Jump to content

Recommended Posts

Как се вика жена, която не може / не иска / да прави свирка?!?......Не се вика. :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама млади влюбени лежали голи в леглото. Жената казала:

- Пъхни си пръста в мен.

Той се подчинил.

- А сега и двата.

Той отново се подчинил.

- И цялата ръка.

Той пъхнал ръката си.

- А сега и другата.

Той я пъхнал.

- А сега плесни!

- Не мога - поклатил глава той.

- Каква съм стегната, а? ...

 

 

- Скъпа, туко що ми се обади личният лекар и ми съобщи, че ми остават 7-8 часа живот. Искаш ли да отидем в някой скъп ресторант и след това да си вземем стая в хотел за последно?

- Да, бе! Много ти е лесно на тебе, нали утре няма да ставаш за работа…

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В аптеката:- Имате ли "АнтиДебелин"?- Не!- А "ЦелулитоИзчезан"?- Не!- А "СамоСебеТеглоПропадин"?- Госпожице, нужни са ви "МалкоТрябваДаЯдин", "ДостаВънкаРазходин" и "КъмХладилникаНеПриближин"...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Знам най-любимата поза на жените! ! !- Каква е?- Слушай внимателно: "жената стои леко наведена напред и избира пръстен на "Тифани"...мъжът отзад си приготвя портфейла"

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма компания направила много прецизен кастинг за секретарка на шефа. Избрали най-добрата. Идва първия ден тя на работа 1 час преди началото на работното време. Отваря широко прозорците, за да се проветри и да е свеж въздухът, преди да дойде шефът. Идва той и започва да крещи:- Как може да отваряте прозорците!? Аз съм седмаче, може да настина, да ме хване някоя пневмония, да умра.Секретарката нищо не казала. На другия ден донесла огромен букет с цветя и го поставила във вазата на бюрото на шефа. Влиза той и започва да крещи:- Какви са тези цветя!? Аз съм седмаче и съм алергичен! От тези цветя може да умра.На третия ден влиза шефа в кабинета си и гледа секретарката му легнала гола върху бюрото му с разтворени крака. Гледа я той втрещено и я пита какво става. Тя му посочва към краката си и казва:- Влизай тука вътре, нещастник, да те доизнося, че ми писна от теб!!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал: – Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш. – Абе, човек, ти полудя ли! Три часа през нощта е! Ходи помоли някой друг. Връща се мъжът в леглото и жена му го пита: – Кой беше? – Някакъв идиот, искаше да го бутна. – И ти какво направи? – Пратих го на майната му...! – Звяр! Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека! Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там пълна тъма. Вика: – Ей, приятел! Къде си? От тъмнината: – Тук съм! Ела тук! – Къде тук? – Тука бе, на люлките!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кацнал Бойко с правителствения хеликоптер на площада на малко село, видял един човек да седи на една пейка, това бил бай Иван, селския хитрец.Бойко го попитал какво да му дадат, за да гласува за тях. Бай Иван помислил па рекъл "Ми най-добре да ми дадете едни топки - ще ми станат комплект с Х.Я от предните избори".

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питали американец, французин и руснак с какви коли пътуват. Американецът казал:- На работа - с БМВ, из природата - с джип, в чужбина - с Форд.Французинът:- На работа - с Пежо, из природата - с Рено, а в чужбина - с Мерцедес.Руснакът казал:- На работа - с тролей, из природата - пеша, в чужбина - с танк.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиян спира такси и пита шофьора:

- Може ли да оставя една каса бира и 10 кебапчета на задната седалка?

- Разбира се - отговорил шофьора.

- Буа-а-а! - изповръщал се пияният.

------------------------------------------------

Двама турчина си говорят:

- Опъваш ли ханъмата от другата страна?

- Да, бе! Нали ще забременее!

------------------------------------------------

Публикувано изображение

Редактирано от mlntdrv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вървял човек и намерил щастие.

-Ти чие си? - попитал.

-Загубено съм - тъжно отвърнало щастието.

-Щом си загубено и не знаеш чие, бъди мое!

Казал и го направил. Метнал щастието на рамо и продължил нататък. Но не усетил никакво въодушевление, все едно щастие няма.

-Защо така? - попитал човекът щастието.

-Защото ако щастието на друг намалява, твоето не става повече.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Овчар с овцата си стопира Мерцедес и шофорът пита- Дядо, теб ще те качим, ама овцата? Няма страшно, тя ще си топурка от заде Сяда овчаря в колата и шофорът подкарва с 10 км/ч. Гледа назад, овцата си бяга. Ускорява на 40, още си бяга. Вдига 100 овцата все си бяга. Шашнат, нашия вдига до 180 и гледа овцата оплезила език. Доволен казва: Дядо, овцата ти нещо се оплези... Накъде се е оплезила?

- Ами... наляво.

- Ще изпреварва...

XAXAXXAXAXXAXAXXA

Редактирано от Civic 6 gen
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класът на Иванчо разгледали в музея статуята на Венера. На следващия ден учителката пита, на кого какво му е харесало. - Има красиви рамене. - Има красиво лице. - Има красиви крака. - Има красива гръд. Петьо: - Има красив задник. Учителката: - Как можа! Веднага излез, и без родителите си не се връщай. Той излиза, а след него става и си тръгва Иванчо. Учителката: - Иванчо! Ти къде?! - И мен ще ме изгоните - едната путка й остана само...В близкото бъдеще, ресторант, меню: -задушен заек с карамелизирани картофи и лук шалот. (състав:вода, соя,нишесте, ароматизатор)Блондинка в шивашко ателие. - Хубава поличка, но мъжете ще я зяпат много. Може ли отзад да сложите надпис: "Ако можеш да прочетеш това, значи стоиш прекалено близо"? - Добре, а с какъв шрифт? 24-ти? - Не, големичък е. - 16-ти? - Не. - 8-ми? - Не. - А с какъв? - С Брайлов.

Редактирано от niko_bo
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

– Докторе,мога ли да разговарям с дъщеря си за секса - вече е на 14 години?– Еми разговаряй де - знаеш ли колко неща ще научиш!:D/>

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванали македонец на българската граница - опитвал се да премине нелегално и сега го разпитват:- Како се казуваш? - попитал българският митничар с лош македонски диалект.- Я не се казувам - отговорил македонецът.- Не се ли казуваш, бе?!Бой... След малко:...- Како се казуваш?- Я не се казувам.- Не се ли казуваш, бе?!Пак бой... Трети път:- Како се казуваш?- Я не се казувам!Митничарите викнали преводач да го попита как се казва, че явно не разбира от бой. Преводачът:- Како се казуваш?Македонецът:- Я не се казувам.Преводачът:- Еми Яне се казва човекът, к'во го биете..?

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омръзнало на Пена у кревато винаги да бъде отдолу и рекла на Вуте: - Вуте, тоя път я че бъда отгоре! Нямало как и слабичкия Вуте се съгласил и дебелата Пена го яхнала. Скачала, пъшкала и по едно време му вика: - Вуте, я свърших, а ти свърши ли? - И я свърших. Дай лопатата да го изринем..

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вестникарска обява:

“Дами и господа! Направете тази Нова година незабравима за своите деца – извикайте у дома Дядо Коледа!

P.S. Господа, доставете и на себе си удоволствие в тази празнична вечер – извикайте си Снежанка!”

Публикувано изображение

 

От КАТ ми изпратиха снимка, на която превишавам скоростта.

Аз пък им пратих видео, на което плащам глобата на катаджия в брой.

Публикувано изображение

 

- Ще трябва да си продам колата.

- Защо?

- Всеки път, като паркирам, идва полицай и пита дали има свидетели на катастрофата.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един зубър го вкарали в затвора доживот !И естествено го набутали в килия с едни 180 килограмов негър ( а той 45-170см. с очила )Негрото първата вечер го гушнал и му казъл :-Тук си играем на една игра,на майки и татковци. И понеже си нов тази вечер ти ще си избереш какъв да си майка или таткоЗамислил се зубъра - то е ясно , че ще ме ебът ,то затова нека поне тази вечер аз да .......... и казал :-Аз ще съм таткотко...Негъра се навел цункал зубара по бузата и му казал на уше: - Айде сегаа тати да лапне ма мама ч*ркатaaaaa

Редактирано от wingmanz
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киркор и Гарабед попаднали на самотен остров. Киркор си води дневник:Ден 1: скукаДен 2: голяма скукаДен 3: ужасна скукаДен 4: космическа скукаДен 5: Гарабед взе да ми харесваДен 6: Гарабед все повече ми харесваДен 7: Гарабед ме изпревари

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милионер на смъртно легло диктува завещанието си на адвокат: - На дъщерята –фирмата, на жената завещавам имението, на племенницата ми – Бентлито. А на зетя, който много искаше да го спомена в завещанието: “Здравей, Жоре!”.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начално училище в Дивия Запад, в часа по математика:- Джони, колко е 2+2?- 5.- Нищо не знаеш! – казва учителят и застрелва Джони.- Пийт, колко е 2+2?- 4.- Много знаеш! – казва учителят и застрелва и Пийт.- Стийв, колко е 2+2?- Много питаш! – казва Стийв и застрелва учителя.

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първи клас карат децата да опишат най-ценната вещ, която знаят. Петьо става и казва за колата на баща си. Мими разказва за златното колие на майка си. Иванчо става и казва: - Менструация! Учутелката шокирана: - Иванчо! Какво говориш? Поне знаеш ли какво означава тази дума? Иванчо отговаря: - Какво точно е не зная, но знам, че е много ценно, защото когато моята по-голяма сестра каза, че й е изчезнала менструацията, мама побясня, татко получи инфаркт, а съседът се застреля.:lol:/>

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мъж - семеен, на 42 години - 25 години работил в хлебозавод. Веднъж, прибирайки се вкъщи много изплашен, разказал на жена си, че имал огромно желание да си ГО вкара в резачката на хляб. Жена му му предложила да се обърне към психиатър, но той отвърнал, че ще се чувства много неловко и че ще преодолее този проблем някак си сам...След около три месеца мъжът се върнал много разстроен. Жената попитала:

- Какво ти е?

- Помниш ли, че преди три месеца ти казах, че имам желание да си ГО вкарам в резачката на хляб?

-Боже!! да не би да си го направил?!

- Да...

- И какво?!

- Ами....уволниха ме...

- Ужас!! А какво стана с резачката, счупили я?

- А, не! Нея също я уволниха....

 

Млад студент музикант с очила, интелигентен, с цигулка в ръцете, с възвишен и замечтан поглед влиза в женското общежитие на Института по изкуства. В портиерната седи здрава лелка. Младежът я пита:

- Извинете, може ли да извикате Светла от 312 стая?

- Каква е тя?

- Блондинка, малка, красива, ходи с пантофки, балерина е.

- Няма я.

- Извинете, а може ли да извикате Галя от 216 стая?

- А тя каква е?

- Рижава, симпатична, мъничка, ходи с пантофки, балерина.

- Няма я.

- А може ли да извикате Ирина от 408-ма?

- Тя пък каква е?

- Брюнетка, с къса прическа, мъничка, красива, ходи с пантофки, също е балерина.

- Няма я.

- И какво да правя сега?

- Не знам. Балетът отиде на гастрол. Ебете хористките!

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мъж се прибира изненадващо от командировка. Нахлува в спалнята при жена си и без да пита много много започва да оглежда и да търси. Поглежда в гардероба, поглежда в банята, поглежда под леглото - нищо. След като обръща цялата къща наопаки се връща при жена си в спалнята, поглежда я победоносно и със злорада усмивка ѝ казва: - Остаряваш и погрозняваш, а?А вие обичате ли да правите изненади на своята любима? Например за рождения й ден или 8-ми март, казвате, че я очаква изненада, закривате й очите и я водите в хола, махате си ръцете от очите и тя учудено-разочарована:"Какво е? Къде е?", а вие обидено отговаряте:"Как какво и къде? Минах с прахосмукачката".

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...