Jump to content

Recommended Posts

Тази година се очертава интересен сезон.Лично на мен ми е интересен Сена в кола Уилямс-Рено.Комбинацията е надеждна.Рено снабдяват Редбул с двигател!OnlineНямам булсат, а бнт ще дават повторения.Онлайн ще гледаме!

• Upvote 2

Все пак го има и вечния RTL. А иначе само някоя тв от Булсата има права за излъчване, така ли?

Само ТВ+

Бнт-2 ще я излъчва ,но на запис от 11/45ч. на 18.03.2012г.Тва за тези които са се успали или не са я гледали по една или друга причина .Публикувано изображение

За потребителите на Булсат - Film+. При мен е на 39 канал :D

От колко часа е прякото по Булсата?:)

Мерси,Саше.Вече подготвям пуканките:)Който няма Булсатком може да ми дойде на гости ама ако се държи прилично и си е сменил чорапите :D :D

• Upvote 2

М-сат също го излъчиха :) на мястото на Extreme Sports пуснаха Film+ HD и веднага след състезанието го спряха канала!

Фенове има - и най-накрая, най-добрия отбор е начело !!! Нямам търпрние утре да гледам :worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy:

Струва ми се че ще има сблъсък Гросжан - Шумахер!Ако Шумахер го отвее, се почва с Макларън.Ще е интересно, дали ще продължи с подлите си номера, както преди?

Наглите смотаняци от Булсат да го хванат и разведат! А всички фенове на F-1 може да го гледат директно по RTL от 8.00ч. Почти всички кабеларки излъчват RTL.

Защо пък Булсатком да са нагли смотаняци???Платили са си и излъчват.Това е.....нагли смотаняци са всички други "ефирни" телевизии които не пожелаха да купят правата за Ф1.Аз пък съм супер мега хипер предоволен,че ще гледам перфектно реализирани директни квалификации и състезания,и то на High Definiton.Най-накрая,евала на Булсатком.

• Upvote 1

Състезанието беше супер,само че не ми харесаха толкова на често рекламите Публикувано изображение

• Upvote 1

Евала на Булсатком.Наистина чудесно предаване на HD и без нито една реклама:)

Oчертава се интересен сезон.Много силни тези рена!Уилямс, Лотус, Редбул!Ферарито много спънато, на Алонсо паметник да му вдигнат!Мерцедес се изложиха.Макларън както винаги на ниво!

Тъпия чукча прецака Хамилтън :@ Като е нас*ан да си беше спрял 200 метра по рано в пит лейн-а !!! Тоя на средата на старт-финалната права и немската ЛИМОНАДА пак изкара късмет ...

Е и това го има в играта и прави състезанията по-интересни.И аз съм фен на Хамилтън,но се видя че днес не му беше ден.Пак прецака задните гуми .......

Булсатком Руллззз, неслучайно съм си предплатил до догодина по това време :cool: макар и дългогодишен Ферарист, не виждам как ще се намесят в борбата за титлата тази година :( , но пък смятам, че хегемонията на Ред Бул ще приключи. Уникалне болид са направили в Макларън. нямам търпение за втория старт след седмица!Маса за пореден път се провали в състезанието!Алонсо в момента е най-можещия карач в Ф1! ;) Булсатком Руллззз :D

Супер състезание,супер студио,мега HD качество.Ще бъде уникален сезон. :bow: Жалко за Шуми,той е моя личен фаворит,но има още 20 старта. ;)

Аз също съм си за Ферари от как се помня, ама от няколко сезона стават все по-зле. Според мен най-голям напредък от миналия сезон имат Мерцедес и Макларън. Да, сезона ще е по-интересен от миналата година.

Много фенове, похвално!Иначе по Филм + HD - нито една реклама и перфектно качество. Що се отнася до развоя на събитията от вчера, darius и devil_vas са го казали :D

Мда добро състезание е било като чета и слуам отзивите. Аз за съжаление нямам Булсатком и не го гледах. Според мен е би било добре и да го дават по други телевизии които да не са само в обхвата на Булсатком за да може и да се гледа (но на живо). Иначе това което разбирам за Булсаткома, HD-то и липсата на реклами това е чудесно БРАВО, че така са направили. За втория старт ще намеря къде да го гледам.Бутона да ги кърти. Още от годините когато беше дебютант в БМВ му се кефя ;)

Само RTL!!! Нашите коментатори ме дразнят неимоверно! :lol: И съм супер доволен от първото състезание - Бътън първи! МакЛарън отново начело. Сезона ще е интересен, определено!

Макларън пак най-добри в квалификацийте.Утре ще е интересно.

• Upvote 1

Утре ще бъде много интересно състезание.На тази тежка писта,ще се види много за качествата на отделните болиди и тимове. Не съм голям фен на Шуми но признавам,неговите безпорни качества и мисля, че утре ще е неговия ден и ще стъпи пак на подиума. А пък за RTL какво да кажеме:-перфектно отразяване,преди старта,самото състезание и след края на надпреварата, невероятно качество на картината, пък дори и не във HD!

• Upvote 1

Шуми тепърва ще има да ни удивява. Оказа се легендарен пилот, но дори и такъв никога няма да замести Сена в сърцата на хората, както и в моето!

Сена винаги ще остане най-добрият! :worthy::honda::plane: Шумахер както е започнал сезона, така и ще завърши, слаби са още!Но ще отвее на старта Бътън. :angry: Рено ми се стува ще доминира след Макларън и ще си сменят местата.Лотус и особенно Уилям никак не са за подценяване.Уилямс Рено имат титли, опит и служители адекватни последните 20г! :plane:

Edited by darius

Сена винаги ще остане най-добрият! :worthy::honda::plane: Шумахер както е започнал сезона, така и ще завърши, слаби са още!Но ще отвее на старта Бътън. :angry: Рено ми се стува ще доминира след Макларън и ще си сменят местата.Лотус и особенно Уилям никак не са за подценяване.Уилямс Рено имат титли, опит и служители адекватни последните 20г! :plane:

и що пък реши ,че ще отвее на старта Бътън? За мен най-голям прогрес тази година имат Лотус.

Ще е интересно, Мерцедес доста дръпнаха спрямо мин. година. Шумахер се доказа като може би най-добрия пилот сядал в болид, но да видим - годинките си казват своето ;)Ще е интересно състезание утре, но нещо не ги виждам мерцедес да вземат място на подиума... струва ми се, че макларън ще са мин. 1ви , но да видим :)

и що пък реши ,че ще отвее на старта Бътън? За мен най-голям прогрес тази година имат Лотус.

Предполагам колега, Шумахер свирепо ще атакува и понеже Бътън е пресметлив и хладнокръвен,може да го пусне да претовари и строши колата.Другия вариянт е Бътън да резне Хамилтън, а след него и Шуми!За Редбул и Лотус не ми се мисли как ще налитат като оси на мед върху първите трима! :P Edited by darius

Гросжан прецака Шуми.Рано му е на франсето за елита.

Еийй тоя Гросжан голема ливада! В такива ситуации си личат добрите пилоти! Аз такова дълго прекъсване не си спомням.

Шуми бил бавен и затова го резвали все отзад!А и нов прякор му измислили "Дедо" :D Рекламите не спират по всички канали, много яко нали!Състезанието можеше да почне преди 1,30 и нямаше да има дъжд.Англичаните обаче не искат Ф1 в 6,00, БГ в 8,00, да поспим а! :P

Ей сега ще видим дали е дедо...:-)

Страхотен Алонсо, браво!!!

Жалко че Перез сам се победи.....Иначе Алонсо щеше да се задоволи с второто място.Добро е мексиканчето, евала.

При положение, че Фетел остана доооста назад, исках Перез да спечели, но за съжаление напрежението му дойде в повече. Все пак 2-рото място което зае е голям успех и заслужава адмирации :)

Личи си опита и класата на Алонсо, с толкова слаба кола , как ги изигра с тактика и малко късмет. Мексиканеца догодина е в някой голям отбор с тези качества :)