Jump to content
doctor

Най-бързата кола, която сте карали

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

с купето 120 мили и изключва ВТР1000ф 190км/ч ( без демпфер ме беше страх повече :) )хл600в 190 км/ч ма по нанадолно :) иначе на равно 170 таванцбр600рр 260км/чцбр1100хх 280/ч (мотора вдига 300 и нещо ма не си носех памперсите) ;)мерцедес ес -класа 63 amg с махнат ограничител 295/ч аз бях навигатор ;)

Редактирано от dimy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 години си поддържах на магистралата в завоите 190км/ч с Мерцедес S 200инещо, модела преди четириочките. Пловдивски панаир (изхода) - Летище София (паркирал и влязъл в летището) - 1 час. Не е кой знае какво, вече никой не прави път в лявата лента на S-класите със запалени фарове, еех... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро карах една служебна Тойота Корола Версо 2.2 дизел. Чисто нова, на 5000 километра. На магистралата си поддържаше 190 км в час. Можеше и още.Иначе с лична кола най-много съм карал със 160 км в час със старото си Рено Клио 1.4 бензин. И то можеше още, ама е малка количка и стане нещо при такива скорости...Хондата (Сивик 1.4 is '96) още не съм я пробвал на магистрала, имам я едва от 20-тина дни и първо трябва да и взема нови гуми, че тези с които я купих са пълен боклук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мойта Хондичка. 200 на магистралата. :cool:EDIT: Колеги с EJ9, ако сте решили и вие да пробвате, след 180 става страшно - downforce-ът не позволява да въртите волана! :cool:

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

баща ми е цедил всяка кола на МАХ но само на магистрала Фиат регата комби 1.5 газ 180 (повече не иска) Опел Омега седан 2.0 89 год пак на газ много харчи тва 210км хонда сивик 1.5 16 в 4 ген с много доработки по двигател окачване и оптика 240 на цариградско (купия с тунингована от Австрия за 2100лв преди 6 годн но за жалост я продаде бях в :) като разбрах) и на моита хонда сивик 1.5 16в 5ген за пловдив я пришпорих аз и МАХ 185 повече не иска сток е о6те я таркалям и съм много доволен замислям голям проект но ме спъват $$$$

Редактирано от SweYo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-високата скорост с която съм карал е 170

Редактирано от xNETZx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

220 и малко. bmw320d 2007-ma, на аутобанчето я засилих :-)Иначе с мойта кошница 180, или поне толкова показваше скоростомера. Можеше и още малко, но си е кола на 13 годинки и ме достраша :-(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-бързата кола - BMW 325,ей не знам тази бракма какво има турбо ли нитро ли,ама като изджасаш педала до ламарина и запова да сучи гъза като бясна кучка ..... егати колата,но само кръгче и направих не съм я пробвал на максскорост при която ме е хващало страх е 130 км/ч,със Вартбург 353 Де Лукс(страшен лукс,страшна кола,страшно нещо)Но като споменаваме интересни психологически фактори,ето ви един и при мен: от както започнах да се занимавам(буквално ми стана мания това)със пистови мотори,като се кача във автомобил и някой вземе да ми вдига 180-200 км/ч и нагоре ме хваща егати страха,имам чувството че всеки момент ще излети от пътя ..... някак си липсва стабилност ..... контролираемост ... маневреност,не знам как да се изразя точно .... а ве не ще да ходи там където ти гледат очите.Изобщо автомобилите трябва да се карат много бавно и спокойно,със един съвременен автомобил не е желателно да се вдига повече от 200км/ч.........аре 250,ама да е McLaren F1 :lol: (не Мерцедес).п.п.тая тема треба да я пусна и във мото форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

около 240 с КР-а, но беше леко надолнище, предполагам, че е имало и попътен вятър ;) Иначе на равно около 220 върви без грижи. На магистрала страх не ме е хващал от скорост, но на нормален път над 200 си е доста рисково :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигнах 160 с моята Хонда и се насрах... не съм свикнал с такива високи скорости. А и признайте, по-големият кеф с Хондите е от 0 до 100 :lol:

 

Иначе брат ми редовно ме вози с 240 с неговото БМВ, показва ми там разни системи как се държали. Мани ги тия работи...

 

Внимавайте, защото както казват полицаите: "Секунда невнимание, цял живот мъртъв!" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха, с Вартбург до 150 преди 14-15 годиники, като разбира се не съм карал аз, че бях малък :lol: . Много ми се струваха тогава тия 150км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 250 на дядо с москвича ;)

и на място с твоята D15B2 горе на Узана.Ама сигурно не си спомняш шото беше много :lol:
Как да не помня,то това забравяли се.Но ми се струва,че бяха малко повечко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден на месечната среща човека с Mazda-та, за недоразбралите и неприсъствалите - RX-7, сподели, че на аутобана като я е напънал на 180 мили в час го е дострашало, защото всичко започва да ти се размазва... сега всички с мечта за 320км/ч. да си помислят :hondarulez: Хехе :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на магистралата я пробвах моята и стигна почти 170, ама повече не бих карал с такава скорост, оказа се после, че ми е изгорила и част от маслото :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта D15Z6 на магистралата 205 км. учудващо бързо ги вдигна а даже нямаше и наклон на пътя.Това на 4-та предавка...вкарам ли 5-та скороста пада на 185 и не мърда нагоре.Не ми беше толkова тръпка колко ги вдигна,а за колко време ги вдигна....ей тва ВТЕК-а голяма работа :)

Редактирано от niksana_86

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом за това става дума - беше с моето момиче (защото е с нежни извивки ) :) 230км в час, като четвърта скорост се сменя когато наистина свърши :) Опасно е, но всеки се пита рано или късно колко? ...ии пробва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

c akoрдеона на газ 180 на магистралата между чирпан и пловдив но ме хваща шубето сега до 160 от труд до пловдив от време на време все пак е само 22годишна и вече минах 250 000 километра с мотора до 200 (сузуки катана 750F_92г) по пътя за хасково тръпката е страхотна но спирането много трудно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

Trabant 601S - обръщах редовно километражаCorsa A 2.0 - 200 на гас, после трябваше да спирамCivic D15Z6 - 180, нямаше отсечка за повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Москвич 412 шашках гаджето-145км.ч -шашна сеПасат 1.9Д -150Прелюд 2.3- >230 и ограни4ителя се включи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......цбр600рр 260км/чцбр1100хх 280/ч (мотора вдига 300 и нещо ма не си носех памперсите) ;)

Малко ти завиждам ..... ;) Аз със цбр 600 ф3 160 км/ч Ровър 200 190 км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lada 1500S - 145 км/чГолф 2 1.8 90 к.с. - 185 км/чГолф 3 1.4 - 175 км/чАстра 1.6 106 к.с. - 205 км/ч ( и аз не вярвах ама това е засечено по GPS иначе показваше 214)След време при подходящи условия ще тествам HONDA-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pit

prelude 2.3 един път 180 като го купих все пак е мойта и си я пазя а пък и старх за по нагоре

Редактирано от pit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-много съм карал мойто Купенце с 200км.на 4-та скорост :lol:Имаше много трафик за да я пробвам на 5-та....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stanislava

Моята съм я карала с 190+. Не можа да вдигне повече при мен. И не ме беше страх. Иначе стига и 200+ и пак не ме е страх. Ама то страхът май не зависи много от скоростта. Защото съм се возила и с 90 и съм умирала от страх...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята съм я карала с 190+. Не можа да вдигне повече при мен. И не ме беше страх. Иначе стига и 200+ и пак не ме е страх. Ама то страхът май не зависи много от скоростта. Защото съм се возила и с 90 и съм умирала от страх...

А, много точно изказване! Преди три дни возих една колежка по задръстванията с около 50 и като слезе от колата каза, че повече с мен не се качва. Беше пребледняла. Но рядко карам така! Иначе на прав път и без странични дразнители и баба може да вдигне максималната скорост на автомобила...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

порше кайен турбо това е най-бързата която съм карал, а най висока скорост която съм развивал е със старият ми опел кадет 220 и можеше още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта Хондичка прави 200-210 .. 1,4 90 кс от софия кам пловдив магистралата и маи беше нанадолнище .. такмо се нагласих да снимам и една тупа мутра реши маи че кара мн бурзо да погледне на задното огледало и мина в лявата лента без мигач нито да се огледа и .... щеше да стане напрадо баничка с сирене .. неможах да с нимам и неси правя такива експерименти ... никога незнаеш какво ще стане ... момчета внимаваите как карате ! 1 пат жевеем ! :rolleyes:

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest или�

С на дядо москви4а 412д ако искаите вярваите съм вдигал 160км. даже ги подминаваше :rolleyes: Голф 2 GTD 170км. а със Хондата-180км.По принцип гледам да карам в границите на нормалното,максимално 130км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto_1.8

С на дядо москви4а 412д ако искаите вярваите съм вдигал 160км. даже ги подминаваше :D Голф 2 GTD 170км. а със Хондата-180км.По принцип гледам да карам в границите на нормалното,максимално 130км.

:wub: Нормалното , зависи от гледната точка :wub:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

аз в бмв 335д 290 коня с 250 (на ограничител)и в цивик вти с 230в цивик Еси с 215 можеше и още малко да вдигне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме кефи това мерене на макс спиид. С мойта 4 човека в колата малко над 180 км/ч, но нямам желание за повторение. Иначе съм се возил в С класа с над 220, но там усещането е друго. За съжаление последствията ще са същите както и във всяка друга кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest naka

днес направих 150км с хондицата ама малко ме е страх да настъпвам ,да не изкочи някой от някой храст и да ми вземе книжката :thumbs1: все пак ми е от скоро :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ще вдигнаш зависи не само от възможностите на колата, но и от състоянието й и усещането за стабилност. Аз с голфа повече от 150 не съм вдигал, а знам че може още все пак е 1.8. С хондата за проба максимално 210 по леко нанадолнище, но над 205 е вече нестабилна задницата. Иначе редовно по магистралите (където може) 160-180.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се похваля пак :lol: С Accord i-CDTI 140 к.с. 220 км/ч без дори да се замисли , можеше и още , но ме достраша :lol: всепак идваше завой :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята съм я карал с 225 ама за малко че ми става жал :hondarulez: иначе мисля че 230 ще ги направи но и става доста не стабилна до 180-190 бива след това са мята много :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-високите скорости, на които съм била свидетел са били 230км/ч с BMW 328 (не карах аз) и не ме беше страх, може би, защото имам доста вяра на шофьора. Аз със същото BMW посмях да вдигна до 150-160км/ч и почнах да се плаша. И всъщност най-високата скорост, с която аз съм карала е около 160кв/ч с това BMW и с С4. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...