes: Редактирано от kras3n

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тече ли още поръчката ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 броя платени ^_^ ,че то кога ще се саберът,кога ще се порачват,че после да се раздадат ;) То лятото ще свърши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 броя платени ;) ,че то кога ще се саберът,кога ще се порачват,че после да се раздадат ^_^ То лятото ще свърши.

Айде колеги размърдайте се малко ^_^. Много мераклии ама... Хайде, че наистина ще изтървем лятото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в другата тема ви казах че за тази година няма да стане. Бързи бяхте с поръчката, но като опря до парите... Колеги, хайде де.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преведох 40лв. за 2 кърпи.

Редактирано от Dragonfly

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преведох 60 лв за 3бр. Мартин Марков Стара Загора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 19-ти преведох 20 кинта за 1 бр. :lol: Антон Пламенов Цветков / София /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вече съм в града и записванията продължават. Извинявам се на всички които са ми звъняли и не съм вдигнал(видях че имам доста пропуснати обаждания), но не си носих и 2та телефона в планината. Вече съм на линия.След 10:00 ще проверя сметката и ще напиша кой е превел пари докато ме нямаше.Колкото и да ми е неприятно да го кажа, хавлиите ще са за следващото лято. Много бавно тече събирането на парите а после следва и изработка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 23/08/09 10:00

 

72.MUGEN_ - 1бр

73.PowerRG – 2бр

74.antonpc – 1бр

75.Fiend – 2бр

76.MARTYHONDA – 3бр

77.Mandylion – 2бр

78.Ивелин Драгомиров – 2бр

 

Дотук - 143бр

 

Моля колегата Ивелин Драгомиров да ми пише за да видя ника му и да каже от кой град е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси само 143, къде се моткат останалите 60 да го ева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу имаш ли някаква информация за колко време ще се изработят 200 кърпи.Да се надяваме че за 1 седмица (което ме съмнява) да се съберат останалите пари. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу имаш ли някаква информация за колко време ще се изработят 200 кърпи.Да се надяваме че за 1 седмица (което ме съмнява) да се съберат останалите пари. :)

В момента срока за изработка който дават е 22 работни дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...