Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. AMD

    Габрово

    Док , бялата трамбовачка лека полека започва да прилича на кола бодвай кратуната, за да може след 5000 оборота да става лудница
  2. Една снимка на двигателят ще е най добре
  3. Никъде не пише за кой колектор става въпрос но както и да е , стават и двата(всмукателния и изпускателния).
  4. AMD

    Габрово

    Един въпрос към Севлиевската група Някой има ли наблюдение за онзи магазин ,точно срещу портала на Емката ? Мярнах някакви спортни седалки и други чаркове.
  5. Някои направо махат" Моно" инжекцията за да отпушат колата. Махане на катализатора(ако някой не те е изпреварил)малко по" отворена" генерация, и ще усетиш малко ефект.На повечето въпроси има теми из форума.
  6. Разхода си пада, дори само от пълната инжекция.
  7. Малко се порових и попаднах на това http://bensebuilt.livejournal.com/2005/11/30/ До колкото успях да си преведа , има вероятност да паснат 3-4-5-та скорост ,или бъркам в превода
  8. Интересува ме възможно ли е това ? Скоростите от 4 генерация( кутия L3 ) в кожуха на кутия от 5-та генерация (S20). Дали ще влезят валовете или не.Другият въпрос е , само предавките дали ще паснат на валовете от 5-та ген.Идеята е да се сменят евентуално 2-ра и 3-та скорост.Всякаква информация е добре дошла
  9. AMD

    Габрово

    Абе мярнах познато лице, но трябваше да направим обир на Еконта Теро, благодаря за ремонта .
  10. AMD

    Габрово

    Тъкмо се чудех каква е тази грозна хонда вчера вечерта малко остана да те подпра със служебната
  11. AMD

    Габрово

    Тези" грозници" са най вървящите Добре открихме сезона(въпреки студа) това е новата мода , без преден капак
  12. Намираш си програмата Honda EPC,вкарваш си VIN-а, и излиза номера на частта за твоето купе.Дадените сайтове имат опция за въвеждане и на парт номер.
  13. AMD

    Габрово

    !!! за това ли Най красивата беше на пътя
  14. На блока не пише ли кой е двигателят ?
  15. Нямаше ли някакъв вариант да си ползваш делкото от Б2 ?
  16. Ето един вариант за капак лично на мен стоковият по ми харесва
  17. Моята Д15-ка не тресе , сигурно защото е черна .Имах преди време подобен проблем , при мен се оказа първо поизносени гуми, и второ леко счупени предни пружини.
×
×
  • Създай нов...