Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Drone

    F1

    Ботас не му остави място нарочно. И след това Ръсел врътна гума на тревата и си еба капаците
  2. Drone

    F1

    Цецо, дясната му гума настъпи тревата и познай с тоя въртящ момент какво се случи
  3. Drone

    F1

    АХАХа какво се случи в тва състезание Хамилтън как се осрааа
  4. Drone

    F1

    ее сега не може да се взима всяка квалификация, но в този ред ще е забавно състезание Перез и Верстапен 2ри и 3ти. Ще натиснат Хамилтън и той рано или късно ще поддаде.
  5. Drone

    F1

    в неделя може да има и дъжд, тогава Мазепин със сигурност ще е аут хахаха
  6. Тия гуми да не са мой набор(91) ?
  7. Можеш да погледнеш и Тойота Такома. Мисля, че е от същия клас като Ridgeline. Двигателя носи на газ и е много здрава.
  8. При мен се зарежда. Виж през incognito mode дали ти се отваря
  9. Я кажете какъв разход ви дават по магистрала црв-тата ? Последното засичане Пловдив-София в доста гнусно време и доста трафик даде 8. Като съм карал 90-140.
  10. Ами значи от Бултрако или ФенаБГ
  11. Drone

    F1

    Стига да не е само агресията. Ако не прави грешки както при състезанието в Бахрейн. Ако беше отпуснал газта точно за 1 секунда след изпреварването на Хамилтън, щеше да остане на пистата.
  12. Drone

    F1

    Батерията на мерца е била на ръба 😁 А Перез защо е тръфнал от бокса?
  13. Drone

    F1

    Ами аз гледам през https://www.totalsportek.com/ Там има много стриймове. Избирам си един от 6-7 надолу и така.
  14. Drone

    F1

    в колко е състезанието ?
  15. Drone

    F1

    Аз не знам Гасли скоро да е бил в топ 5 при квалификация
  16. Аа що не отидеш до някой магазин и не им дадеш номера на рамата. По нея ще стане по-бързо и лесно.
  17. Drone

    F1

    Ето ги двете секунди @docev
  18. Интересно ми е колко би струвала тази кола до България https://www.kijijiautos.ca/cars/acura/mdx/used/#vip=18045734 34-5 ?
  19. Drone

    F1

    Сега всеки хвърля боб. Единствения позитивен резултат бяха тестовете и 422-та лапа. Евала на хонда, че са се надъхали като за последно и са направили нещо, което хем е с повече мощност от миналата година, хем е и толкова дуракоустойчиво.
  20. Свали си капачката, става за 2 минути. Аз имах същият проблем преди 1 седмица. Имаше окисления по вътрешната страна на капачката на палчетата. @5 GTT щом има ток до палеца не е имобилайзър 100%
  21. Drone

    F1

    2019 е може би най-доброто. Албон, ако не беше отворил завоя толкова, щеше да има хонда 1-2-3.
×
×
  • Създай нов...