Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. AMD

    Габрово

    Както и очаквах, паднах на пистата.Ще се прави още тази кола
  2. Ето един интересен линк относно инжекторите http://www.robietherobot.com/storm/fuelinjectorguide.htm
  3. Явно съм уцелил големи ментета , или не са за моят стил на каране след по продължително екстремно спиране, спирачките изчезват .
  4. Един въпрос към ползващите такива накладки как се държат след продължително натоварване ? става въпрос за по екстремно спиране.
  5. AMD

    Габрово

    С моята няма смисъл да я замервате,гонката е ясна -ще ме бие .Въобще не и се върви на моята
  6. там въобще не е оригинален по добре не се занимавай с тях
  7. AMD

    Габрово

    Честита газова уредба тогава Ще дадеш едно кръгче като я монтираш hondю слагай валове
  8. ЧРД Джони , много здраве,щастие и успехи
  9. носачи -60 лв двата барче -20 лв да прибавя към списъка и един бензинов регулатор-45 лв
  10. За D16Z6 стягането е : първо -30 нм второ-73 нм
  11. Мисля, че зависи от двигателят (може и да бъркам ) 1.6 са с дискове отзад, по малките двигатели с барабани.За слагането , би трябвало да може .
  12. На дроселът на Д14-ката има RACV (изпълнява функцията на EACV-то) а при D16Z6 го няма .
  13. откачаш и лостовете за смяна на скорости
  14. http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%B0%D0%BD%D0%B8
  15. При работещ двигател как са скоростите ,някакви проблеми или странни шумове ?
  16. AMD

    Габрово

    Честита 4 -ка , с какъв мотор е ?Неделята ще гледам да намина към 16 00 , но ще е набързо
  17. Сгоних се и аз днес ,в една мантинела лошите работи бързо стават .След ударът се качих на друга кола и сериозно се замислих при подаването на газ .Така че колеги умната на пътя, и полека с газта и състезанията по пътищата.
  18. комплекта шенкели-150 лв джантите -190 лв тасовете-40 лв
×
×
  • Създай нов...