Jump to content

Recommended Posts

Тази година и колата ми е украсена коледно - всички лампички светят - за бензина, за спирачките, за маслото...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чук,чук.-Кой хлопа в този късен час?-Дъската ти,отвърна глас...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Пипни ми гърдите... Виждаш ли как са ми настръхнали зърната. Това е от студа. - Иване, заеби тия глупости, давай да бачкаме.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Вземете от хладилника 10 яица, оставете седемте здрави на масата, сега изтрийте пода и следващия път бъдете по-внимателни.

Вземете голяма купа разбийте в ръба и яицата и изсипете тяхното съдържание в купата.

Изчистете масата и столовете от жълтъците, бъдете внимателни.

И така, имаме 5 жълтъка в купата.

 

Сега вземете миксер, сложете му накрайниците за бъркане и разбийте жълтъците, нищо, пробвайте пак да поставите накрайниците....Сега разбивайте.

Измийте си лицето, шията ръцете и гърба, махнете жълтъка от ушите.

И тъй сега имаме в купата 2 разбити желтъка, колкото и са ни необходими за пая.

Сега облепете стените и прозорците на кухнятя с вестници, покрийте мебелите с някакви стари тъкани...

Време е да добавим брашното, сипете в чаша 200 грама, изсипете чашата в купата при жълтъците, останалите 800 грама внимателно съберете и върнете в пакета.

След като се убедите че стените и прозорците са наистина добре облепени, започнете разбиването на сместа.

Вземете душ.

Вземете 4 големи ябълки и остър нож, предварително изтичайте до аптеката за йод, пластир и бинт.

Време е да пристъпим към чистенето на ябълките, обработете палеца с йод и го бинтовайте. Нарежете ябълките на кубчета и помнете че са ни необходими 2 ябълки, така, че в процеса на приготвянето може да изядете само половината, така че обработете с йод показалеца и средния пръст и ги бинтовайте.

Единствената останала и вече нарязана на ленти ябълка я прибавете в купата. Останалите ги съберете от земята и ги изхвърлете.

Разбъркайте отново с миксера, измийте хладилника от капките, защото ако засъхнат се мие трудно.

Сега изсипете готовата смес в леко намазана с олио тава и я сложете във фурната.

Почакайте час и ако няма видими промени включете фурната.

Като се събудите не звънете в пожарната, а отворете прозорците и фурната.

След всичко преживяно идете в близката кръчма.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

Ако бебетата пишеха по форуми… какви ли биха били заглавията ?

“Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?”

“Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, “Дуфалак”-а, и т.н.?”

“SOS! Мама спи през цялата нощ!”

“Не ми дават да късам тапетите!!!”

“Как да се промъкна до котката?”

 

“Поход в поликлиниката. Писна ми!!!”

“Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?”

“Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?”

“Помощ! Мои снимки по голо дупе са в Интернет! Как да протестирам?”

“Почивка в чужбина - струва ли си да вземам и родителите?”

“Свирене с уста и други начини на творческо самоизразяване”

“Защо пакетите със салфетки стигат само за половината стая и къде мама държи втория пакет?”

“Някой пробвал ли е на вкус “Фастум-Гел”-а? Искам, но досега не ми се е удало…”

“Какво трябва да може мама на 27 години?”

“А вас целуват ли ви по дупето?”

“Препоръчайте ми логопед за баба”

“Колко джиесема сте осмукали досега?”

“Help! Обуха ми обувки - как да стана прав?”

“Как да се науча да спя, без да изпускам цицата? След като заспя, ми се изплъзва..”

“Услуги: художествено размазване на каша по лицето”

“Носът на мама изобщо не е еластичен. Нормално ли е това?”

“Помогнете! Расте ми коса!”

“Продавам комплект мамини дрехи, размер 46″

“Каква поза да заемем, докато спим, така че домочадието да изпада в умиление. Споделете опит!”

“Какво да изям, за да акам виолетово?”

“Слънчите, зайче, миличко, сладичкият ми… Как да узнаем истинското си име?”

“Мама като ненормална се радва на акото ми - към какъв специалист да се обърна?”

“На мен - пюре от моркови, на тях - шоколад. Къде е справедливостта?”

“Плешивината на татко не зараства. Това рахит ли е???”

“Коремът на мама се поду. Какво значи това?”

“Анкета: кой е опитвал на вкус стайните растения? Кои са по-вкусни?”

“Защо сестра ми постоянно ми прави физиономии и се плези: ниска култура?”

“Анкета за кърмачетата: какво искате мама да хапне в новогодишната нощ?”

“Писна ми от мамината цица! Искам татковата! Някой с подобни проблеми?”

“НАЯДОХ СЕ!!! Как да обясним това на родителите?”

“Къде ни е носленцето?”, “Къде са ни очичките?”… Те наистина ли не знаят???”

“Как да се избавим от космите по гърдите на татко? На отскубване реагира с вик. Препоръчайте безболезнен начин”

“ВИК НА ДУШАТА: Котката я хранят с по-вкусна храна! А всички опити да възстановим справедливостта се наказват жестоко! Защо???”

“Трябва ми социална помощ. Нямаме сол и захар. Ям гола каша. Повръща ми се!”

“Помощ! Новият памперс ме кара да изглеждам пълен. Посъветвайте ме за нормален модел”

“На 25 години не може да пее! От кого да потърся помощ?”

“Всеки ден ме къпят. Има ли и други толкова мръсни?”

 

малко е много но си заслужава :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На състезание по плуване за непрофесионалисти,изненадващо за всички печели 82г жена.След награждаването млад журналист пита бабата:-Къде се научихте да плувате така добре?В миналото сигурно сте били шампионка?!Аз съм доста млад и не ви помня!-Не,чедо,на младини бях проситутка на повикване във Венеция

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две мишки си говорят:

- Леле ако ти кажа вчера с какъв хубавец спах - не е истина ! Един такъв сладък, с една кадифена козинка, с едни дръпнати очички, с едни елегантни крилца на гърба...

- Крилца ?!? Ха ! Че ти си спала с прилеп бе ....

- Прилеп ??? Мръсник !! А ми разправяше, че е летец Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо китайците били толкова много

защото презервативите били китайски Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата акула учи малкото акулче как се яде човек: - Първо правиш един голям кръг около него, ама много бавничко. След това един по-малък, по-бързо. Най-накрая един много малък кръг, много бързо. След това го изяждаш. Малкото акулче нетърпеливо прекъсва: - А не може ли направо да го изям? - Може, ама ще трябва да го ядеш с лайната..

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just put a deposit down on a brand new Porsche and mentioned it on FaceBook. I said "I can't wait for the new 911 to arrive!" Next thing I know 4000 Muslims have added me as a friend...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година и колата ми е украсена коледно - всички лампички светят - за бензина, за спирачките, за маслото...

Това го е съчинил, някой който не е карал HONDA
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Чък Норис може да победи рисунка на състезание по взиране. Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немец изпаднал в много конфузно положение, когато чернокож служител на летището в Щатите го попитал за фамилията. А той се казвал Хайнигер ......

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един пияница чука по ел.стълб. Идва един полицай и го пита:- Какво правиш?Пияницата му отговаря:- Чукам на жена ми да ми отвори.Полицая погледнал нагоре и казал:- Свети, ама защо не отваря!?!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътен полицай в Дъблин спрял пиян шофьор малко след полунощ.- Извинете, господине - като надникнал през прозореца на колата, казал полицаят. - Пили ли сте?- Естествено - отвърнал шофьорът. - По обяд обърнах пет половинки гинес с приятелите си, после се прехвърлих в бара на О'Мали и цял следобяд пих уиски с бира за разредител. После ударих шест двойни брендита и накрая изпих няколко чаши с едни стари приятели, просто за компания. След това закарах един от приятелите си вкъщи и изпих няколко кутии бира там, защото не беше учтиво да му откажа.- Разбирам - казал полицаят - Боя се, че ще трябва да ви помоля да слезете от колата и да надуете балона.- Защо? - попитал пияният - Не ми ли вярвате?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо от серията Чък Норрис.http-~~-//www.youtube.com/watch?v=iFJeaAq5Mv4&feature=youtu.be[size="2"По „Хамлет”, действие първо, сцена 1Some say that ever 'gainst that season comesWherein our Saviour's birth is celebrated,The bird of dawning singeth all night long:And then, they say, no spirit dares stir abroad;The nights are wholesome; then no planets strike,No fairy takes, nor witch hath power to charm,So hallow'd and so gracious is the time. Разправят, че когато наближи Христово Рождество — през цели нощи неспирно пей петелът на зората.Тогава, казват, никой дух не смее да броди по земята; и спокойниса нощите; звездите не угасват; вълшебници, магьосници загубват магьоснишката своя сила — чиста,божествена и свята е нощта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрал фараонът най-добрите си писари и казал:-Искам на пирамидата ми да пише, че съм по-светъл от слънцето, по-висок от небето, най-мъдрия, най-силния и най-мъжественияот владетелите. Някакви въпроси?- Да - плахо се обадил един от писарите: Мъжествен с две пишки ли се пишеше?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Господин капитан, защо корабите носят женски имена?- Ако знаеше колко трудно се управлява кораб, нямаше да задаваш такива глупави въпроси...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зет и тъща копат градината. Тъщата с каска.Учуден комшията пита:- Абе, защо е с каска тъща ти?- Бе, ти да не мислиш, че ходя всеки път до дувара да си изправям лопатата?! Две баби пред блока нищят клюки: - Ти знаеш ли, че синът на Георгиев станал гинеколог. - А, верно? Баща му също беше. - Да, да. Дядо му като се замисля и той, па и чичо му... След минута мълчание: - Не се нагледаха тия, ей!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото на морето имало два вида рускини-вменяеми и невменяеми.Едните викали:-В меня,в меня....!!!Другите викали:-Нет в меня,нет в меня....!!!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...