Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. Продавам два предни шенкела от Д15Б2 ,комплект с апарати и дискове.Шарнирите са им здрави.Апаратите работят, като на единият съм му сменял буталото+маншончето.Дисковете са позаминали и са бонус Цена на комплекта 160 лв Джанти 13-ки със зимни гуми KUMHO 155/80/13 . Гумите имат още много каране в тях ,просто вече няма как да ги сложа Цена -200 лв Имам и едни оригинални тасове 13-ки от 5 ген -40 лв
  2. Не е помпа Теро Благодаря на колегата manniakk за много полезният съвет. Оказа се, че при сглабянето съм объркал апаратите то си пише L и R ма кой да гледа ,и при слагането на шенкелите, също не съм ги погледнал.След размяната ,спирачките се появиха .
  3. AMD

    Габрово

    Много върви особенно на 2-ра дай един чип насам
  4. ще изкривя педала и спира едвам- едвам течност стига до пробките за обезвъздушаване.Светнаха ме, че може да съм объркал нещо утре ще проверя и ще пиша .
  5. След смяна на предните дискове и апарати с такива от ВТЙ ,спирачките изчезнаха.Обезвъздушавахме няколко пъти, въздух не излиза, и пак няма никой Давайте идеи
  6. В-тек лампата е най лесна,прекарваш един кабел !!! единият му край го закачаш на клапана,другият към диод.Минус вземаш някъде от таблото.При достигане на обороти за вкл. на втек-а и подаване на 12в ,диода светва.
  7. ТПС-а е здрав ,крачетата са му добре, това установих след поредното сваляне на дросела (вече го свалям за норматив ).При свалянето си поиграх и развих винта ,очистих каналите ,сглобих го ,настроих го при топъл двиг. и изключен EACV ,рестартирах ЕЦУ -то и пак същият номер (този път поне не гасне но двиг се тресеше )
  8. Имаше подобно придръпване ,но след като настроих ТПС-а изчезна.Стопли ли хубаво двиг. проблем няма П.П:Като сваля дросела за поредното почистване ще го огледам по обстойно.Благодаря
  9. днес поне 5 пъти гасна, и то все по баир надолу
  10. Все още се продават не са омаслени или блокирали , стават за каране.
  11. AMD

    Габрово

    Трябва да и сменя маслото , да сложа новите спирачки и ще е готова от всякъде от към окачване за Б серията, Д-то няма вeче накъде повече (освен охлюв ).Ще гледам да намина неделята преди работа (нали ще има черпене )
  12. AMD

    Габрово

    Честита 4-ка трябва да я видим в действие Док , аз да се нареждам ли на чертата
  13. Много Благодаря mishoможе да я триете темата (или заключвате )
  14. AMD

    Молба за Vin-а от Vti

    Трябва да купувам едни чаркове, и за това ми трябва Моят Вин е от Д15-ка Благодаря предварително
  15. Това от дясно ,с черната букса е EACV-то
  16. Някаква настройка няма ли ,или само подменяш елементите ?Също така някоя снимка ще е добре дошла
  17. Лично мнение най важното е общото техническо състояние и екстрите на модела.Разликата в двигателите не е толкова фрапираща , 1.5 с малко доработки си върви колкото 1.6 ,а някога и повече Успех с покупката.
  18. Газ не бих си сложил ЕЦУ-то няма грешки , ни стари, ни нови,изчистил съм ги.Да речем ,че е богата смес , защо не го прави всеки път ? Мислих вариант да тествам с друго EACV, и ако не се по оправи с друго ЕЦУ (но с второто може и да не стане ).
  19. Предположения и насоки какво да погледна ?
×
×
  • Създай нов...