Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. Един въпрос към организаторите- таксата за участие в драга, не може ли да се плати на място ?
  2. Честито 1-во място..опс техническа грешка 2-ро място на hondю ето един надпис, който качва 5 коня и една снимка на купата в колата поздравления и на другите колеги
  3. На 90% е сигурно, че инсталацията е прекарана заводски,поне за регулирането на фаровете е.
  4. Намери си тези маншони,има ги като ремонтен комплект,и ги смени,иначе ще имаш проблеми след време с апаратите(ще почнат да блокират).
  5. AMD

    Габрово

    Не знам аз съм с 5-ген
  6. Като няма компресор и с парцалчето става
  7. AMD

    Габрово

    изкупихме тези с жилата,сега е ред на хидравличнитеП.П: Това клипче след последните ъпгрейди ли е ? много добре ускорява ,тези 4-ки нямат стигане
  8. Цял ден съм на пътя и съм се нагледал на такива изпълнения,ако успея да се прибера навреме в лентата, става интересно за този който изпреварвам както и да е, успех с гонките по пътя(ако това нашето е път).Просто попитах нищо лично към никого
  9. А в закона не пишеше ли, че не трябва да възпрепятстваш този който те изпреварва ?
  10. Като тръгнеш да я затваряш почисти хубаво и отворите за болтовете на главата иначе другото колегите го казаха, челосване на блока,шлайф на кратуната и стягане по мануала.
  11. AMD

    Габрово

    Второто ,с някоя и друга каса
  12. На 1.5 няма толкова агранажни ремъка
  13. Моите болтове издържаха до 90 нм ,повече не смеех да натягам (гарнитурата ми е метална).
  14. Защо ти е да я стягаш повече ? Заводски предписаните стойности са си добре.
  15. Айде пак се почна май няма да разберем какво продаваЩе играе голямата метла скоро време
  16. Не съм много съгласен разлика си има в колекторите,някъде имаше снимки на двата , ако ги изровя ще ги пусна.
  17. AMD

    Габрово

    Добре я освободи от скорост,когато Теро те накара жалко че избяга онази бегачка дето я настройваха щеше да му подадеш бинокъла.
  18. Погледни хубаво номера,D15B или има и цифри след това.Ако е D15B2 или D15Z1 делкото е по евтино
  19. Не му разбирам само знам, че като включи около 5000 и става лудница
  20. Накрая да напишеш пълният вариант на пиновете !!! и някой модератор може да бодва темата в" полезни технически ":P
  21. Сервиз хубаво да препоръчаме,но за кой град ? Аз залагам на бобина
  22. Опъваш един кабел от плюсовата клема на акумулатора до втек клапана ,и имаш постоянно включен втек даже и при изгасен двигател
×
×
  • Създай нов...