Jump to content

Recommended Posts

Звъни телефона: - Ало, сеньор Родригес? Обажда се Ернесто, иконома на вашата лятна вила. - Да, Ернесто, аз съм. Да не се е случило нещо? - Иксха да ви кажа, че вашият папагал...умря, - Как така умря? Призьорът ми от международни състезания? - Да, сеньор. - По дяволите, толкова пари съм дал за него. От какво умря? - Яде отровено месо. - Отровно? Кой го е нахранил с него? - Никой, сеньор. Само хапна малко от умрелия кон. - Кой кой? - Вашият арабски жребец. - КАКВО? Моят арабски жребец е мъртъв също? - Да, сеньор. Той тегли една кола с вода и издъхна. - Ти в ред ли си? Каква кола с вода? - Такава, с която потушавахме пожара. - Господи, пожар? - Да, във вашата къща. Завесата се запали от свещта. - По дяволите!!! Искаш да кажеш, че ми е изгоряла къщата от една свещ? - Да, сеньор. - Защо си палил свещ, Ернесто? - За погребението, сеньор. - КАКВО ПОГРЕБЕНИЕ?!!!? - Вашата жена, сеньор. Прибира се късно една нощ, а аз помислих, че е крадец и я ударих с вашия нов стик за голф Taylor Made r7 SuperQuad 460 ......... Дълго мълчание......... - Ернесто, ако си ми счупил новия стик за голф, не знам какво ти се пише направо!!!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво казва женския снежен човек на мъжкия, когато му прави с*ирка ?

- Ммм, топи се в устата! :D/>

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Археолози са открили древен храм на индийския бог на удивлението Бахмааму.---------------------------------------------------------Докато сменяше памперса на сина си, дюнерджията Мустафа по навик добави картофи и чеснов сос.---------------------------------------------------------18+ !!!- Тате, какво е кул? - Това, моето момиче, е нещо много хубаво, модерно, нещо, което всички искат.- Добле, тате!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lamborghini Forum:Странен шум при 360 км/чSubaru Forum:Алооо? Сам ли съм тук бре?Mercedes C-Klasse Forum:Мерцедесчето ми се намокри тази неделя като ходих с него за хляб - какво да правя?Mazda MX-5 Forum:Един нещастен ловец мина през колата ми със скапания си Туарег!VW Touareg Forum:Нек'ъв MХ5 ми се е закачил от долу на купето. Някакви идеи как да го махна?Peugeot Forum:Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!Bentley Forum:Днеска използвах пепелника. Как да си го сменя?Porsche Cayenne Forum:Разход под 31л/100км. Проблем в инжекциона?Smart Forum:Инсталирах двигател от мотоциклет. Най-сетне повече мощност!!!Camaro Forum:Приятелката ми спа с брат ми и жена му. Как да ги убия? Вече имам едно дело и не ми се връща в затвора...Mustang Forum:Некъ'ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари!Civic Forum:Некъ'ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари!Mitsubishi Galant Forum:Мама ми подари колата си. Търся ефтини 18-ки!VW Bora Forum:Сърдит съм! Всички казват, че карам Голф с раница на гърба. (за това карам комби)Opel Forum:Моята Корса няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора)Lexus-Forum:От къде да си намеря задни стопове като на VW?Seat Marbella Forum:Днеска успях да карам редом с един камион!BMW E36-Forum:Къде има най-яките дюнери в града ве?Trabbi-Forum:Бях днеска до Мерцедес-Бенц да си сменя двигателя с техен. Обаче проблем: работи-не работи-работи-не работи...Обаждане по телефона от Мерцедес: Инсталирали сме ви мотор за чистачки! Моля превключете от интервал още един път на горе за позиция едно!Hummer Forum:Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити......Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин....Yugo Forum:Вашето кога за последно беше в движение?Honda Civic CRX-Forum:Кучето на съседа спи в тръбата на ауспуха ми. Мога ли въпреки това да запаля колата?Toyota Corolla Forum:Най-сетне направих 500'000 км, кога ще се счупи най-сетне?Polo Forum:Най-сетне 6 см по-ниско окачване! Сега обаче не стигам до микрофона зa поръчки на МакДрайв...Ferrari Forum:Търся съвет за командировка в Колумбия. Искам много бързо да влезна и излезна!Fiat Forum:Чудя се дали има живот извън сервиза?BMW 7ца Forum:Помощ при програмирането на системното меню - как да си накарам пепелника да се затвори?Mercedes new S-Klasse Forum:Търся си 2ра кола с адекватни реакции при мъглаТойота Aygo Forum:Всички ме питат колко е било голямо яйцето-изненада и дали след това трудно съм го сглобил

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диалог от локалната мрежа:

Puh4e (деловодител) :_Цифричките на клавиатурата ми не работят!

Legion (сисадмин) :_Натиснете NumLock.

Puh4е :_Натиснах, не помага!

Legion :_Чай? Кафе?

Puh4e :_Не може ли направо да се чук@ме?

Legion :_НА КЛАВИАТУРАТА КАКВО РАЗЛЯ ПИТАМ Публикувано изображение

Редактирано от vesivanova
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18++++++++++++++++++Младеж казва на приятеля си:- Не мога да кажа, че е курва, но ако на путката си имаше парола, то тя щеше да е "1234" или "0000"

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младеж и старец си приказват за мъжките си достойнства.Младежът: "Моят е пълен автомат - докосна ли жена, автоматично се вдига!".Старецът: "А моят е полуавтомат - аз го вдигам с ръка, а той сам си пада...".

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже, дари ме с търпение...

И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

– Принце мой, къде си? - провиква се тя от спалнята. – Тук съм... на белия кон! - отвръща той от тоалетната.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руски турист предизвика масова паника и погром с гръмкото неочаквано провикване към съпругата си във фоайето на аерогарата в Ню Йорк - "Алла! Я в бар!"

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж в аптеката:- Една опаковка Tрибестан, моля!- Оооо, ще вдигате самолета значи?!Отговор с тъничък закачлив глас:- Не ще ме возят!

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На изпит по руски. Учителката пита Иванчо:- Скажи меня за Ленин.- Он плешив!- Сaдис двье!- Кой съдист ма, да не съм го скубал аз?!?!**********************************************Двама роми си говорят:- А ти, е*ал ли си медицинска сестра?- Е, баш медицинска не…*************************************************- Мамо, престани да идваш нощем да ме завиваш с одеалото!- Недей бе, маме, притеснявам се да не изстинеш бе, маме!- Е, да де… ама отвиваш жена ми…

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отива мъж при доктора: - Докторе, имам три сериозни здравословни проблема. - Слушам Ви. - Първо,не усещам никакъв вкус. Докторът се обръщакъм сестрата и й казва: - Сестра, дайте му една лъжица от буркан номер 9. Мъжът я изял и започнал да се дави и да плюе. - Ама, докторе, това са лайна! - Сестра, пишете - има вкус. Какъв е вторият Ви проблем? - Страдам от загуба на паметта. - Сестра, дайте му една лъжица от буркан номер 9. - Докторе, не желая да ям повече лайна! - Сестра, пишете - няма загуба на паметта. Какъв е третият Ви проблем? - Нямам никакво желание за с*кс. - Сестра, дайте му една лъжица от буркан номер 9. - Докторе, престани с тия лайна, да ти е*а майката! - Сестра, пишете - има желание за с*кс!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шах - най-расистката игра. Белите винаги започват първи.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катаджия спира пожарникарска кола за проверка.

Оглежда документите, аптечката и т.н., и накрая пита

- Така... А пожарогасителя къде е?

 

Обява:

"Търсим шофьор - пиян, без книжка, с крадена кола. Звънете на тел. 166"

 

Служител на Държавната автомобилна инспекция, с табелка "ДАИ" на ревера, спира автомобил за проверка. Шофьора слиза и пита:

- Какво?

Даяджията посочва табелката и казва:

- Не какво, а колко!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Палача пита жертвата:Що си тъй угрижен?-Еми ще ме колиш, имам дългове и много проблеми и т.н.-Е, след минута ти режа главата и ти решавам всички проблеми,аз какъв проблем имам, ще цепя 2кубика дърва!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...