Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Давай адреса в скайп и да ходя Че имам само 1 ключ и ако го затрия ще стане жална майка
  2. Drone

    s2kT

    И си си взел изпитите в Ту с отличен
  3. А тоя данък над 100к.с. кой го плаща ? А турбото кой ще го прави след тва ? А газта ся като е 1 лв,а дизела 2.30 кое е по-добре ? Ти изкарвай,ако искаш и 10 бона.Колата е купена за тия пари край.А сега само за справка погледни цените на акорд 7 да видиш как за 12 годишни коли искат по 10-12 бона И след тва си задай въпроса що са по толкоз п.п. малко не съм прочел всичките мнения Половината сивици до 97-ма нямат еърбаг.
  4. Слави 5/30 не е ли друг клас ? След нова година ще ида при колегата да го замерим.Хем да видя аджеба колко е зле спрямо ново.Имам в багажника туба 1л. edit: И моето беше запечатано с фолио.
  5. Еми колега те тия работи се чустят от време на време...От моята излезнаха едни доста гадни работи.
  6. На светофара: - Извинете, а при престрояване сексуалната ориентация ли не ви позволява да дадете сигнал? - Какво, извинете? - ДАВАЙ МИГАЧ, БЕ, ПЕ*ЕРAСТ!
  7. Я кажи от къде ги взе и колко жълтици,че моя единия е без стъкло и не свети та да си ги сменя
  8. Мхъм моите бяха като нови като сменях ремъка,а тва беше преди двайсетина хиляди километра.И моя беше оригинален японски.Италяснките мърлячи нищо не сменят...Пълни олигофрени.
  9. Сорка, сега видях. Лубричек се казва "машинката", мери най общо казано до каква степен се е замърсило маслото с влага; гориво; нагари ..... Хмм доста интересно.Само че няма кога да мина другата седмица Че съм на работа вече Пък го смених моето преди 3-4к км и искам да видя аджеба колко се е осрало
  10. Или е важно задкормилното устройство
  11. В аутодата не пише ли или в упътването ? И моята беше стегната чак се счупи камъка с който трябваше да се развие.
  12. Аз имах нещо подобно.При скорост 110км/ч на лек наклон прекъсваше.Смених си кабелите за свещите и проблема го няма вече Твоите сменяни ли са ?
  13. Кората ми скърца много гадно и ме дразни.Има ли някакво решение на тоя проблем?
  14. Е той като отиде до СТ или до Пловдив ще му легне доста...
  15. Значи може и да го е пренатегнал.Има ли прах и влага свири
  16. Аз пък в диана отидох с сди карта и гумите бяха на промо по 108лв парчето.
  17. Имало едно време, един много добър човек. С никого не се карал, на всеки услуги вършил, на мравката път правел да мине. Но хората са неблагодарни и бързо забравяли добрините на този човек... Веднъж той си вървял покрай реката и какво да види - човек се дави! Бързо скочил в бурната вода, хванал човека и го извадил на брега, положил го на тревата и ... го наебал. Удавникът отворил ококорени очи и продумал: - Човече, затова, че спаси живота ми с риск за своя собствен, ще съм ти вечно благодарен, но защо ма наеба накрая ?! Погледнал го добрият човек в очите и със сарказъм в гласа отговорил: - За да помниш, мамка ти, за да помниш, 'щото много забравяте!
  18. "Вчера за първи път целунах Наташа Ростова по устните. Тя се смути, стисна си бедрата и ми счупи очилата!" Из дневника на Пиер Безухов
  19. Подаръка за коледа,имения ми ден и рождения ми ден са 4 броя зимни гуми.От другите не знам какво ще получа А ти какво ще получиш за коледа ?
  20. Аз съм out Няма да се прибирам за 20 и 21 в Пловдив
  21. Сложих днес мишелин алпин а5 по 108 кинта гумата На първо чете на 2.3 возят като старите надути на 1.8 ако падне сняг ще ги тествам
  22. На някои няма.Примерно в евроа обд2 16 пинови се въвежда след 2000 или 2002,ако колата е преди тва няма.И моята от 99та няма.
  23. Пусни я тогава в подфорума за модела.Примерно с2к или сивик.
  24. първата част от Пътя на кралете на Сандърсън.Зимната ваканция ще почвам втората част,която пак е от 2 книги и с твърди корици тежи над кило Ще го бъде ли снега ?
×
×
  • Създай нов...