-
Content Count
642 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
157 GoodAbout Shorty
-
Rank
Потребител
- Birthday 08/23/1983
Profile Information
-
Кара
Accord Tourer 2.4 Type S
-
Пол
Мъжки
-
Място
Пловдив
Recent Profile Visitors
14188 profile views
-
Satanski91 started following Shorty
-
Продавам оригинални джанти Enkei от Акорд 7-ма ген. 16" 5х114.3 ЕТ 55 6.5J ЦО 64.1мм. Имат забележки по боята. Прави без заварки. Стават за всички хонди с 5х114.3 междуболтово разстояние,Акорд,Сивик,ЦР-В,ХР-В,ФР-В,Стрийм,Прелюд,Леджънд,ЦР-З и др. За София и Пловдив лично предване,за другите градове с Еконт. Цена 320лв. 0885307504 - Димитър
-
Въпрос за разход на масло при двигател K24Z3
Shorty replied to mstavrev's topic in Accord 8ма ген. (2008-2015)
0w20 ,0w30 в краен случай се препоръчва 5w30 за този мотор.Иначе моята стара к24а3 гореше и тя масло и съм и слагал и 5w40 и 5w30 ,последно я карах с 0w40 най-малко го пипаше.От скоро съм пак с к24а3 ,но автомат и и налях 0w30 ,каквото се препоръчва.Маслото е Petro Canada и покрива изискванията на Хонда за ilsac gf5 стандарт.Само времето ще покаже дали ще го гори.Не е нормално след смяна на сегменти да ти гори 0w40 или маслото е некачествено или е менте.А ако от Бултрако са ти казали ,че 5w40 е маслото за тоя мотор, не се учудвам,те и 10w40 скоро бяха препоръчали за CR-V 4-ta gen с бензинов мотор, така,че нищо не може да ме изненада вече при тях.Това имат,това предлагат. -
Въпрос за разход на масло при двигател K24Z3
Shorty replied to mstavrev's topic in Accord 8ма ген. (2008-2015)
От коя Хонда е препоръка? -
Въпрос за разход на масло при двигател K24Z3
Shorty replied to mstavrev's topic in Accord 8ма ген. (2008-2015)
Всичко ми харесва, как си направил,като изключим маслото, което си сипал след ремонта.Надявам се да го ползваш само за разработка.Маслото за този "нов" двигател трябва да е съвсем различно. -
130лв. до края на седмицата и ги слагам на моето комби,ако не се продадат
-
140лв.
-
Резервна гума 5x114.3 и Две Зимни 205 55 16
Shorty replied to Shorty's topic in Продава гуми и джанти
Колега,обявата е от 2017г. и отдавна не е активна,моля някой модератор да я изтрие или архивира! -
Махаш катализатора,защото явно си е заминал и слагаш нов или проходно гърне на негово място,след което си взимаш една дистанционна втулка за ламбда сондата.Има скъп вариант с парче катализатор вътре 50-60лв. или евтиния празна просто издърпва сондата да не бият директно в нея изгорелите газове за 10-тина лв.Пробвал съм и двете на стария акорд бях със скъпата, на сегашния съм с празна втулка и пак нямам проблеми почти 2 години.
-
Продавам надлъжни греди за тавана от акорд 7-ма ген. комби фейслифт. Гредите са по-дълги от тези на преди фейслифта, но стават за се монтират с малко майсторък Цена 180лв. с коментар. Намират се в гр.Пловдив 0885307504-Димитър или ЛС
-
Sumitomo произвеждат гумите на Falken и са сериозна компания.От няколко години си произвеждат гуми под собствена марка и са с шарките на стари модели на Falken.Аз зимата си купих 4 зимни Suitomo-та и нямам забележки.Преди години бях карал със същия зимен модел на Falken и разлика не открих.
-
"555 или CTR".
-
колега гледам си от Пловдив и питаш да крушки на късите светлини.Това ,което си снимал е габарита.Имам магазин за авточасти в Пловдив обади ми се на 0885307504 да ти обясня какво ти трябва и да ти съдействам с крушките.
-
Единия ми ксенон за късите светлини започна да свето розово
Shorty replied to Kissman's topic in Accord 7ма ген. (2003-2007)
Тези на снимките се евтини китайски крушки,нямат нищо общо с Osram! -
Какво сменихте по вашия Акорд през последната година?
Shorty replied to Cap_Slow's topic in Accord 7ма ген. (2003-2007)
Извинявам се за оффа,ама колега аз с класа ще поддържам с по малко пари.Някои цифри са направо шокиращи.Явно някои "майстори" не познават парите. -
Моето комби е от Швейцария и няма грам ръжда отдолу,даже се и продава,ако имаш път към Пловдив ела го виж.
