Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. Мисля ,че ти трябва ремък със 104 зъба, от Д16Z6 , поне така е при D15B2 с глава от Z6.
  2. Интересува ме размера на симеринга на делкото за Д16А6 Ако имате и на другите двигатели може да ги напишете П.П:Изрових един размер за Д16А6 но незнам колко е достоверен: 12,5 x 22,5 x 5 мм
  3. Разликата между шенкелите е в в планката, която държи апарата ,има разлика в захващането и.
  4. Няма такива шансове вчера минах покрай мястото....придобило е първоначалният вид .
  5. Няма нищо да връзваш всичко си е прекарано до буксите , само сменяш таблата.
  6. И като я качиш на канал виж отдушника на резервоара.Също така да ли е здрава тръбата ,която тръгва към капачката. 14 е основната тръба на нея е заработена още една ,която влиза също в резервоара
  7. Може , откачаш едното и закачаш другото.
  8. AMD

    Габрово

    Голямо мъчение си е да не я натискам Утре ще има ли среща ?
  9. Прочети тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=33324
  10. По принцип ги дават да са от D16Y8 ,заради по високата компресия ,но предполагам и от Z6 ще свършат работа.
  11. Колегата е прав смени свещите и ако имаш възможност я засечи извън градско, при нормално каране .
  12. NGK BKR6E-11 са ти свещите ,като последното е разтоянието между електродите 1.1 Този разход градско ли е или извън ?
  13. Възможно е и да са същите , но да не те подведа нека някой по в час от мен да каже.
  14. AMD

    Габрово

    Няма грешки ,сложи онази ПМ6-ца ,която тествахме и при теб а филтъра го изхвърли защото ефекта беше отрицателен(не откъсва с него ).Колата си върви много добре и най важното запали от първият път п.п:Днес пропускам срещата-нямам кола
  15. Съединител най вероятно е някоя от пружините на феродовият диск да е счупена.
  16. AMD

    Габрово

    Теро , честит суап качвай снимките и клипчето
  17. AMD

    Габрово

    Трябва ,че с тези малки тръби само я спъваш
  18. От англичанка долните носачи пасват на 5 ген. мисля че и шенкелите ще станат.Но при 6 ген. незнам
  19. Да повдигна темата на колегата МАП при контакт но загасен двигател5V:0V:2.54VМАП при контакт и запален двигател5V:0V:0.88 VТПС при контакт, загасен двигател и отпуснат педал на газта5V, ~0.48V, 0VТПС при контакт, загасен двигател и натиснат педал на газта5V, ~4.5V, 0VТова са стойностите които примерихме.TPC-а се наложи малко да се бутне , но проблема остана
  20. Винта на дросела бутан ли е преди това ?
  21. AMD

    Габрово

    На 11 се очертава да съм без кола но ще измисля как да дойда .
  22. 90 % и няма изгледи да ги оправят . Междуградската пътна мрежа в региона е същата трагедия .
×
×
  • Създай нов...