Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на жълтия ИТР по ГМДимитров към 11, пробвах да привлека внимание, ама не ме отрази.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с зеленикавия civic coupe автомат , с който се погонихме в подлеза на ФК :lol: Много радва колицата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмносиния Civic coupe старозагорска регистрация, с когото си разменихме погледи на светофара преди Нептун!! Уникална стойка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двете момичета в черния прелюд 5-та с крилото на багажника с които покарах по М.Луиза до кръстовището на СПС в Тракия. Евала за начина на шофиране и затова, че знаят какво се прави в лявата лента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с пловдивския црх на паркинга на ТУ-Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега кой беше с белият рекс на Ал Малинов дето така и не поздрави Публикувано изображение ебавам се ,поздрави колега .Аз бях с червеният сивик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петък вечер си минавам покрай Тополовград, посока Ямбол и хоп ено купе 5 ген тъмно с анжел ейс :) в тъмното не видях повече , да се чувства поздравен колегата , аз бях с бяло купе :) Нямам клаксон да свирна затова писах тук :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на колегата с 6-та хеч, който ми даде предимство днес в Хаджи Димитър. Готини кристални фарове ;)Аз бях с червения Рекс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата от Варна с черия сивик 6та хеч , аз бях дето ти бибитнах до Лукойла под КАТ , бях у служебното камионче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позрави на колегата с сивия Акорд Купе.Варненската регистрация в Банско пред плей бой бара доста бие на очи. :P .Дано сте си изкарали добре в този еднометров сняг.Беше чудна картинка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив акорд купе, с варненска регистрация, в Банско и пред Плейбой бара - това може да е само DJ Sprite :lol: :lol: :lol:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червената 6та който се изфорсира на моста на кокошките около 1:00 тази вечер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си аз съм колегата в Банско :) ...ама не съм бил в Плейбой бара де :) в другия бар отсреща съм принципно -Пирин 75

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 5-тицата хече с който вчера малко се заиграхме на "Пещерско шосе" близо до Лукойла в Пловдив ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня на колежката със 7-ма ген. Сивик купе снощи около 3 часа на МакДоналдс с/у ВСИ в Пловдив, ако сме я притеснили.Аз съм единия от ония двамата дето се бяха наредили пеша на МакДрайва пред нея, щото Хондите не трябва да се карат от пияни граждани навръх Коледа.Много яко купенце м/у другото колежке!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 29.12.2011г. В Пловдив,търговия тракия на брезовско видях едно много красиво акордче пред един склад.Пича си купуваше бенгалски огън.Поздрави колега.А на 26-ти(понеделник)две хондели спрели на авариики на булевард българия малко преди колелото на панаира и аз като ги видях мигновенно спрях да помогна с квото мога.Оказа се че пичовете тестват новата скоростна кутия.Поздрави колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поздравявам един колега с Civic Sedan модел от 2005-та някъде, днес по цариградско, до Метро ме превари следобеда към 16:30 някъде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на тримата колеги с хонди в гр Сърница на 31.12.11 г. ,последната беше червена ,5-та ,хеч с стикер на прозореца, няколко пъти обиколих ,но не ви засякох пак ,то и докато излезна от кафето..... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с регистрация ВР Бял Сивик с черен капак и черен багажник в петък на Сливница карах известно време зад него :) Също така поздрави на колегата днес на пътя Варна - София след Шумен Син Сивик с рег Н1994 мисля че беше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с црв-то РА5454.. на Звъничево :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмно сивия сивик,който минава всеки ден към 18 часа по бул.Марица Юг посока Изгрев.Не знам дали е от форума,не съм видяла да има стикер на клуба.

Редактирано от plushen gad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да поздравя един шофер на сивик нз коя генерация беше, който имаше лепенка на клуба, сивика не беше със софийска регистрация, беше черен, като отзад повдигащата се част на багажника му беше беличка, в номера на два пъти имаше 5-тици :)Беше забелязан на влизане към Младост, посока Билла...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмно сивия сивик,който минава всеки ден към 18 часа по бул.Марица Юг посока Изгрев.Не знам дали е от форума,не съм видяла да има стикер на клуба.

7ца хеч, 4 врати.Ако има едни черни зарове на задното стъкло - това е на един приятел. Мисля, че не влиза по форумите. Редактирано от markup

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5ца хеч,извинявам се не съм казала какъв е сивика... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за добре облечения господин в Ямбол на 03.01.2012 които се опитваше да запали една англичанка Civic но не успя ... Батко това биха го избрали за Pimp my ride от първия път без да се замисли Xzibit .

Редактирано от 6gen115hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес около 18:30 на светофара на "Ескалибур" в Пловдив с червена 5 ген. хеч с черен багажник и доста поолюпена задна броня, имаше стикер на клуба.Свирнах като го задминавах дано е разбрал поздрава,купето светеше в синьо.

Редактирано от Shorty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за рекса с който се мярнахме в Кейсича във Варна днес и раздадохме газ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,колеги искам да ви попитам някой знае ли на кой/я е тази манекенка !Следя е от 7-8мес. колата е евридейка в УНИКАЛНО запазено състояние с всички възможни екстри за EDM . Без никакъв автърмаркет по нея . Поздравявам собственика и и чакам да ми позвъни (оставих си тел.) ще се радвам да се запознаем лично .Хвала такива люде те разбират от красивите неща в този живот !ПП извинявам се за снимките и това че се вижда номера на колата http://oi42.tinypic.com/v65h90Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от kembo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wavemasta да не говори по телефона докато кара :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wavemasta да не говори по телефона докато кара :lol:

Кало СИЛО това ли е собственика на 4 ката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Тая 4ка не съм я виждал. Просто днес карах зад Wavemasta няколко пресечки и го видях че говори по телефона :)Мързи ме да те цитирам. В своя защита - бях спрял на светофара!

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Варна с 6-та купе с Хамерикански номера, колега само една молба имам, от време на време цъкай и мигачите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с черен делсол с голямо крило, притурка на задната броня,кристални стопове затъмнени, регистрация СО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за поздравите на колегата v1k7or поздрави и за него :)

Публикувано изображение

 

Поздрави и на колегата ObiChLiFk0

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей даже си успял и да се паркираш до мен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата който беше днес на изложението на Грейт Лол в Шумен пред хотела. Мерси за календарчето което намерих залачено на чистачките.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите със сивик 5та ген хеч син във Гранд Мола у Варна ! Единия беше с една мацка , другия с две :D

Редактирано от PeNaLTy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пoздрави на колега дето беше на светофара на Графа и Попа около 11 часа, сив Сивик 6ген седан.Колегата слушаше музичка и изобщо не забеляза махането и свиркането ми :)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...