Jump to content
Слави CR-V

ВАЖНО! Не бързаите с КАТ -Пловдив

Recommended Posts

Сега по нова тв показаха първите овце в София,е заради такива тъпаци ще горят хора които имат малко здрав разум в главата и се сещат че ги обират.Нямам думиПубликувано изображение/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпунгери...

 

Днес минавах ГТП и ме питаха имаш ли отразено в талона за газовата. Викам немам... и оня е скоро трябва да я регистрираш no comment.

 

И тъй като бях изгубил големия талон и на 05 Септември се наложи да сменям големия талон, защо аджеба тогава не го отбелязоха?!

 

От днес вече съм стикер на предно панорамно стъкло ОСТАВКА

Редактирано от Radko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега по БТВ казаха че няма краен срок и глоба за тая работа ха ха ха ха ха ха бахти държавата никой нищо не знае :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се обърках! Наредбата е от 2000г., колата си я закупих 2008г. с вече монтирана уредба, колата мина през кат с гражданска безотговорност в която за вид гориво пише Бензин/Газ и така си е до ден днешен!В случая аз какво ма*каму да направя след като някой дудук не си е свършил работата? :censored:/> :censored:/> :censored:/>

Редактирано от Fiend

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук добре, КАТ си вързаха гащите,че никого не задължават, обаче какво става утре ако на пунктовете за ГТП ти откажат да минеш преглед щото нямаш протокол за качествен монтаж и не ти го пише и в талона на колата? Не мисля че е редно да откажат в случай, че вече е писано в предишния талон от ГТП в графа забележки "Има монтирана уредба за газ". Там май КАТ не се меси и ти казва СОРИ ела при нас да си смениш талона. Това особено би се отнесло за тези които няма да са минавали никога ГТП с вече монтирана уредба до 02.03.2014. :angry:/>Тези чукани от ГТП-тата как ще тълкуват наредбата, а?

Редактирано от HondaExplorer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами докато на всяка кола се плаща гражданска и докато си плащаш за номерата пък после ги връщаш в КАТ след бракуване и то безплатно и внасяш еко такса и сам си бракуваш колата

няма да е добре положението !

Хич нямам нямам намерението да си сменям квито и да било талони на колите - ако ме задължат или глобят - завеждам веднага дело !

В края на краищата имам и една дизелова кола .

Европа не е като БГ - тука е простотия.....само в Европа да не стане като в БГ.Публикувано изображение/>/>

 

Само че в Европа като си купиш номера ти остават за цял живото или до когато реши ти, а не на всяка кола нови номера ....и в КАТ на каналите да броят пари...нали така ни прецакаха с Евро-номерата, сега с талоните , после с дупките и т.н.т.е. обикновените ХОра с АГУ да станат още по бедни ....

 

Ами за катализаторите -простотията и за данъците ???

Че колата като е на метан или на пропан -бутан за кво и е катализатор ???

 

 

ПП МАйка Ви дай ...аааа , ...айна с ..айна. ТуЙ да не Ви Е ТуКА СТАТИСТИКА .....Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>

 

Предлагам в КАТ и ТИАТ да им пратим тази госпожа ....

 

Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>

 

http://www.vbox7.com/play:db7989eca2 от 1.11 минути започва истината и в 2.09 ИЗБУХВааа !

Много добре ги реди Жената, самооо че е объркала мястото и Хората Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>

Редактирано от iso_eu
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко колеги, наредбата не важи за монтирани преди срока газови!Пак някой чел-недочел раздуха истерия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да стига да не можеш да докажеш, че си монтирал преди срока. Щото ако си монтирал сам уредбата и съответно не си минавал ГТП, попадаш в графата на новомонтиралите. :blink: Аз чесно казано съм ЗА да се проверяват такива монтажи. Има много кадърни хора които не би следвало да се притесняват дори и да отидат на проверка,но има и други гаражни "специалисти"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мдаа много съм За- и очаквам при некачествен монтаж да ги глобяват солидни суми и да им отнемат правата - щото куцо и сакато монтира АГУ и изкарват по 250 -500 лв на ден от една кола Публикувано изображение

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и к'во стана сега?http://plovdiv.dir.bg/news.php?id=15609927

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буха-хаха-ха, ало Пловдив реакциите са бетер албански. Цяла България разбра партенката само КАТ Пловдив още очаква напътствия. Сигурно новинарския сайт се е бъгнал.Славчо, пускай нова тема- ВАЖНО, БЪРЗАЙТЕ С КАТ- ПЛОВДИВ. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без пререгистрация в КАТ за автомобили на газ и метан

 

Повече на следния линк:http://www.dnes.bg/s...-i-metan.207412

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах не се бъзикаи бре, тук нещата се развиват малко по бавно, изчакаи 2-3 дни и ще се опресни информацията :D Никъде не отивам аз да ме фанат за дедовия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е ... под тепетата слънцето огрява по-късно :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Никъде не отивам аз да ме фанат за дедовия Публикувано изображение

 

И мен така Публикувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става все по-забавно .... като оставим на страна компромата на българските информационни служби- тв,радио,вестници,относно озаконяването на промяната на цялостната конструкция на автомобилите ни - (от хонда станала на голфи) само с поставянето на газова бутилка в багажника,най интересното предстои - промяната на данъците .............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах намерение но явно ще трябва да си сменя талона, ама заедно с номера :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако стане и ако успея да мина пълен TÜV :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато сменям талона би трябвало и номера да се смени, нали? Следователно после още малко такси при застрахователите (каско се презаверява в 5 дневен срок след смяна на талон и само ако няма щета, ако има - не се плаща...) за описване на новите номера, после до данъчното за опис и отпис на автомобил... ебати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато сменям талона би трябвало и номера да се смени, нали?

Абе сменяш само талона-номерата са си същите бре колега :D/>.Освенако не си си сменил личната карта в дргу град.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах вече... Сменяме ли талон или отпадна тази "екстра"? За съжаление не съм чул нищо по ТВ или радио. Сякаш ни държат умишлено в неведение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко нищо няма да сменяш, наредбата важи за новопоставени уредби!В постовете по-горе има инфо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли- за старите само паспорта си ни трябва, както до сега нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то без паспорт как ще докажеш , че е сложена преди наредбата и не си от новите който трябва да сменят талон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах.. трябва ли да се смяна талона, ако не пише 'ГАЗ/Бензин'?Сложил съм газово преди година, всичко си е изрядно, минал съм преглед без проблеми, имам документи за него, но в големия и малкия талон пише само 'Бензин'... та.. трябва ли да го сменям..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека и аз да питам за по-сигурно. 1. Колата е минала преглед през Май 20132. Купувам колата през месец Август 20133. Регистрирам колата Август 2013 в гр. Добрич.(в талона пише само бензин)4. Слагам газово Септември 20135. Трябва да мина преглед Май 2014Сега, аджеба, трябва ли да сменям талона след като не съм минавал преглед с газовото, а давноста на предишния преглед изтича Май 2014г. (Тогава е била само на бензин) ? Че.... съвсем се оплетох...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека и аз да питам за по-сигурно. 4. Слагам газово Септември 2013Сега, аджеба, трябва ли да сменям талона........

Стига бре, имаш паспорт на газовата от септември 2013, караш, пееш и се радваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги можеш да отидеш на преглед по рано - ако те притесняват сроковете .И така в прегледа да сив караш газовото. Може да им кажеш че се съмняваш във спирачките и т.н.

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разяснението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...