Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

БМВ М3 Е36 3.0-около 10-15м (малко над 1 сек) ,бмв М3 3.2 1-2 коли но имаше разни жокери :lol:

Тези си ги бил с толкова ли ? ;) БРАВО ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ М3 Е36 3.0-около 10-15м (малко над 1 сек) ,бмв М3 3.2 1-2 коли но имаше разни жокери :lol:

Вече си търя блок от Б20 :);):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми 510 коня как ти се струват

...ми аз откъде да знам,че тоя луксозен кашон има толкова коне и за къв чеп му е тая мощ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако някой знае кви времена дава м3 е36 на 400 метра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси кефа значи мойта ся върви колкот м3 е36

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой от тия явно не могат да карат :offtopic: 1. 256 TONDA 2000 Ariel Atom 12.232 0,000 12.281( 1) 172.335km/h ( 5) 12.232( 1) 173.805km/h ( 4)на тоя за 400м трябва да му свършат скоростите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тоя за 400м трябва да му свършат скоростите ...

:offtopic:;):P;) ;) :drunk::lol::hug::D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой от тия явно не могат да карат :fun: 1. 256 TONDA 2000 Ariel Atom 12.232 0,000 12.281( 1) 172.335km/h ( 5) 12.232( 1) 173.805km/h ( 4)на тоя за 400м трябва да му свършат скоростите ...

Зависи кой Ариел е :tooth: Има такъв без компресор!(малкия Атом :bg: ) А има и такъв електрически :slap:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Тоя с компресора е истината: 500kg ->JDM K20A-225hp+SC=300hp :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега малко гледах времената от чешкия саит и гледам че на 15 сек коли .. имат ниска терминална и добро време което ми говори че имат много добро сцепление... и за това такива времена :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те ако дойдат в бг ще дават времена с по 10-20 секунди повече ...тая писта е супер специална писта за драг аз тръгвам на 14 000 обората и на 5 метра карам вече с около 150 км/ч ...или си купуват гуми подходящи за настилката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..хахах колко си забавен. 15.1-3 коли с по 140 терминална......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те ако дойдат в бг ще дават времена с по 10-20 секунди повече ...тая писта е супер специална писта за драг аз тръгвам на 14 000 обората и на 5 метра карам вече с около 150 км/ч ...или си купуват гуми подходящи за настилката :huh:

14к оборота и след 5 метра си със 150км/ч :o ти да не караш мотор :D:offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Кире,Митака го е написал,но и аз предполагам,че тези времена при тази терминална се обясняват с много добър старт(истински гуми) и следователно-много добри 60 фута.Именно в тези 18 метра и няколко сантиметра е истината.Ще ти дам и пример с моята кола и Корсата на Пацо или Реното на Боби,тъй като във времената ни има съответно разлика от 0,04 сек и 0,2 сек в тяхна полза,а моята терминална е с 6-7 км/ч по-висока ,но на 60 фута разликата е около 0,25 сек в тяхна полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я кажете, че тука с един приятел имаме един спор. Хонда втек 125 коня срещу Голф 4 1,9 ТДИ 131коня, както и Хонда ВТИ 160коня срещу Астра GSI 150коня. Моя човек ме уверява че и в двата случая Хондата пада, но на мен малко не ми се вярва. Вие какво ще кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я кажете, че тука с един приятел имаме един спор. Хонда втек 125 коня срещу Голф 4 1,9 ТДИ 131коня, както и Хонда ВТИ 160коня срещу Астра GSI 150коня. Моя човек ме уверява че и в двата случая Хондата пада, но на мен малко не ми се вярва. Вие какво ще кажете?

Досега никой не е задавал такъв въпрос във форума !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както и Хонда ВТИ 160коня срещу Астра GSI 150коня.

...специално точно тия два автомобила сбориха преди време двама колеги от Форума Русия и Stonez мисля,че бяха трябва малко да се порзаровиш и ще разбереш резултата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

Колеги я кажете, че тука с един приятел имаме един спор. Хонда втек 125 коня срещу Голф 4 1,9 ТДИ 131коня, както и Хонда ВТИ 160коня срещу Астра GSI 150коня. Моя човек ме уверява че и в двата случая Хондата пада, но на мен малко не ми се вярва. Вие какво ще кажете?

За тоя и медицината е безпомощна, като ходи при психолози и психиятри те си късат дипломите :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при пьрвия вариант хондата пада при втория-кантар, макар че не е уточнена дисциплината я се разрови за времената на Любчо с астрата и хондата на Хроноса на планинското- панагюрското ;) ;) :thumbs1::bow:

Редактирано от sturshel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми имат 3 секунди разлика в полза на Любчо, но да не забравяме че той кара по това трасе от как се е родил, а Тони е карал 3 пъти на тренировките и после двата манша, а и мисля че става въпрос за сток коли

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си просто имай впредвид че голф - 131 коня тди вьрви доста- карал сьм такьв а астрата не е за подценяване!и да не се чудиш аз сьм с черния акорд макар че по-често го кара жена ми-поздрави!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та въпроса ми беше за 400м как ще се представи големия и малкия втек срещу тези две коли, но явно тези които съм посочил наистина вървят много и моя човек е бил прав :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....при сток автомобили Гси и Вти по бърза е тази която е в по добро състояние :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди половин - един час един приятел с БМВ 318ис поиска да се замерим, той беше с още един в колата, аз бях сам (само бас-а отзад, ама той не тежи повече от 20 кила), тръгнах лошо ( с повечко от необходимото превъртане на гумите) и малко след него (много малко), крайния резултат беше, че го бих с около кола - кола и поовина. Утре пак ще се пуснем

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zelen4uka

Брей то това със гонките много сериозно. Успехи :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

напълно възможно. Ако е било 1.4 рали... Аз съм се гонил с обикновено 106 1.4 и върви доста добре.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес се сгоних с една Джета ГТИ пишеше отзад доста добре изглеждаща явно на някой фен,та карам си по спокойно и отзад гледам наближава доста бързо тая бегачка залепи се зад мен изпреварвам автомобила пред мен и се позасилих оня готов гледам отзад пак ме припира накрая ме изпревари като намалих щото настигнахме друга кола и ми сече пътя ядосах се и газ след него ръгнах 3-та при около 100км/ч и на 190 вече бях пред него с 3/4 коли после понамалих навлизахме в града и оня пак едни изпълнения само и само пак да ме изпревари ама в града не ми се правиха глупости и го оставих,вчера пак с една Джета на познат 130 коня била на един баир ми дишаше прахоляка ама доста ме затрудни :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес с едно БМВ компакт 1.6 се премерихме аз му казах,че няма смисъл ама той мерак голям искаше доста пъти да се пускаме ама на 3 -ия ми писна ;) резултата беше очакван дето се вика на половината път го оставям ;) ,ма тъкмо изпробвах зимните гуми как са щото ми предстои гонка с Хюндай Купе 140 кс. трябваше днес да се пуснем ама пича се оказа зает та някой ако се е пускал с такова може да сподели как са на 400м. мисля си че ще ме бие надявам се с малко или поне на кантар ;)...ако приятеля с бавареца ми изпрати клипчетата ще кача едно да видим разликите между двата 1.6 двигателя

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи се състезавах с Е36 3.6 315коня мотор от M5 E34.Половин кола бях отпред,някой ако иска мога да му пратя клипа да го качи тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Еди, хюндая от новите ли е или от старите, защото ако е 97-00г. 139 к.с , доста добре вървят, новите не особено, на тоя стария мотора му е същия като на мицубиши еклипс, на новия май е дървен някакъв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи се състезавах с Е36 3.6 315коня мотор от M5 E34.Половин кола бях отпред,някой ако иска мога да му пратя клипа да го качи тук

Аз се бях гонил с едно такова М3, но ме отупа минимално. Така че браво за победата или аз не мога да си карам хондата (по-вероятно) или този с които си се гонил не е можел да кара бавареца :D:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Еди, хюндая от новите ли е или от старите, защото ако е 97-00г. 139 к.с , доста добре вървят, новите не особено, на тоя стария мотора му е същия като на мицубиши еклипс, на новия май е дървен някакъв...

...ми ето този е даже джантите са същите http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/34422.html..ако някой градски иска да се включи в гонката да заповяда ще се разберем на лични :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде времето и аз да се похваля с първат ми гонка :) Петък вечер в подлеза под ФК в Варна с едно Волво 480 или там ко се водеше, пича застава до мен на светофара в лентата за ляв завой но разбирам че е направо естествено форсаж и той и аз и на трета вече го водех а до завоя към Винса го водех с 2 коли рзстояние ;) след това пича тръгна пак да се надъхва но трябваше да завивам и го оставих. Доста доволен останах от моя моноинжекцион ;)Успех на всички ;)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:42d9fe1e...клипчето с бавареца малко насича ама се чува като му викат аверите на бавареца да смачка газта :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи се състезавах с Е36 3.6 315коня мотор от M5 E34.Половин кола бях отпред,някой ако иска мога да му пратя клипа да го качи тук

Това е клипа към коментара на колегата, доста е бърз.http://www.vbox7.com/play:3571ab54
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Ей много им се кефа на тия джобни ракети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около 15 минути, както си чакам на сфетофара, до мен спира сив GTR, аз естествено веднага се лепнах на страничния джам да го разгледам.Форсирах хондичката с тайната надежда че и той ще форсира, за да чуя звяра.За моя радост, той не само форсира, ами реши да покаже какво може колата му, общо взето докато аз излезна от кръстовището в дълечинта му виждах кръглите стопчета.Тръгна с един много як звук от сорта на "Шшзззуффф", просто да ти е кеф да пандеш от тая кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...