Jump to content

Recommended Posts

Момченце отива на гости и на вратата го посреща огромен питбул.- Влизай! - кани го стопанинът.- А, той няма ли да ме изяде?- И на нас ни е интересно, той е за първи ден у нас...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама човекоядци седят край огъня. Единият се обръща към другия:- Никога не съм срещал човек, който да не ми харесва.... :lol:/>

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две баби си седят на една пейка, 42 градуса жега... Едната казва на другата:- Пенке ма , не ти ли мирише на мърша? - Пенкееееееееееееееееееее! - Пенкееееееееееееееее! :lol:/>

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и в напреднала възраст, счетоводителят Иван Георгиев се решил на женитба, но бил честен и предупредил младоженката, че е девствен и не е виждал гола жена през живота си.- Немаш проблем, мъж ми – кака ще си го научи на всичко!Минала сватбата и младоженците се втурнали към спалнята.Когато вече били съвсем голи, тя хванала ръката му, сложила я на гърдите си и урокът започнал:- Това са цици! Тука галиш, целуваш, сучеш и правиш каквото ти хрумне! А, това по-надолу е коремче!И тука същото - галиш, целуваш … и те така. А това по-надолу – това е п..ка!- О, това го знам! Така ми викат в службата! - Как мина купонът?- Скапана работа. След купона Мими ме покани у тях на чаша вино. Полафихме си малко, после тя изведнъж изгаси лампата и се съблече гола. Веднага разбрах, че е много уморена, и се прибрах вкъщиРибар замята цял ден и не хванал нищо. Решил да хвърли последен път привечер и не щеш ли хванал малка рибка. Помислил си- То с нея и без нея все тая - и я хвърлил в реката. - Седнал на земята и почнал да си събира такъмите и си мисли:- Ех, да имаше сега нещо за хапване. . . - и туп от небето паднала маса, отрупана с гозби. Зачудил си той, па си рекъл:- Бе, това добре, ама да имаше и нещо за пийване. . . - И туп от небето паднала каса бира. Тогава рибарят се плесна по челото- Че аз май съм хванал златната рибка бе, да се е.а в гъза! . . . Ооох. . а, нееее така…ох ох. . . боли бе..!- Защо си се заключил в стаята си?- С момиче съм, бабо!- Излизай бързо да ядеш, как ще еб*ш гладен?!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е нов внос от Германия докарана на ръце от мен самия и още двама силни. Всичко по колата работи , чистачките са BBS и работят нормално , но съм премахнал казанчето за течността - на негово място има фритюрник за цаца и картофи . Наличен е Климатроник - автоматичен 4D с 6 Режима на работа: 1 Северен Ледовит Океан ; 2 Пустинята Калахари; 3 Жега ми е но не са пота; 4 Подай ми шубата да са загърна ; 5 Урагана Кирил и 6 Пролет Пукна -ние НЕ. Махнал съм задната седалка , защ...ото там съм инсталирал Оркестър с 5+1 съраунд саунд система Bosse- басс китара , Асен - кларнет , Хасан - клавир , Пижо на саксофон , Рамзи - тромпет. Много добър автомобил с предно , задно и странично предаване. 4х8 , блокаж на диференциала. Стерео инжекция с газ, мас и оцет. Летни джанти + Зимни джанти и пролетни джанти ПОДАРЪК! Цената е без кормилото и двигателя с тях цената е 18 000лв. М-броня М-огледала спортно окачване Ловато , Бордови комп TOSHIBA с 2gHz RAM! Газовата бутилка на мястото на предна лява гума! Спортна тапицерия. Колата е по принцип 200 коня, но съм сложил Дискета за Терминатор на бордовия компютър и сега е 390 коня като не броим спортния филтър от кафе машина Индезит! Олекотени валове , олекотени спирачни дискове , олекотен радиатор , резервоар и спортни плафони ! Автомобила има вградения дрегер свързан директно с рекурсивна скоростна кутия , която съгласува предавките обратнопропорционално с промилите на водача! Например ако сте на 3 промила включва не повече от 3-та ! Много запазен за годините си автомобил с леки забележки по ходовата част , боята , двигателя , окачването , светлините , спирачната система , запалването, купето и др. Колата е перфектна за дрифт , драг , оране , тесане , асвалтиране , трамбоване , сеене и да плаши хората по улицата.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В претъпкан автобус ученичка шепне на приятелката си: - Май ще ставам майка... - Че кой е таткото? - Не знам, не мога да се обърна.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, това ли е отделът за рекламации?

- Да. Какво искате да върнете?

- Това.

- А какво е то?

- Честно - не знам! Докато го сглобявах, стана на диван, на шкаф, а по едно време даже хващаше Канал 1...

Редактирано от Miramax
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя беше толкова грозна,че вместо акт за раждане, получила извинително писмо от фирмата за презервативи.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Физика за всеки ден:

Току-що разбрах какво е "магнетична жена" - като я гледаш отзад, те привлича, а като я видиш отпред, те отблъсква. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазинчето до блока:- Здрасти Бай Гошо, имаш ли хубав, едър чесън?- Абе той е хубав и едър, ама отдавна не е чесан.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един син отива при баща си и му казва:

 

- Тате, искам да ти кажа нещо.

 

- Кажи сине.

 

- Татко, аз съм гей.

 

Бащата го подледнал и го попитал:

 

- Я ми кажи, ти имаш ли пари?

 

- Не – отвърнал синът.

 

- Известен ли си?

 

- Не – отвърнал синът.

 

- А да не би да си водещ, на някое ТВ шоу?

 

- Не – пак отговаря синът.

 

- Ами, какъв гей си тогава бе, ти си един обикновен педераст.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното четиво от поредицата "Монолози на ВАГината" - отдавна досадни, но все още и тук-таме разсмиващи. Зап`ейте!"Излизам аз вчера с Голфа и се качвам на Цариградското и тамън вдигнах няква прилична скорост така....(някъде 1350-1400) и от въздушната струя, снега който се беше натрупал на покрива, направи виелица назаде и се оформи облак, както при изтребителите...Викам си:- Дееееа маааму пак ще прекрачвам звуковата бариера....Даже като намалих малко, чух Sonic Boom-а... ама после се сетих обаче, че центровката ми е избЕгала та гърми ауспуха и хвърля огИн...Мани Голфа ЛУД!Мисля тия дни да му срежа предните колела, че много върви иначе....дееееебиш машината...Нищо, че е с предно, ще се влачи малко и т'ва е.... то само тягата от ауспуха е достатъчна, за да вдигне 340~ на 2ра* ебати!Не знам дали си спомня някой, но не одавна споменах, намислил съм и Алуминиева Дограма да му сложа, и прозорците ще се отварят хем на вътре целите, хем нагоре леко открехнати...Тарикатско, а ?Даже от скоро имам и нова екстра:Прецака ми се 2рата четка на релето на алтернатора и не дава много добър контакт...Та сега като ходя да се драг-вам с разни Бентлита, Бугатита и тн, давам пълна газ и точно като влезне в 21 000 оборота, заради гадната четка ми светва червената лампа за акумулатора и знам че тогава е Perfect Shift-а и сменям на по-горна предавка...Преди време пък ми се прецака алармата и Давах на Контакт от ключа за фаровете..."ОООООООникално!"Като загасиш фаровете, гасне и колата, но фаровете остават светнати.После извадих Бушона на фаровете, но те пак светят.А па като извадих бушона на мигачите, Фаровете изгаснаха, но мигачите тръгнаха...Викам:-ЯЯЯЯ ДЕЕЕБА! Т'ва МноооУ ГЪзАрскО бе!Пък после помислих помислих..... еееее.... бе аз що не зема да погъзарея малко с Голфаааааа еееее..... еееехеееееееее.....От толко ГЪЗАРЩИНА ЗАБРАВИХ, че трябва да взимам едни туристи от автогарата!Запалих аз (от фаровете) и Газ с Голфа...! Стигнах от "Младост 4" до "Лъвов мост" за 6 минути ...Бавно наистина, но това беше защото имаше бус в РЕЙС лентата...Всеки знае, че Всяка "РЕЙС" лента е Голф лента!Ебати тъпака е тоя...Та стигнах аз навреме де...Спрях пред гарата. Качих ги и всичко добре...(държа да отбележа, че съм със цифров РЕЙСИНГ километраж)Тръгваме ние обаче гледам: тия се плашат от стойностите на километража...викам си: ми освен да срежа кабелите? ДОБРА ИДЕЯ!срезАх ги аз кабелите и като се включи един УЖАСЕН ЗУУМЕР... все едно рояк стършели са влезнали в бушониерата...Питат ме какво става, викам рояк стършели са влезнАли у бушониерата...и те "А добре тогава..."Закарах ги където ме помолиха и аз взех да си тръгвам на обратно...Разликата във вървежа на голфеца се усети моментално.Все пак колкото и хиляди коня да е, не е лесно да караш цяло семейство китайци + крава и 5 кокошки и 1 свиня в багажника.Даже едната кокошка снесе яйце върху газовата уредба и ми прееба манометъра! Но това не е важно в момента...Както и да е... тръгнах си аз вече и на път за вкъщи минавам през НДК и какво да видя:Някви 13 годишни шушляци излизат от подлеза на НДК-то, като с ръцете си описваха интересни фигури в 3д пространството, последвани от некординирани движения и несвързани разговори...Викам си: Батееее... НЕМА ВРЪЗКА! Тия само ще да излзиат от Амор! Сигурно носат пиячка!!!!!вИКАМ СИ...не мога да си позволя да се излагам пред тях... все пак трябва всички да видят колко голям гъзар съм...Засилих се аз с Голфа и спрях пред тях, по възможно най- гъзарския начин:Дръпнах ръчна и се качих на бордюра...Те ми викат ЕЕЕ БРАТЛЕЕ ТОЯ ГОЛФ БРАТЛЕЕЕЕ МАЙКАТА СИ ЕБАЛО БРАТЛЕ! КАК ГО НАПРАЙ Т'ВА?!-Викам: МЕН....кОй си го МОе си го МОЕ....Та да си дойдем на думата: имате ли АУУУКОООХОУ НеКАФ?-Водка!-ЧУДЕСНО!Дадоха ми и аз си тръгнах...И без това нямам Течност за чистачките....Екстра! Сега като карам ще мога и да виждам къде карам...Сипах малко и пръскам аз пръзкам....пущината не излиза... трябва време да качи ниво помпата... пръскам пръскам ОП.... тръгна... Стъклото стана невероятно... Направо ПРОЗРАЧНО!Изсипах водката до дупка в казанчето и после добавих малко подправки: течен сапун, примесен с омекотител и шампоан с дестилирана вода.Получи се страхотно и като пръснеш и миришеше на Женски гардероб!Къде ще давам аз пари за истинска течност за чистачки... Ти луд ли сиииии...После тамън затварям капака, поглеждам аз и какво да видя: по ръцете ми кал, мухи и птичи изпражнения!Викам си:- Абе тоя Голф нешшу не е Достатъчно чист.......... но имайки предвид, че го измих за едно левче на ОМВ-то в Свобода, малко преди Илианци- ДОБРЕ Е!"

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В претъпкан автобус баба:-Може ли да седна, може ли да седна!-Айде сядай бе, аз и прав мога да карам. Катаджия спира кола и забелязва, че шофьорът е пъхнал две книги под мишниците си. - Какви са тези книги? – пита той. - Законът за движение по пътищата и Наказателно-процесуалният кодекс. - Хм, а това, дето виси на врата ви, какво е? – пита пак старшината. - Микрофон – нашият разговор в момента се записва. - А видеокамера случайно да имате включена? – пита служителят на реда. - Не, вижте, видеокамера нямам... Катаджията с широка усмивка му показва среден пръст: - Ами приятен път тогава...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семейство ще има годишнина от сватбата... Съпругата си мисли: - Петнадесет години го трая този идиот, ама какво да правя, утре ще отида да му купя някакъв подарък. Съпругът си мисли: - Ако я бях удушил първата брачна нощ, утре щях да изляза от затвора..... :lol:/>

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Защо никой не закача циганчето от 1А клас? - Защото баща му е от 7Б.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студент по физика бил много вярващ християнин.Основите й му се сторили трудни и решил да се премести да учи богословие. На първото упражнение преподаващия го попитал:- Дайте ми дефиниция на Божията сила.Студентът веднага отговорил:- Божията сила е равна на Божията маса по Божието ускорение.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Катаджия спира една кола .Катаджията: - Превишихте скоростта, има знак "50 километра"Шофьора: - Е как! Точно с 50 карах!Жена му: - Да бе, нали и аз видях, че си с 70.Мъжът и я гледа злобно.Катаджията продължава проверката: - Задния ви фар е счупен!Мъжа: - Даже не съм го видял!Жена му: - От две седмици ти повтарям за него!Мъжът почва още по-злобно да гледа жена си.Катаджията: - И сте без колан!Мъжа: - Ей сега го свалих...Жена му: - Винаги без колан караш!Мъжът не издържа: - Млъкни, ма идиотко !Катаджията към жена му: - Винаги ли ви говори така?Тя: - А не...само когато е пиян.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е виц обаче днес като го чух се пръснах от смях.- Каква кола е това БМВ-то бе - превръща бензина в звук!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Имаш ли майка?

- Не, сгази я трактор!

- Баща имаш ли?

- Не, сгази го трактор!

- А, сестра имаш ли?

- Не, сгази я трактор!

- Ми ти какво имаш бре?

- Имам трактор!... :lol:/>

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Еееее, Пено, твоят мъж какъв букет ти подари вчера!- Е, да, ама за тоя букет цяла нощ бях с вдигнати крака!- Що?! Нямате ли си ваза?!:D/>

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойка стои на парапета на мост с явното намерение да се прости с живота. Приближава клошар.- Абе момиче.. Така и така си решила да мреш.. Все тая ти е... Дай да те опъна като за последно, жена не съм пипал от години!- Ти! Нещастник! Виж се на какво приличаш! Вонящ, мръсен, въшлив! Не, не и не! Махай се!- Добре... Добреее... Отивам си... Ще те чакам под моста...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
 - Госпожо, карате с превишена скорост... Бабата: - К’во каза тоя? Дядото /крещи/: - Каза, че караш много бързо......Полицаят, оглеждайки документите на бабата пита: - О, вие сте от Враца!!?? Бабата: - К’во вика тоя? Дядото: - Пита, дали сме от Враца... Полицаят: - Имам силни спомени от Враца. Преди много години там правих най-отвратителния секс в живота си... Бабата: - К’во вика? Дядото: - Вика, че те познавал...
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...