Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

То скоро ша съмне дагоева и състезание!

Но за Макс е + :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм уморен, а за Макс и Хами не ми се мисли.

Не съм сигурен че това трябва да е Ф1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужено пилот на състезанието за Макс!

А един не разбрал,друг не схванал все тая,състезание е ,а игри игаят всички.

А за благодарност,дойде и репликата от Хорнер,към него:(...,нямам думи!

Редактирано от JHM
  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гладиаторска касапница за милиони.

Добре че всички са живи.

Тва трябва да се глда с наръчник за правла и правилца, и па нема оправия.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си беше състезанието. Жалко, че не стигнахме до 1 място, но и втора и добре, при тая касапница. Просто колата не е толкова бърза, имаше инициатовата няколко пъти, ако колата беше бърза всичко щеше да приключи.

 

Много ме изкефи накрая как си тръгна със шампанското и ги заеба на сцената. Браво на него, много достойно представяне като цяло.

А Хамака само мрънкане...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bizzito написа:

Много ме изкефи накрая как си тръгна със шампанското и ги заеба на сцената.

Точно...,а оня пак ще блъска слушалките :tooth:другата седмица,но за последно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, плитката е "голем ревлю" - все нещо не му е у ред или му пречи, а накрая пита - Макс настига ли ме?

Не е много шампионска тая китка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамилтън беше насран ,накрая на състезанието....Той не може да повярва че ония е хладнокръвен "убиец" на пътя. То лесно беше до Мин год, най- бързата кола, бокс бокс, добра работа, ама сега в завойте е като пеленаче , няма удържане с/у Макс. Не ми се мисли какво ще е дрта седмица. Притеснява ме само двигателя на Хондата дали ще има достатъчния ресурс за правите ,"изморен" е вече мотора ,иначе Гаранция давам и залагам че Хамилтън е много, много оплашен, след днескашното състезание, той днес опозна Макс , а нашия е готов да умре на пистата, но да не му даде нщ. Акушерката ще му лее куршум и готви топла супа идните дни....Макс е по- добрия пилот, въпреки бързия болид на МБ, това го разбра цял свят. Защо не го наказаха Хамилтън, че бавеше подреждането на старта с 10 коли, за да може да ни изстинат гумите ,това мина и замина..Както и да е ,но дрта седмица нещата ще са драматични. Вече няма по добрия да спечели ,Аз лично знам кои д по добър и мн други знаят, Бъдещия най- добър във Ф1 и съм сигурен че скоро няма да има не по- добър ,а приближаващ до него. 

 

П.с. Влизането и излизането от завойте му чрез дуел в случая е ненадминат , Хамака дава задна с двата крака, той не е свикнал да отстоява ,нагласения шампион . Най смешното е че и той самия знае че не е истински шампион, а почне ли да мръня се връща в 1 клас. Лека и Успешна седмица 😃

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за хонда... Перез пак не показа, че е точния шофьор за Редбул. Дал догодина няма да направят една смяна Гасли - Перез ? 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам Макс го "наградили" още 10 сек. но класирането се запазва. :)

Тото бил казал че няма проблем с това Макс да е шампион, стига да станело честно. :)

В кой друг спорт мое да дигнеш телефона на рефера и да ревеш - "Ама другарко, па тоа дръпа моя за плитката".

Шампион се става с кураж и битка на пистата, а не по взел/дал точки в офиса на съдиите!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме как се дават 10 секунди за такива неща, а Хамилтън като щеше да утрепе Mакс не му дадоха DNF. 

Редактирано от Drone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да ни е гадно ( хондаджии) , Макс е малко касапин на пистата. Хамилтън е ревльо,но чак такива маневри не е извършвал. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на Силвърстоун се опита да го прати при Св. Петър , ама някак си устиска .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но оттогава Макс не спира да прави мръсни маневри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година Макс е първи или втори, освен в 4 състезания. Баку гръмна гумата (Макс 25 точки Съра 15-18), Силвърстоун (Макс +18 поне или + 25, Съра -7) и Хунгароринг (Макс 13-16 точки още поне, а взе 2) го гръмнаха Мерцедеси и Монца където той си беше виновен и ако не беше катастрофата щеше да загуби 7-8 точки. Бих приел и, че ако беше отстъпил на Силвърстоун сега можеше да е в по-добра позиция, но не го броя за негова вина. Наказания, мръсно каране и т.н. - винаги първи или втори, винаги даваше всичко от себе си и извличаше всичко от гумите и колата, Ако почнем да анализираме състезание по състезание се вижда че още от първото имаше драми с фиа и маршалите и така ще е и до последното. Ако се блъснат пак по вина на Макс на последното състезание просто ще го дисквалифицират както Шумахер 97 и Съра ще вземе осмата.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, simo vtecman написа:

Да, но оттогава Макс не спира да прави мръсни маневри.

Не са проблем маневрите на Макс, проблем е цялото задкулисие на Мерц и ФИА, лансирането на един изкуствен шампоан, начело с най противния  и пак казвам безочлив чаловек , а именно Тото Волф. Изключително арогантен, нетолерантен и НЕ спортсмен спрямо Редбул. Ако Хамилтън беше DNF на Силвърстоун , вече щяхме да сме шампиони..Къде остана наказанието на Хамилтън, вчера заради забавянето и онзи коментиращия казва по телевизора, изключително професионален подход на ЛЮис относно подреждането на старта УАУУ недумай друзя . Ако това беше Макс , още едни +5сек ей така за цвят. Верстапен му е дошло до гуша от тези и вече му е се тая , но нека да се види шампиона колко не може, излезе и един Алонсо ,не може го изпревари 10 обиколки ( не тук, в предишно състезание) 

 

 

Нз колко от Вас , асимилираха удара на Хамилтън ,отзад във Верстапен..Бил свалил до 3та е И? Ако това е изненада за Хамилтън и не своевременна релация , какво да аакже Мазепин, който като куршум от цев се заби в колата пред него...Та да се върна в началото, онзи вчера при удара се беше гипсирал и за 2 дек не можа да вземе адекватно решение ще бие ли ляв да го изпревари или да се удари в него, пълен шок и безконтрол. Психиката му е зироу вече. 

 

Редактирано от mysticchannel33
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Битката е люта и Давид фръга секакве камъне по Голиат.

Не е много културен летящия ни холандец, ама немаме друг. Спийди Гонзалеса го избутаха.

В Абу - да би мирно седял, ама шило в торба не седи и па ша го ръчка от лево и десно - в миша дупка ша го навре, само Хондата да устиска! На Хамстера ще му трябва дълга почивка после, а ако изтърве 8-мата титла - направо пенсия.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на Ф1 от доста време, дори вече имам купен билет за едно GP през 2022. Интересното при мен е, че съм неутрален, защото нямам любими отбори или пилоти. Единствено НЕ харесвам Верстапен. За мен такъв опасен пилот не трябва да има кариера във Ф1. Но във Ф1, а и не само, парите говорят и е важно за организаторите да има хайп, да се говори и да се взимат парички от спонсори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е толкова опасното не мога да разбера? Те се състезават, не си играят на детски колички. Никой не трябва да пуска повече аванта на плитката, както си е свикнал....

 

А това беше най-достойното което направи в този ден, много се изкефих:

 

https://fb.watch/9LbooTWm67/

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята истина е че малко "по навик" гледам Ф1.

Фен и бях едно време, когато имаше достойнство в колите, отборите и пилотите.

Постепенно това се изроди в гонене на резултатност, но това си е присъщо на социума и цивилизацията.

В наши дни е трудно да будеш оценен и резултатен, защото има разминаване в критериите.

И аз не съм биг фен на Макс, но за да победи е нужно да бъде непримирим и да търси всяка възможност - това го "родни" със "старата гвардия", а сивите зони в техническите и състезателните правилат които всички дирят с цел превес, не им правят чест, но такава е и конкуренцията.

Така че Макс е пилот на място и на "своето време" (явно това не е моето време), но пък пусто да остане съм :honda: фен. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бой последен веч настал е ...

Някои от предишните битки във финалното състезание ...

https://clubs1.bg/news/naj-dramatichnite-finali-vav-formula-1/

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се хонда да направят чудо и да са турили най-надеждния двигател, който са направили тази година :) 

 

Мерца ясно, че на правите е звяр, но пък в завоите е друго. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той и миналата събота го изненада, но "пилците се броят в неделя". 

Иначе - до тук - добре!

https://clubs1.bg/news/verstapen-2021-abu-dabi-parva-trenirovka/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос на Ver & Per, а и утре ще стартират със soft. Явно се бяга от директен пилотски двубой и битката ще е стратегическа.

Намерихме и макс спийд!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, не си трае, а лае по стария пес. :)

https://sportal.bg/news-2021121209112003792

Ама като почна да печели, тупкаше доволно HONDA логото на костюма си. :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не го е казал той, а ПР-а и екипа. Вчера нали казаха, че са му забранили всякакви соц. мрежи последните дни, за да не го ядосват него с подобни изказвания през медиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано е така, че иначе е нелепо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, можеше да си го запази за след състезанието. Независимо дали ще спечели или загуби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е че го е страх от него..Когато бъде задминат от Макс ,почва да се оплаква от екипа си или след състезанието да казва Редбул извадиха скорост, а не казва Да Макс е добър , показа го на това състезание... И аз да карам 2-3 сезона 99% все първи места , да тръгвам 16 ти с Мерца и ставам 1 или 2ри всеки път ще ми стане навик и изведнъж за 1 год да си на ръба да не спечелиш и изгубил повечето състезания ще се замислиш и ще си разклатен. Няма лошо човек да бъде уверен в себе си , та дори и преди самото състезание. В бокса знатс как е , вземат ли ти психиката преди мача, потдадеш ли 50% си изгубил. Нека се надъхва Максимилиан, в нвгов плюс е , а Хамака ако е оплашен , оттам ще е лабилен и нерешителен, лошо за него..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, ама го обърнаха на бокс с тея предрингови психозакачки.

Днес поне Мазалото няма да се пречка - бил положително ковиден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо са се обадили на баща му , днес да не се състезава, че предстои битка за титлата ..Да не стане да ги блъсне нейде ,че после ще го разсипат 😄

Мазепина са му дали отпуск

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, стискаме палци на ръцете за Макс и Чеко, и дано след 2 часа не се хванем за тези на краката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо през просото 20метра напред и приятно гледане...Това ако е състезание, извън пистата на тепиха адмирации. Срам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МаFIA!

Позор!

Макс беше по-напред и вътре в пистата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...