Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Според настъпването.1-2 литра Кара ли на сняг вече?
  2. Мош срещу Калин с H22-то пуска ли се ?
  3. Това за рейката е доста субективно.Аз моята я смених,защото 12 годишна течност колко смазочни качества ще има останали ? Пък и доста влага ще е поела. Шорти мисля,че имам към 1/2 шише течност,ако ти стигне мога да ти го дам
  4. Мош тва много бръмчи бе
  5. Miramax карай си колата и не се вкарвай във филми Има поне 3 теми като твоята.Тва младите рацери се виждате с малко пари и се чудите какво да правите с тях http://www.dodo-upgrades.nl/ Чети тука и виж за кво става въпрос п.п Има една тема d14 ITB един пич като тебе искаше да засилва д14 Реално с много цедене ще изкараш 140кс.
  6. Хората,които ти е пратил Слави, знаят какво правят
  7. Тая дето уж те биеше ли ? На Венци ли ?
  8. Поздрави за Факелчето на жълтите павета вчера към 17.30
  9. Да моя не беше сменян никога,а в колата беше пушено и като затворип клапата нищо не ставаше
  10. Само дето аз съм с двувратка и трябва да измисля няква схема със едната седалка да минава напред
  11. Аз си взех някви от метро миналта година.Не е най-доброто,но се надявам никога да не ги използвам пък съм и с чисто нови гуми
  12. Пред Свети Петър стоят четири дами. Контролният въпрос е с колко мъже са спали. Първата: - Който ми е поискал, не съм отказвала. - Ок. Влизай. Търси група I. Втората: - Който ми е харесал... - Група II. Влизай. Третата: - С мъжа си и с любовника. - Група III. Четвъртата: - Само с мъжа си. Свети Петър вдига телефона: - Шефе, тук една спала само с мъжа си! Какво да я правя? - Няма заради нея да отваряме нова група. Тегли й една па*ка и я пращай в трета.
  13. Миналата седмица нямаше никой.Аз съм пас
  14. Еми да ама пак без кора събира повече насипно. Примерно
  15. При мен на 30к менеше оборотите като е студена.Сега е 6 след реглаж
  16. Ами на HR-V сигурно е същата кутия или подобна виж http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=91225 за притрисането.
  17. В мазето Без кора събира МНОГО багаж
  18. Не е равномерен шум.И е точно като някво гумено скърцане. Моята кора я изхвърлих и се родих
  19. Jimi Следващия път си завърти телефона,че така нищо се не види
  20. Аз съм с чисто нови зимни гуми и амортисьори на 30000 км. Рози доста стегнато.Новите гуми са на 2.3 и вози като със старите,които бяха на 1.8 Мислех да ги поспадам,но не ми се занимава много aa HR-V как е спрямо CR-V от към возия ? Макар,че няма как да се сравняват,защото са на различни принципи окачванията.
  21. Аз имам лек проблем.При бавна скорост като натисна спирачката почва да се чува едно скърцане отпред в бясно.От какво може да е ? Имах скъсан маншон на външно каре да не е влезнала вода там и да отишло
  22. На колоната на вратата няма.Там пише само цвета и с какви гуми е препоръчително да се кара.
  23. Моя резеровар беше почнал да цацърка и насред родопите ми свърши бензина Изключих помпата и палих 1 седмица на газ
×
×
  • Създай нов...