Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. Провери напрежението на ТПС-а ,като се съмняваш в него.При затворен дросел ,на контакт, на единият кабел трябва да имаш 0.49 V (буксата трябва да е закачена на ТПС-а)и при плавно отваряне на дросела трябва да се покачва.При напълно отворен дросел напрежението е някъде около 4.50+ V .Следи покачването на волтажа как е
  2. Може да се вземе друго стъпково моторче и да се тества с него. Ако въобще има такова моторче в 6 ген
  3. Явно никой не е тествал П.П:Крайното предавателно мисля да си остане 4.250
  4. AMD

    Габрово

    Дясното колело е с перфектна геометрия , не го пипай :)
  5. Полуоските( прътите ) си влизат в кутията и щракват леко , няма как да се объркат,ако не влезят хубаво няма да може да се движиш
  6. Регулираш ги както е написано по горе, всмукателни-0.15 изпускателни-0.17.Оставиш ли ги по хлабави от стойностите написани от колегата hondю ,ще си потракват (нищо че са хидравлични Теро ).
  7. TA сензора ти е отстрани на всмукателят(бялата букса) ,мери ти температурата на входящият въздух. МАП -а ти е обикновено до бензиновият филтър (при 5 ген) ако колектора ти е от D16Z6 , е на дросела .
  8. AMD

    Габрово

    Днес добре си покарахме Док "линейката" добре си вървиП.П:Това за кутията може да го уредим
  9. Малкият втек е бил преди по Бургас,така че трябва да го знаете ,и си върви много добре
  10. AMD

    Габрово

    Сядам отпред в коша и контролирам с едната ръка притока на въздух, с другата предварението Това на клипа е празният ход
  11. Сивик 5 ген. с Д15Б2 --190 км/ч по километраж
  12. А пробвал ли си със сонда за D16Z9 ? Доколкото знам не е едножилна на този мотор.
  13. Направи си щит ,за да изолираш филтъра от топлият въздух от към двигателят.
  14. AMD

    Габрово

    И запали ли чудовището Този лепеният всмукател държи ли
  15. Оригинални тасове 13-ки( напред в темата има снимки )-30 лвджанти 13 -ки+зимни гуми Kumho монтирани на тях -185 лв комплект 4 -тезадни долни носачи с отвори за биалетка (имат за смяна някои от втулките )-40 лв оптяжна ролка от D15B2 на 2000-3000 км (здрава си е ) GMB-20 лвбарче от 5-ген (от малките )-10 лв.предни шенкели окомплектовани( апарати,главини ,шарнири,дискове всичко си е по тях)240mm са дисковете-125 лв за двата жило за газта от Д15Б2-10 лв
  16. Разрови се из форума, някъде имаше тема в която се споменаваше ,че има и разлика в диаметъра на клапаните(на D15Z6 мисля че бяха с по големи)
  17. Има вариант до колкото знам, тази грешка да се забрани(ECU-то да не я показва).Подробностите от някой по в час от мене
  18. AMD

    Габрово

    Това ли ще е крайният му вид на капака?П.П:Трябва да взема да ви върна инструментите(ключа и скобата за клапаните)
  19. Кои крушки на габаритите или фаровете Само дадох предположение, не исках да ви засегна.Извинявам се
×
×
  • Създай нов...