Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Кой беше колегата днеска към 7 часа мина покрай БКП-то, с 6-та хеч имаше стикер на клуба?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои бяха 2мата колеги от Варна с Прелюди (черен и червен) снощи на 3та буна. Едното момче имаше доколкото видях даже кърпа Хонда.Аз играх волей на мрежата, но се отплеснах по изчистената визия на любимите ми Prelude:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска доката карах служебния кошник (дачия) един колега с зелена хонда англичанка в борово ми направи път докато аз се правих на състезател:rolleyes: евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска доката карах служебния кошник (дачия) един колега с зелена хонда англичанка в борово ми направи път докато аз се правих на състезател:rolleyes: евала

колега,ако си в д-град,дай да пием кафе ве,....и кой е колегата с зеления сивик ямболска регистрация дето все си пресвяткаме в д-град........много скучен е нашия град откъм хонда фенове.....започвам да се отчяйвам............:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 16ч. на разкопките в Надежда при Билата сив хеч 5та .. пълен с хора беше :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска около 14 часа във Възраждане във Варна видях колегата policeman , беше с червения Type-R 7г. Нека се чувства поздравен.пп. Ако случайно има друг Сивик 7г с такъв тунинг и съм видял него, то нека въпросният колега се чувства поздравен и да не забрави да си признае кой е. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз бях!Поздрави и от мен!Тази седмица съм по Черноморието. п.с.В петък 29.07 около 19,30ч. вьв Варна от Омв по околовръстното посока Виница ,се поздравихме с колега със син Дел Сол със стикер на клуба.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмния Прелюд Четвъртък в Свищов. Паркира до ректората. Имаше стикер на клуба. Аз бях със сивия Сивик 5-та хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мернах колегата Policeman на Константин и Елена на паркинга в събота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ми е (почти) съсед в Банишора? Кара черен Дел Сол, а има и бял Сивик 5г. седан, но нещо не го кара много ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката Драконката. Аз бях със синия пловдивски акорд комби(кораб ;) ) малко след кръговото на магистралата на Стара Загора.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за chris_barnes, когото мисля, че засякох на магистрала Хемус, посока София малко след отбивката за Правец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, да вчера се прибирах от Варна, аз съм бил :) Ти в коя посока се движеше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се движех в посока София, но един изстребител ме натискаше отзад, а ти беше в колона и нямаше как да сигнализирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката Драконката. Аз бях със синия пловдивски акорд комби(кораб ;) ) малко след кръговото на магистралата на Стара Загора.

благодаря колега,да видях те...и аз..но някой друг път като се засечем и ако не бързаме...може на едно лафче и кафенце да се видим :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Въпроса... На кой е Турбо S2000-то? Вчера до поликлиниката на Хаджи Димитър?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е тоя колега с 5-та хеч, черна с много хубав звук с номер 0755..:rolleyes:Няколко дена все го засичам и не мога, да го догоня и да го питам, откъде си е купил това гърненце :cool:

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата PARADOX и мерси за пояснението по телефона :D :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега... много е хубава нали ))) следващия път ще се видим за по бира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kой е колегата със сивата S2000 софийска регистрация СА8674 с анти крило уникална. Днес я видях в малкото ми градче Първомай само дето не получих инфаркт от кеф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е бил с пловдивска регистрация 8003 Honda Civic hatch 6 gen дадох по TV7 , че румански тир го е блъснал Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Мало Конаре колега с червен хеч 5 генерация , но не обърнах внимавие за номера.Той ми махна аз присветнах , ако не е разбрал да се чувства поздравен , аз съм със сива хеч 5 генерация номер PB8082.,, .По-късно към 16:10 - 16:45 колега в посока Пловдив - Пазарджик колега ми махна , но не можах да реагирам ,да се чувства поздравен беше със зелена 6 генерация купе , по Пазарджишко май се води .. ;):rolleyes:

Редактирано от Krakajabel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със старозагорска синя 6та купе със стикер JDMWORKS.COM покарах малко зад него в Слънчев бряг имаше пресвяткания и аварийки :lol: :lol: :lol:

Редактирано от Maho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за черната ниска пета генерация от Варна по пътя Варна - Виница и за Оранжевата петичка с регистрация Т ... която беше зад нас ... Направихме си лек конвой :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със бeлия TYPE R 8 gen. със Сф номера. Засякохме се днес на пазар Чаталджа, докато гледахме с приятелчето ми прекрасния бял цвят на колицата :bounce: ,човека се усмихна и ни поздрави :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май му е време да смени номерата "СФ"!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше с 4 civic на телевизионната кула? Присветна ми а аз махнах, с черен DEL SOL съм

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата WaveMastaa ,днес се беше паркирал на ул.Дойран към 20.10 ...познах го по мигачите :)Много лачена тая белушкаа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със бeлия TYPE R 8 gen. със Сф номера. Засякохме се днес на пазар Чаталджа, докато гледахме с приятелчето ми прекрасния бял цвят на колицата :bounce: ,човека се усмихна и ни поздрави :thumbs1:

mersi mersi - i na vas s priqtelcheto pozdravi :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много поздрави на колегата с 4тата генерация където се засекохме на Лидл-а на Равда! :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много поздрави на колегата с тъмно червения сивик до технополис уникален civic колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата "EGocentric" снощи си побъбрихме малко. :ph34r: :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивик 5та генерация ,който днес по чудо сутринта по пътя от Варна към с.Каменар избегна toyota, която предприе опасно изпреварване на учебна кола и влезе в неговото платно.Браво колега:rolleyes::ph34r:

Редактирано от redbull

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много поздрави на колегата с 4тата генерация където се засекохме на Лидл-а на Равда! :tease:

Видях аз стикера, а пред теб имаше и една варненска 5та хеч и си казах чакай и аз да спря там :D Поздрави и приятна почивка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много поздрави на колегата с 4тата генерация където се засекохме на Лидл-а на Равда! :tease:

Видях аз стикера, а пред теб имаше и една варненска 5та хеч и си казах чакай и аз да спря там :D Поздрави и приятна почивка ;)
Мерси мерси,доста Хондички засякох от форума ;) Радвам се че поздрави! Приятна почивка и на теб.. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравени да се чувстват колегата с червената англичанка днес на разклона за Златитрап и бялата 6 генерация към Кадиево , и двамата караха в посока Пловдив , а аз се пребирах бях със сив хеч 5 ген (мръсничък).Номера ми е РВ8082 да не забравя колегата с тъмната англичанката с белите джанти , в Пловдив , който излизаше на бул. България и направи ляв завой , а аз чаках за десен завой .Бях пред него чувствай се поздравен колега , ако четеш форума ;):P:lol: :lol: :rolleyes:

Редактирано от Krakajabel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чуства поздравен колегата с 5-та хеч, черна с номер 7028.... много е добра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката със Сивик 5-та хеч дето си покарахме по Дондуков и после по Раковска до Сливница :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз виждам доста народ с Хонди, ама а да знам на кой да присветна? Вчера се вбесих от един ван, който направи рязка маневра към лявата лента без мигач, а там вече имаше един мъж с мотор Хонда, последния по чудо успя да избегне катастрофата, с много рязък рефлекс зави и се спаси. Вероятно щеше да падне на средата на платното, това са светофарите на НДК, отзад зад него идваха още две ленти коли ... изтръпнах сериозно. Скараха се на светофара, разбира се, вана не беше от София, но все пак ЗДП важи навсякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...