Jump to content
Еди Ведър

Kaкво слушаме в момента ...

Recommended Posts

като нямаше "демокрация ''

Имаше кореком -каквото купиш от там те надживява ,доларите бяха кът ,ама всеки намираше начини ,сега има китай -тяхните стоки оставям без коментар ,каквото и да купиш -все боклук ,независимо какво е и как изглежда .

Edited by borko 30
  • Like 2

баща ми -лека му пръст ,много харесваше creedan-сите 

sharpa от корекома за 1500 долара -огромен касетофон още работи и свири като нов -тогава заплатите по 100-150  лв смятайте как се купува такъв касетофон -баща ми страшно се гордееше с касетофона -събиранията и гостита ,навремето много се събираха хората и си ходеха всяка вечер на гости -оген машина беше ,той и сега е огин имаше една касета с майк марийн -germany дето много я въртяха и танцуваха едно време .

• Like 2

Актуално , за времето в което живуркаме....

Преди 2 часа, Emicha написа:

Актуално , за времето в което живуркаме....

Битие, реторични въпроси, истински преживяни стари хроники... 

Нови декларации и нов спасител?!

С нищо насреща, освен популярност, популизъм, пари, платформа, плагиатщина, лобизъм и мимикрия.

Това съм го играла с “алтернативата”. Трети път няма да се случи.

Бих делегирала правомощия на хора демократи и християни, и професионалисти. Такива скоро няма да се появят. Време си трябва, отнема нашето отново несбъднато.

Този “прекрасен нов свят” , алтернатива на “тунела към вчера” не е моят.  Сложно е.

• Like 2
  • Upvote 1

преди 7 минути, vesivanova написа:

..... Време си трябва, отнема нашето отново несбъднато....

Off Topic

Бе то, живота ми мина с това - "време си трябва"!

Аз не съм го играл защото ( съм постоянен в даването на доверие и не мисля и сега да го променям - макар че, не съм представляван в кочината от моите довереници). 

И не вярвам в "нови спасители" - но факт е, че всичко което се пее е самата истина(поне според моя мироглед).

• Like 1

• Like 1

• Like 2

Най-добрия кавър на Ингви Малмстийн, правен някога :worthy: На това парче има стотици кавъри. От него се учат китаристите от 30+ години, но се оказва, че цигулката му подхожда най-много.

Edited by inspektora
  • Like 1

Лято или зима и аз обичам тия неща ....

• Like 2

Аз пък ей такива щурави каки ,да играем напук на правилата ....

Амааа ,вече май остарявам за такива работи 

• Like 1

Ето песен от хубавите времена -там където нямаше мутри ,нямаше измислени партии ,имаше весели хора .

Хора които си обичаха  живота -спокоен и праволинеен ,ако пипнат нещо от корекома -кеф неповторим!

Edited by borko 30

David Penn всяка седмица пуска много добри миксчета.

• Thanks 1

• Like 1

Нещо вечно....

• Like 1

Вилата на Росица Кирилова е близо до нашата на албена -аз досега не съм я видял там тази жена ,толкова години ,може и да ходи но не съм я виждал лично .Там по принцип района е само за баш бая патрони -като дядо ми, който е построил нашата вила там.Там обикновените хора и пари да са имали навремето ,не им разрешавали да купят място ,само за хора със големи заслуги към партията разрешавали   -Това е още по комунистическо време .Вили за милиони пари сега -той дядо бил партиен секретар и главен ревизор ,пази си всички касови бележки и фактури за всеки гвоздей и чарк от от вилата ,че ги е платил .Сега навърши 90 години .Но Росито вилата има авангарден стил на 3 етажа и е бъкана с камери отвън ,нашта е пак на 3 етажа ,ама е като обикновенна къща и камери нямаме .

Edited by borko 30