Jump to content
Veseliq

Тема за обсъждане на автомобили (Акорд) от обяви!

Recommended Posts

Ако колегата не иска газ, може да я махне и продаде..аз лично газ не харесвам, имам си причини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати чистия кош, егати чистия автомобил, ...

Toва не прави един автомобил перфектен.

Аз лично предпочитам, когато избирам автомобил двигателния отсек да има 10-годишна пепел, отколкото 5мм вакса. Изчистването на коша означава, например, изчистване на следите от теч на масло ;)

После - виждал съм перфектно мухлясал салон, който при покупката е изглеждал перфектно чист.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата не иска газ, може да я махне и продаде..аз лично газ не харесвам, имам си причини.

Може, но дупката на бронята ще остане. Аз ще карам на газ, но бих сменил бронята и преместил зареждачката в капачката на резервоара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Егати чистия кош, егати чистия автомобил, ...

Toва не прави един автомобил перфектен.

Аз лично предпочитам, когато избирам автомобил двигателния отсек да има 10-годишна пепел, отколкото 5мм вакса. Изчистването на коша означава, например, изчистване на следите от теч на масло ;)

После - виждал съм перфектно мухлясал салон, който при покупката е изглеждал перфектно чист.

Това беше иронично..но някои неща се разбират на място, други по-късно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм решил да взема 7-ма ген бензинов турер като ми изплатят каското и тази в Бургас ми допада. Някой гледал ли я е на място?

Има и една в Плевен - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11480098416331119 Ще съм благодарен ако колега е ходил да я види и сподели мнение :)

Хондата със сигурност си струва да се огледа, ако е читава и чакаш първо някой друг да я види... 

 

Егати чистия кош, егати чистия автомобил, а е и Тайп-С изпълнение отвън, което е супер рядкост за автомат.

Някой ще я лапне тази със сигурност.

Колата не е "Тайп-С изпълнение отвън", а е екзекютив с добавена опцията "Sport Pack", която няма общо с Type S. Според мен тази комбинация е най-доброто възможно оборудване за акорд 7 преди фейслифта.

Редактирано от Чавдар K

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11474576571984947&slink=h8gv8c

Случайно някой да е поглеждал тая убавица, интересува ме и как е надеждността на автоматика при точно тоя модел, прегрява ли или дефекта е при предходния модел...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не изглежда лошо, но е кола до първото птп. Защо ли имам странното чувство, че няма ламарини по моргите за нея ? Механиката е лесна. 

А и предварително сложената газова е червена лампа-течна фаза- скъпи консумативи и много пробег. 

Описанието обаче кърти мивки... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ок само автомата като чета реват из Америка за 2003-2004, та се чудя при тая дали са отстранили бъга с прегряването...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те блазни по-големия двигател не е ли по-добре Legend? Лично се съмнявам да е сложена BRC течна фаза, принципно имат, но не съм срещал в BG.

И според мен американската екзотика ще е трудна за поддръжка в бг в някои насоки..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен бърка и под течна фаза се е заблудил заради флаш люба, инак си е ги тва...читав леджънд под 18-20 нема, казвайте само дали автомата е бетон и да я отнасям, щот мойта искат да ми я взимат почти насила...жената иска да си кара автоматик..

Редактирано от bongo789
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11474576571984947&slink=h8gv8c

Случайно някой да е поглеждал тая убавица, интересува ме и как е надеждността на автоматика при точно тоя модел, прегрява ли или дефекта е при предходния модел...

убавица мога да кажа на твоята кола, но на тази никога.  :puke:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомата е бетон, но е от прегряващите. Обаче можеш да сложиш допълнителен кулер за скоростите и да решиш проблема, към 100лв. са, не вярвам монтажа да е скъп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз съм решил да взема 7-ма ген бензинов турер като ми изплатят каското и тази в Бургас ми допада. Някой гледал ли я е на място?

Има и една в Плевен - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11480098416331119 Ще съм благодарен ако колега е ходил да я види и сподели мнение :)

Хондата със сигурност си струва да се огледа, ако е читава и чакаш първо някой друг да я види...

Аз си чакам парите от застраховката, няма смисъл да ходя да я гледам без да мога да я купя :) Идеята ми беше ако някой я е видял на място да каже дали си заслужава да ходя до Плевен или не, иначе е ясно че кола без оглед от мен няма да взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, отиди на място и я виж, качи се и покарай. Според мен можеш да и свалиш едни 4-500лв., които ще отидат за данък, регистрация и гражданска, пък после ще си я обсулжваш.

Когато взимах моята, тъй като нямах парите я капарирах 4 дни преди покупката, човека се съгласи, а и как няма след като му я купувам.

Самото изпълнение е много рядко, да не кажа уникално, 2.4 АТ, Екзек. с оригинални липове, сега стъклата не знам да ли са фабрично затъмнени, но затъмняването изглежда солидно.

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен бърка и под течна фаза се е заблудил заради флаш люба, инак си е ги тва...читав леджънд под 18-20 нема, казвайте само дали автомата е бетон и да я отнасям, щот мойта искат да ми я взимат почти насила...жената иска да си кара автоматик..

Супер е колата и автоматика, взимай смело  :punk: Хич не се чуди, ами отивай и бързо я купувай, да не те изпревари някой. Без пари е тоя красавец !!!

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11472334960825220&slink=h8v8mz

Дааам ма нали ме навиквате, че е грозна, тая някой мнение, днес я гледах, уникално състояние, само с моята параноя откъм ролките и ангренажа ми се чу некъв шум ма може и така да си е....а кат въртех волана ми поскръцваше на място но накрайниче , шарнирче ли е... абе утре май ще я отнасям V6 уникален звук...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КУПЕ-то е от последните такива (фейслифт), което е плюс и е много рядко срещаната комбинация с ръчни скорости, което е съпоставка за по-добра динамика и отпадане на мислите, дали автомата няма да се предаде. Това е, че е с 5 бона по-скъпа... но явно това не е ти е проблем, затова - взимай и не се чуди.

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11472334960825220&slink=h8v8mz

Дааам ма нали ме навиквате, че е грозна, тая някой мнение, днес я гледах, уникално състояние, само с моята параноя откъм ролките и ангренажа ми се чу некъв шум ма може и така да си е....а кат въртех волана ми поскръцваше на място но накрайниче , шарнирче ли е... абе утре май ще я отнасям V6 уникален звук...

 

Е звкуът не се коментира...купето наистина е доста запазено, явно е гледано...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много безаварийни км.

 

Този синият мат прилича на "plasti dip" или е "обикновена" боя?

 

Всъщност, коя купи ? :)

Редактирано от Чавдар K

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!!

 

Синият и на мен ми прилича на Пласти Дип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синия е мат и при намокряне придобива перлен ефект...а аз съм селски гъзар с червено купе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за жената, няма да кара тролейче... :D :D :lol:

Със здраве да си я караш и много безаварийни! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 300 км на червеното купе съм доволен. Много по-добра динамика, дават я май 5,9 до 100, не се нуждае от високи обороти , почти не ти тряабва да го въртиш над 5500, перфектни скорости , двигател. Но старата ми, с пониженото окачване и усилената задна щанга стоеше една идея по-добре в завоите, при купето накланянето е повече....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега - честито, а пътя вече си го минавал. Няма лоша Хонда, а само по-добра от нея :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуе, това наистина върви много, цял ден се чудя къде да се похваля. Колата е пристрастяваща, звука - брутален, просто усмихваш се като дете, като я караш, върви доста по линейно и силно от к24. Несравними са, а и е по-обезшумена. Без да се заричам, но това е колата, която няма да продам в следващите 7-8 години...А скоростите са уникални, къс, стегнат ход, спирачките са по-силни, въобще мисля, че е крачка напред...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е от самосебеси да върви вдъхновяващо. Като и вейнеш и един боди тунинг и леко я свалиш, да залепне на пътя като ютия, ще стане супер гледка и пърформанс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11483352661852636&slink=15sv5l тази колица някой да я поглеждал? 

 

П.с-в последствие назад в темата намерих мнения за въпросната кола. До колкото разбрах не си струва.

Редактирано от SpliFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

 

Моля за вашето мнение:

http://www.cars.bg/c1894567  или http://www.cars.bg/c1716087 Моля помогнете с мнения относно двете обяви. Цвета не ми е проблем и на двете. Нямам препочитания към скоростната кутия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези от апостолов, продадоха на колега от форума употребявана Хонда Акорд 6, пак с гаранция, на която бяха премахнали "check engine" лампата, за по удобно при продажбата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, а пък този от първата обява е написал много глупости....  

     Халогенни фарове

     ЕSP

     тракшън контрол

    подгряване на седалките

са само част от неверната информация...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накланят се везните към бургаската :punk:, а пък дано имам късмет, като я огледам. Ако ми излязат още въпроси, ще питам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко намериш 2.0 след фейслифта (2006г.) то тя ще има VSA системата за устойчивост на пътя, която е много ефикасна!

А и дисплея на километража ще ти показва допълнителна информация, като разход и други.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги,

някой гледал ли е http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11481810017023296&slink=196qqv , гледам, че от днес е с нова цена.

Имам и питания, като гледам има шибедах, но няма нави? Може ли да се сложи китайска навигация, понеже четох, че ако има фабрична навигация, не може да се сложи китайска, понеже не може да се управлява климатика? Също така виждам, че има пръскалки за фаровете, но в обявата не пише, че има ксенон, може би е пропуснал?

Също така излезна една "нова", обява http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11419873451715977&slink=196qqv , колата се оказа, че е в Горубляне, макар и да пише "частно лице", мисля и нея да погледна, каза, че е с 2 ключа.

 

И последен въпрос, ако искам да ги закарам в ЮбиКо, понеже е близко, трябва ли предварително да звъня, за да запазя час за преглед+диагностика, или мога направо да се "изтърся" с колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е предварително да се уговорите с ЮбиКо, понеже не винаги могат да отделят нужното време на "случайно изникнали" клиенти. Тоя модел си има тънкости и е добре да имаш добронамерен спец при избора си.

Огледите на място и евентуалното шофиране ще ти дадат по-добра преценка от тази по снимките, но:

Сивата е с по-ниско окачване (вероятно и по-твърдо), а този модел и без това не е със комфортна возия по рождение. Панела на климатроника е от кола с десен волан. Маркерът за базова температура е на дясната врътка. Не че е проблем, ако всичко е вързано и работи, но да знаеш. И моята е така. Понякога горят дисплеите на аудиото и ги сменят с панела от каквото падне. Не е задължително да е била с нави, но това ниво означава поне премиум саунд и ченджър за 6 диска. Трябва да ги зарежда и свири + бас-а в багажника.

Аз бих избрал синята, понеже по ми харесва светлата кожа, а и отива на екстериора, който също не е масов цвят. Изглежда непипана, макар че предната броня е пребоядисвана и допълнителните буфери са лепнати не на масто, което ще ти отвори работа с монтажа на нашия стандарт предна рег. табела. Емблема ще си намериш и дано другото е в ред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не му е мястото на този пост в този форум/раздел и тн... но чисто колегиално да си кажете мнение.

Харесал съм за втора кола е тая костенурка: http://www.cars.bg/c1819377

На мен лично ми допада, но искам да я изкоментирате на кратко през вашите очи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз повече съм се насочил към синята, понеже честно казано, това е най-добрият цвят за Акорда ( лично мнение), колата е пристигнала в Събота вечерта в България, снимките са от Швейцария, което е хубаво, понеже няма да е имал много време за "пудрене". Това, което ме притеснява е, че има само една снимка на интериора и на нея сякаш има нещо, като "размазано" на волана, но може и да е от снимката. И да, това с регистрационната табела ще е малко трудно :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивата като гледам е понижавана, иначе визуално изглежда добре, но ако не ти понася твърдата возия и пружините не се регулират, ще трябва да си купуваш оригинални от морга и да даваш пари за смяна. Синята пък е с протектори, което е доста голям плюс за БГ, стига да не ти ги счупят. На сивата решетката и емблемата са боядисани в черно, което и създава интересен фасон и е по-добре от хрома (за мен лично), но това би могъл и на другата да го постигнеш (около 70-80лв. е едно хубаво боядисване). Размазаното на интериорната снимка (на синята), е защото седалката е на фокус, а не волана. Сивата ще държи повече на мръсотия (просто няма да се вижда толкова, иначе пак ще е мръсна колкото и синята). На синята гледам, че не е пипано окачването (за понижаване говоря). Джантите на Сивата я отварят повече, а и изглеждат много добре визуално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не му е мястото на този пост в този форум/раздел и тн... но чисто колегиално да си кажете мнение.

Харесал съм за втора кола е тая костенурка: http://www.cars.bg/c1819377

На мен лично ми допада, но искам да я изкоментирате на кратко през вашите очи..

Препоръчвам ти да се запознаеш с детските болести на Micra-та, както и на всяка кола по принцип. :)

http://www.honestjohn.co.uk/carbycar/nissan/micra-k12-2003/?section=good

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...