Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Да пратя малко поздрави към врачанско :D огледах се, но не видях колегата

Публикувано изображение

това съм аз в Русе на Николаевска

всяка седмица ходя до Русе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двамата колеги от Опънец мисля че са(видях ги там) с черните сивици 5 ген, единия имаше крило, с другия се поздравихме, да си признават кои са. :D

Единият с крилото е Милен(Kleni),а другият да си признава :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде поздрави за колегата със синята 5-та с черния капак, на когото връчихме стикер на клуба :D Поздрав и на колегите с черната 5-та с пловдивска рег-я, които гледаха неговата кола :D Добра мини срещичка се получи :D :D

:D Кой беше вчера на бензиностанцията на бул. България с една мноооо прашна червена 4-та, а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим кой си пека дупето на плажовете на Несебър а?Моля колегата ако се познае от папарашките снимки да ми пише,че имам едно въпрошче към него.Ето и малко снимков матерял:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Поздрави на колегата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега днес с червен прелюд,на бул. България. Стори ми се,че махна,но така и не се засекохме след това по булеварда да му махна и аз. Видях,че е със стикери и лента на клуба. Чувствай се поздравен колега,просто късно ти видях лентата на клуба. Тъмно синя англичанка бях аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя колежка с 6'та хеч изключително нагло ме засече вчера на НДК? Бях с пасат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще каже ли кой е баткото със зеления Прелюд с номер 4848? :worthy: Днес около 18.30ч. даваше газ в задръстването по Ситняково.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим кой си пека дупето на плажовете на Несебър а?Моля колегата ако се познае от папарашките снимки да ми пише,че имам едно въпрошче към него.Ето и малко снимков матерял:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Поздрави на колегата. :worthy:

Аз също я видях паркирана на същото място на 26 юли ама като гледа май не е мърдала :worthy: . Поздрави на колегата. Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със сивото Кончерто с което днес два пъти се засичам в Кайсиева градина във Варна? Мисля че беше със софийска регистрация. Другия път на кафе :D

Сигурно е lookcho

 

:thumbs1:

както каза мишо - там бях цял месец ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лилав Сивик 6-та генерация хечбек вчера на Стамболийски и Христо Ботев с окачване, тунингарско крило, липове и черни джанти със син кант?

Това мисля че съм аз :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 18,30 тъмно сив седан 4-та ген.маи пловдивски от Дупница към Самоков,някой да се позна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик англичанка сив цвят с голяма лепенка през целия заден прозорец, лепенката беше като емблемата на Хонда !!! Много често го виждам пред фитнес зала "Скорпион" гр. Монтана ^^

Редактирано от venkYYY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше в силистра с варненско бяло кончерто до откритият басейн имаше стикер на форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен сивик 6г хеч с ТХ номер на пътя Казанлък Бузлуджа в петък около 18.40ч. да се счита за поздравен още веднъж.

Редактирано от nastezatelq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска в силистра видях една лилава хонда купе , пича мина покрай мен усмихана се и даде газ :] беше много добре направена зе ми очите аз бях в червена англичанка и говорех по телефона Да се чувства поздравен :)поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с синия дел сол към 13 часа v4era с който се разминахме в КАТ Дървеница неkа се чуства поздравен :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой е зеления Civic купе 6та пред фитнес FLEX в Кючука в ПловдивИ черния Accord паркиран между 265 и 266 блок в Тракия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Овча Купел 2 зад 43-ти блок се разминах с колега (бях пеша, отивах да цъкам тенисче). Колата беше син хеч 5-та с тунинг. Случката се развива към 12.30.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в силистра на кръстовището на старата автогара около 17.00часа 6 ген хечбек бяла ме поздрави младо момче беше, но не успях да го видя кой и номера му.Кой беше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 мин. карахме с една много хубава тъмно червена англичанка :/ на излизане от Плевен - кой е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип не пиша в тази тема но след днеска няма как да се сдържа.Поне 2-3 Много хубави колички,направени с вкус,и пичовете махнаха :P.И една УНИКАЛНА НЕВЕРОЯТНА СТРАХОТНА 5та генерация от София Оранжева с оранжеви джанти май 17-ки,с черен капак с вежди,с черно крило и уникална броня,абе изобщо колата беше върха.Видяхме се в Мол Варна,ако е от форума,а трябва да е от форума,защото имаше лента на номера от фен клуба,да се чуства поздравен,както и другите!

:P Благодаря за суперлативите колега... П.С. - това лято ги направих и джантите оранжеви и ми се струва, че стоят по-добре от черни (черните много малки изглеждат...). П.С. 2 - честно казано и твоя Сивик "хваща окото" ;) Редактирано от Wardog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега със Сивик 5та хеч номер 6789 в кв. Левски, доста време се гледахме, не видях за стикер че бяхме един срещу друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес във Варна на улица Елица .. червен сивик 5-та седан с доста хубави джанти, спортно окачване .. имаше и лепенки на клуба :( Честито на колегата колата радва окото :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес във Варна на улица Елица .. червен сивик 5-та седан с доста хубави джанти, спортно окачване .. имаше и лепенки на клуба :( Честито на колегата колата радва окото :lol:

С какви номера беше колега? А тебе ще ти дърпаме ушите не са обаждаш че си във Варна вече.пс: да не съм офф преди 2 дни на нонстопа до Шрек-а на Чаталджа имаше сива Сивичка 5-та хеч, беше със сищите джанти като мойта, някой позна ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вече след на пребиране от Сливен към СТЗ до каците черен хетч 5-та :lol: кой беше :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес в Созопол за Аполонята бежов прелюд с старозагорска регистрацияи син сивик 6 хеч с габровскада се чустват поздравени. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

atom-е ти ли пакркира до мен в Гранд Мола снощи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой спира на закрития паркинг на новия Кауфланд Варна със зелена 5-та генерация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой е сивика, който днес мернах в хубавото селце Жеравна? :D --> Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В8963РХ,някой да се познава с акордче :angry: Оставяше някакви мадами пред кв.Левски бл.3 ;).Да се чуства поздравен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така така да си признаят кои бяха 3те готини моми с тъмно синята хеч 6та само запомних, че бяха СО 6812 ако не се лъжа с оито си направихме малки средношни гонки около старата Арена, и нека се чуства поздравен фена от Люлин 5 с зеленото купе 5та страшно беше :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с червения Прелюд 4g дето караше зад мен нагоре по Ляпчев :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с Рекс Вр4343 (с лепнка на клуба) по пътя Вр - Мз си покарахме, мн яката разчепена задница :(, пак вчера във Вр пред Технополис(ок. 18ч) се разминахме с друг колега, отново с червен Рекс :lol: Мн Рексове в тая Враца :lol: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на паркинга пред Гранд в Пловдив червен сивик купе с пазардишки номер,колата много радваше,мисля,че имаше и стикер.Нека колегата се чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на битака, сребриста 5та хеч с номер 8065 кой беше и какво си купи от там? ;) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с Рекс Вр4343 (с лепнка на клуба) по пътя Вр - Мз си покарахме, мн яката разчепена задница :), пак вчера във Вр пред Технополис(ок. 18ч) се разминахме с друг колега, отново с червен Рекс :) Мн Рексове в тая Враца :lol: Поздрави

4343 - това е Къдравия! :) Другият също е от нашите! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на rulemaker :lol:

Днес му видях хондата паркирана до ПУ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни видях най-хубавата тунинг Хонда ,която съм виждал на живо ...паднаха ми очите. Беше спряна пред "Марсилия" на бул. България. ако е на някой от форума, да знае , че му завиждам :( 6 ген. седан (уникална, личеше си , че са хвърлени доста средства и желание)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...