Jump to content

Recommended Posts

Влиза един в секс-шоп с намерението да си купи надуваема кукла.- Мъж или жена ще искате?- Жена, моля.- Черна или бяла?- Бяла.- Християнка или мюсюлманка?Този въпрос вече учудил мъжа:- Каква може да е разликата? Все пак това е само една надуваема кукла!- Мюсюлманките понякога избухват…

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение- Тате, верно ли е, че от интернет се затъпява?

- omg sine lol

Редактирано от TG fan
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо и Марийка си лежали на една ливадка. В другия край на ливадката един кон оплождал кобилка.Марийка гледа и пита: - Иванчо, тоя кон как разбира,кога и се иска на кобилката, бе?- Ми как, по миризмата разбира, как иначе.-отговаря Иванчо.Продължили да лежат и след малко Марийка пак пита:-Иванчо! Aбе на тебе, да не ти е запушен носа, бе?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванал един котарак една мишка и й казал: Ще те ям.Тя го погледнала изплашено и му казала.Ако не ме изядеш, ще ти дам да ме опънеш! Мммммм… Котаракът помислил, помислил, пък я пуснал, а тя, избягала и преди да се завре в дупката му казала:Един курвенски номер знам и винаги ме измъква от ситуация!

Котаракът се ухилил под мустак, застанал пред дупката и започнал да лае като куче. Мишката се заслушала и се зачудила:

“Каква е, аджеба, тая интрига отвън, май кучето опъва котарака, хе хе хе”. И се показала. Котарака хванал мишката за врата и докато я опъвал преди да я излапа й прошепнал на ушенцето:

- Един чужд език да знаеш и всички курви са твои!

Редактирано от adolf
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евреи в газова камера блъскат по стените: -Пусни ни, пусни ни.... Отвън глас: -Пускам, пуууускам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечо и Зайо хванали една златна рибка и й казали да им изпълни по 3 желания. Рибката казала: - Добре. Хайде, Мечо! Слушам те. - Искам всички мечки в гората да са женски. - Добре, изпълвево. Кажи, Зайо! - Искам колело. - Изпълнено. Мечо? - Искам всички мечки в страната да са женски! - Изпълнено! Зайо? - Искам една каска. - Изпълнено. Мечо, последно желание! - Искам мечките в целият свят да са женски! - Изпълнено. Зайо, последно желание! Зайо подкарвайки колето с бясна скорост се провиква: - Искам Мечо да е педераст!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знаете ли какво минава последно на една муха през главата, когато се удря във вашата хонда засилена с двеста от вас?Разбира се че задникът и :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пияница се прибира късно вечерта. Жената му вика:- Аман от тебе, постоянно ми се прибираш посред нощ! Не мога да се наспя и аз като хората.- Ами давай ми повече пари и ще се прибирам сутринта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжът отваря хладилникът и вади бутилката уиски.- Една капка да пиеш- никакъв секс! - кресва жената.Мъжът се замисля...- Какво се замисли?- Чудя се кое е по-добро - 12 годишно уиски или 50-годишна жена...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една жена казва на мъжа си: Разбрах, че дядо поп е излекувал всички пияници в селото и вече никой не пие, защо не отидеш и ти?Решил мъжът да опита и отишъл при попа. Дядо поп го опънал и му рекъл: Ха сега, ако пиеш, ще кажа на цялото село, че съм те. . . Така човекът спрял да пие. Един ден отива на селския мегдан, гледа събрали се всички и пият. Поканили и него, а той им рекъл, че не пие. А те му рекли:- Хайде, бе, дядо поп умря.Събрали се двама приятели да пийнат и да си припомнят старите времена. Седнали на масата и единият попитал:- Е, какво ще пием? Ракия или вино?- И бира

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върви си Кумчо Вълчо по горската пътека и среща Зайо Байо. Заекът носи един цветен телевизор.- Къв е тоя телевизор, бе, Зайо? - пита Вълкът.- Абе, дълга история...- Кажи де!- Ми, разхождах се аз сутринта из гората и срещнах Лисицата. И Лисицата вика: "Зайо, айде да те водя вкъщи да пием чай". Отидохме у Лисицата, тя се съблече, легна на леглото и ми вика: "Зайо, вземи ми най-скъпото!". Аз се огледах и взех цветния телевизор.Вълкът, като чул, викнал:- Абе, Зайо, ти не си никакъв мъж!Заекът се обидил и му казал:- Е, ти като си такъв голям мъж, ходи вземи холната гарнитура!-----------------------------------------------------------------Подчинен влиза в кабинета на шефа. Шефът:- Искаш ли кафе?- Искам.- Отиди да пиеш и после пак ела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тате, тате, какъв празник е Хелоуин?- Същият като 8-ми март, сине! Пияни вещици обикалят улиците..

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена се кара с мъжа си:- Това е, отивам да чупя чинии!Мъжа, весело:- Ходи, ходи! Купил съм ти пластмасови...за многоскандална употреба!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В горския VІР-Вrother Вълкът бил капитан на единия от двата отбора, в който участвали Мечока, Лисан, Заека, Бобъра и Хамстера. Вълкът ги събрал и им казал: - Приятелчета, следващата игра, както знаете, ще бъде "Полицаи и бандити". Нашият отбор е "Бандитите", ето защо трябва да си имаме тайни имена, за да не могат да ни хванат полицаите. Аз реших моят криптоним да бъде Вуйо, на Мечока - Муйо, на Лисан - Луйо, на Заека - Зуйо, а на ... В този момент Хамстера подскочил и изпискал: "Аз отказвам да участвам!!!".Пътува жена в маршрутка. Трябва да предаде напред пари за билета. Близо до нея седи друга жена. Как да се обърне към нея - на "ти" или на "вие"? Разсъждава логически.Тази маршрутка е експресна. Ако до сега не е слязла, значи отива в моят квартал. Отива с бутилка вино, значи отива при някой мъж. Бутилката е скъпа, значи отива при някой красив мъж.В нашият квартал има само двама красиви мъже: мъжът ми и любовникът ми. Тя не може да отива при любовника ми, защото в момента аз отивам при него. Значи отива при мъжа ми. Мъжът ми има две любовници - Катя и Ани. Катя е в командировка.- Ани, ще предадете ли на шофьора парите за билет?Момичето (учудено):- От къде ме познаваш?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю за работа. Кандидат се явява по обява за общ работник.- Добър ден. Заповядайте, седнете - казал управителя- Добър ден- Кажете, какви са вашите очаквания за тази работа- 1000лв заплата, стриктно спазване на трудовия кодекс и почивни дни по празниците- ОК. Давам ви 2000лв заплата, лична секретарка и служебен автомобил- Шегувате се!?!- Вие започнахте пръв..

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж и жена в разгара на скандал:Той: На тебе циците ти са малки!!!Тя: А на теб... на теб.... (започва да си мисли на ум - членът му е огромен, заплатата му - огромна, общата култура - висока, лицето и фигурата - красиви, приятелите му - мили и умни)... А на теб жена ти е с малки цици!!!- Защо са го нарекли "Предменструален синдром"? - Защото "Луда крава" вече е било заето.Шофьор минава на червено и моментално е спрян от катаджия. - Книжката, ако обичате. - Нямам - взеха ми я за шофиране в нетрезво състояние. - Талона на колата? - Вижте, колата не е моя, а собственикът, който ми я зае, не ми даде талона. - Кой собственика? - Не го познавам, но трупът му е в багажника... Катаджията, уплашен, веднага виква подкрепления, които обграждат спряната кола както по филмите. Шефът на полицията се приближава. Шофьорът му подава книжката си и талона на колата си, отваря багажника - няма труп. Шефът в недоумение пита: - Не разбирам, моят колега каза, че нямате книжка, колата е открадната и има труп в багажника! - Ами! Не му вярвайте! Той още малко ще каже и че съм минал на червено...

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим:1 - Да изпратите същото писмо на всичките Ваши познати, които има e mail адрес.2 - Да изтриете съдържанието на диска C".

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влиза в един бар възрастна жена и си поръчва три уискита. Барманът я пита:-Бабо, нещо лошо ли се е случило-Да, току що разбрах, че малката ми внучка е лесбийка! –Но защо три уискита? -Защото разбрах, че и голямата ми внучка е лесбийка! –И все пак защо три уискита? -Защото и дъщеря ми! Майката на двете ми внучки също се оказа лесбийка! – казва бабата. Барманът учуден пита:-Бабо, в тяхното семейство някой изобщо харесва ли мъже? -Да! – казва бабата – зетя

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Защо удари жена ти с чук по главата?- Всеки сам кове щастието си...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Циганин и мазохист седят в една килия. По едно време мазохистът си реже единия пръст и го хвърля през прозореца. След малко си реже и другия пръст… Накрая китката. Циганинът гледал, гледал, накрая не издържал и му казал: - Абе брато, ти много хитро се изнасяш…

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама приятели се срещат след 20 години и се питат за семействата си:- Какво прави дъщеря ти?- Дъщеря ми учи, учи, изучи се и стана секретарка. После много работа и стана шефка. Още повече работа и се повиши на зам. директор и след толкова усилия вече е директор. Ами твоята дъщеря какво прави?- Абе и моята курва стана, обаче не мога да го разказвам така хубаво като тебе.Съдят жена, че пребила мъжа си.- Защо го бихте? - пита я съдията.- Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, кара ме да изляза по-рано от работа, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: "Честит първи април, скъпа!"

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Колко човека работите в тази канцелария?- Четири човека с началника.- А без началника?- Без началника нито един...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скинар пита цигане:- Ей, малък, ти какъв искаш да станеш бе?!- Космонавт, бате!- Не, бе - веро или сапун те питам?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Колега, гледам чашата ти е празна, да ти дам още една?-Абе пич, за кВо са ми две празни чаши бе, я налей!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща: Кажи "тати"!

Дете: Мама!

Баща: Кажи "тати", бе!

Дете: Мама, бе!!

Баща: Ах, мамка ти... кажи "тати" веднага!

Дете: Мамка ти!

Баща: Какво каза?

Дете: Мамка ти!

Майка: Скъпи, прибрах се! Ела при мама, бебчо!

Дете: Мамка ти!

Майка: КАКВО?!?! Кой те научи на това?

Дете: Тати...

Редактирано от Fiend
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седят, две момченца и едно момиченце и гледат паркирани един мерцедес и едно БМВ!Едното момченце казало:- Аз като порасна, ще стана бизнесмен и ще си купя такъв мерцедес!Второто казало:- Аз, като порасна ще стана мутра и ще си купя такова БМВ!Седяло момиченцето, изсмяла им се и казало:- Аз ще питам кака, как се правят свирки, защото двете коли са нейни!Конфуций и дядо Лазо във влак.Конфуций се обръща към дядо Лазо и му казва:-Сега ще ти кажа името 3 пъти и ше те обидя!Дядо Лазо кимнал и Конфуций казва:-На Дядо Лазо у гъза му вЛазо и изЛазо.Дядо Лазо се обърнал на другата страна..Мислил, мислил..И след 15 мин се обръща към Конфуций и казва:-Ся е мой ред.Конфуций кимва и дядо Лазо му казва:-Конфуций, конфуций..Да ти е*а майката, конфуций!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано сутринта един евреин миньор се прибирал от нощна смяна...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...