Jump to content
Sign in to follow this  
frisko

Да помогнем на Kytilka

Recommended Posts

Нека бъдем добри и помогнем и на колежката! Нашето семейство ще се включи с каквото може.

• Upvote 3

+1

• Upvote 4

Току що пуснах колкото мога. Не познавам Тони, но вярвам че и тя е желязна като моя Железен приятел. Нека наистина всеки помогне с каквото може. С миши стъпчици, с миши стъпчици вярвам че ще съберем сумата. Искрено пожелание за скорошно оздравяване и успех!

• Upvote 3

Аз я познавам,страхотен човек и ще помогна с каквото мога.Тони и Желязко са хората,които наистина вече няколко години са всеотдайни по организирането на националните срещи,на които повечето присъстваме. Всеки може да "съкрати" най-малко едно кафе и кола за тази благородна кауза.

• Upvote 3

Здравейте. Аз съм Вальо.Приятел е пуснал линк в Офроуд форума. Така съм тук.Дайте ПейПал, моля, да се включа. Това с банките е тегаво..

• Upvote 2

+1 PS: ако има нещо спешно, пиши на лични.

Edited by vesivanova
  • Upvote 3

Понеже националната е следващата седмица, помислете да сложите 1-2 дарителски кутии, че да може всеки на място да пусне по някой лев за нуждаещите се колеги.

• Upvote 2

Наистина ще е добре, ако има и paypal акаунт, така може повече хора да се включат. Няма да навреди, само може да помогне.Идеята на WingMan също е добра. Както се казва "Капка по капка, вир става". Утре съм в банката и само мога да пожелая успех и късмет!

• Upvote 1

Вече го имаме предвид това с кутиятаПубликувано изображение

• Upvote 1

Много бързо загубват актуалност такива теми. Жалко, че публичните уговорки за незаконни улични състезания са...сякаш по на почит.Помагам с колкото - толкова, но отсърце. Разпространявам и на приятели. Да се радвате на безгрижни дни в най-скоро време!

• Upvote 1

В крайна сметка какво се събра в кутията за двата дни?

1102.01лв са средствата събрани за 2-та дни (950лв дарения и 150лв от тайм-атак такси) Благодарим на всички.

Edited by frisko
  • Upvote 1

Честно казано очакванията ми бяха по-големи,но все пак е нещо.Капка по капка, дано се съберат парите необходими за операцията.Сметката все още е отворена за набиране на средства.

• Upvote 2

Е хубава работа , Варненци събраха браво а от Пловдив никой ли не се наема да направим нещо

• Upvote 1

Аз пуснах в кутията, която беше за НС, но ако искат пловдивчани тази неделя имаме месечна да се организираме,който ще идва и да съберем отново, кой колкото може да отдели, аз лично бих сложил още стига да има и други желаещи, ще е добре да помогнем!

• Upvote 2

Става на месечната да съберем кой колкото може , все е нещо .

• Upvote 1

Какво стана с пейпал сметката?

paypal: jecho84@abv.bg

• Upvote 3

Линкнах темата и в друг форум. Аз се възползвах от пейпал сметката. Със здраве!

• Upvote 3

Мерси за paypal-a, малко са но толкова мога да отделя. Дано по-бързо се съберат.

• Upvote 2

Един малък превод и от мен. Утре ще отида да преведа и на Иво и Марти пак по толкова.

• Upvote 1

Да повдигна темата.Доста е събрано, но то покрива само част от необходимите изследвания, тук.Познавам Тони като организатор за Сенатора, а след това като приятел и майка. Моля, нека помогнем на Тони!

• Upvote 3

Благодарности и от мен на всички, които помогнаха.НО, нека не спираме дотук. Предстои втора операция, не по–малко важна от първата. Да обединим усилията си и да довършим започнатото.Сметките остават валидни и отворени за всеки имащ възможност и желание.

Да довършим започнатото, момчета и момичета. С общи усилия и още един напън можем да помогнем на Тони.

• Upvote 1

Дайте малко инфо какво се случва и да помагаме.Хайде колеги всеки може да отдели по едно "висящо" кафе и колаПубликувано изображениеКаузата е благородна,в утрешният ден всеки от нас може да бъде на мястото на ТониПубликувано изображение

Аз съм за.Дайте пловдивската група да направим едно събиране и да дадем кой колкото може да отдели!

Това наистина е добър вариант примерно и ние на Бургаската среща да се съберем и всеки да даде колкото може и на веднъж да се преведат по сметката.

Ще се опитам да напиша кратко и ясно. При операцията за отстраняване на туморите в лява надбъбречна жлеза и нея, хирурзите за счупили винт на стенд на гръбначния стълб, поставен години по-рано.Това причинява сериозни неврологични проблеми.Отделно, че тумора в дясната жлеза си работи.Според вчерашни изследвания, Тони има сериозни кардиологични проблеми.Как да го напиша.... Тони има нужда от помощ!Семейството й е с нея и я обичат и пазят, макар да са в нужда...Поста ми е емоционален, породен от разговора с Тони. Когато съберат сили и епикризи, ще Ви обяснят по-ясно.Но, МОЛЯ, от името на Тони и мое , за помощ.

• Upvote 4

Съжалявам, че толкова късно виждам темата, но по-добре късно, отколкото никога :)И аз помогнах с каквото мога.Пожелавам успех на Kytila и Kytilka, бъдете силни и вярвайте, че всичко ще се оправи.Поздрави,Веско

Тук ще ви пожелая здраве и късмет през 2014. Дано успеем да сме по добри един към друг. Тони все още има нужда от нас.

Здравейте,

вече малко на по-спокойно да кажа какво се случва. Преди месец направихме операцията на гръбнака(заради счупения титаниев винт от стабилизацията на гръбначния стълб). За в момента всичко е наред. Надяваме се да няма усложнения. Да кажа нещо за останалия тумор на другата надбъбречна жлеза. Бяхме отново при професора в София, който направи първата операция. За съжаление каза че трябва да се премахне и тази(нещо с което ние не сме съгласни). Алтернативата отново е Турция( за първата операция се съгласихме тук, защото така или иначе нямаше много голяма надежда да се запази жлезата). За в момента ще изчакаме да се възстанови изцяло от тази операция и тогава ще решим на къде продължаваме. 

Благодарим изключително много на всички, които помогнаха!

• Upvote 3