-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Според настъпването.1-2 литра Кара ли на сняг вече?
-
Мош срещу Калин с H22-то пуска ли се ?
-
Това за рейката е доста субективно.Аз моята я смених,защото 12 годишна течност колко смазочни качества ще има останали ? Пък и доста влага ще е поела. Шорти мисля,че имам към 1/2 шише течност,ако ти стигне мога да ти го дам
-
Мош тва много бръмчи бе
-
Miramax карай си колата и не се вкарвай във филми Има поне 3 теми като твоята.Тва младите рацери се виждате с малко пари и се чудите какво да правите с тях http://www.dodo-upgrades.nl/ Чети тука и виж за кво става въпрос п.п Има една тема d14 ITB един пич като тебе искаше да засилва д14 Реално с много цедене ще изкараш 140кс.
-
Хората,които ти е пратил Слави, знаят какво правят
-
Тая дето уж те биеше ли ? На Венци ли ?
-
Поздрави за Факелчето на жълтите павета вчера към 17.30
-
Да моя не беше сменян никога,а в колата беше пушено и като затворип клапата нищо не ставаше
-
Само дето аз съм с двувратка и трябва да измисля няква схема със едната седалка да минава напред
-
Аз си взех някви от метро миналта година.Не е най-доброто,но се надявам никога да не ги използвам пък съм и с чисто нови гуми
-
Пред Свети Петър стоят четири дами. Контролният въпрос е с колко мъже са спали. Първата: - Който ми е поискал, не съм отказвала. - Ок. Влизай. Търси група I. Втората: - Който ми е харесал... - Група II. Влизай. Третата: - С мъжа си и с любовника. - Група III. Четвъртата: - Само с мъжа си. Свети Петър вдига телефона: - Шефе, тук една спала само с мъжа си! Какво да я правя? - Няма заради нея да отваряме нова група. Тегли й една па*ка и я пращай в трета.
-
Миналата седмица нямаше никой.Аз съм пас
-
Еми да ама пак без кора събира повече насипно. Примерно
-
При мен на 30к менеше оборотите като е студена.Сега е 6 след реглаж
-
Ами на HR-V сигурно е същата кутия или подобна виж http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=91225 за притрисането.
-
В мазето Без кора събира МНОГО багаж
-
Не е равномерен шум.И е точно като някво гумено скърцане. Моята кора я изхвърлих и се родих
-
Jimi Следващия път си завърти телефона,че така нищо се не види
-
Аз съм с чисто нови зимни гуми и амортисьори на 30000 км. Рози доста стегнато.Новите гуми са на 2.3 и вози като със старите,които бяха на 1.8 Мислех да ги поспадам,но не ми се занимава много aa HR-V как е спрямо CR-V от към возия ? Макар,че няма как да се сравняват,защото са на различни принципи окачванията.
-
Аз имам лек проблем.При бавна скорост като натисна спирачката почва да се чува едно скърцане отпред в бясно.От какво може да е ? Имах скъсан маншон на външно каре да не е влезнала вода там и да отишло
-
На колоната на вратата няма.Там пише само цвета и с какви гуми е препоръчително да се кара.
-
Моя резеровар беше почнал да цацърка и насред родопите ми свърши бензина Изключих помпата и палих 1 седмица на газ
