Jump to content
QcK

15 май.Протест!

Recommended Posts

Каквото и да ни съобщават по медиите, то е ясно, че има картел.. Май се осуети искането за разследване за картел нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами приятеля на премиера стои зад картела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Цената на горивата се формира от цената на Лукойл Нефтохим, + акциза+ДДС. Тези три стойности определят цената на едро на горивата, на която се зареждат бензиностанциите. След това собствениците на бензиностанции добавят процент за продажба на цена на дребно и така се формира цената за крайните потребители.Неправилното формиране на цената се изразява в това, че ДДС се налага върху сумата от цената на Лукойл и акциза. Така се получава, че се налага ДДС върху акциза, нещо, което е недопустимо. Акцизът е данък, който не създава добавена стойност и следователно не би трябвало да се облага с ДДС.

По коя телевизия го е казал Трайчо Трайков? Аз гледах БТв и нямаше интервютаhttp://www.btv.bg/videos/emisii/video/131610404-bTV_Novinite_%E2%80%93_Tsentralna_emisiya__13032011_g.htmlНа 0:22 се вижда хондата :) Редактирано от AbsolutHonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една седмица празни бензиджийници, само така може да има ефект.Една седмица или с градския или с колело или пеша-това е:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е начина ..!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е начина ..!

Да но това е капка в морето... Друго е да се блокират граници както направиха гърците... трябва просто да се реагира по остро .... с тия палави демонстрации нищо няма да се постигне в шибаната държава..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блокаж на 4 точки - Русе, Капитан Андреево , Кулата и Калотина - ей това требва :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте стачкуващи ето как мина срещата в Плд на някои бензиностанции :)http://james666.snimka.bg/automobiles/stachka-za-gorivo-13-03-2011g.577496.22719153.big

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Днес участвах в протеста и отново ще го направя.Само така ще си извоюваме правото да се наречем народ , а не съвкупност от овчи души.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Блокаж на 4 точки - Русе, Капитан Андреево , Кулата и Калотина - ей това требва :)

 

Точно.. Заедно с хората който се занимават с превози и от това си изскарват хляба.. по 50 тира на всеки изход придружени с 200-300 автомобила за подкрепа...... и който може да си ходи наработа пеш или с градски транспорт или с колело.... та така в продължение на месец два....да видим за чия сметка ще са загубите важно е да устискаме.... без нашите коли.....

 

ДРАЗНЯ СЕ ОТ ТОВА ЧЕ ШЕПА ХОРА НИ КАРАТ МИЗЕРСТВАМЕ..ДА ЛИШАВАМЕ СЕМЕЙСТВАТА СИ..... И ВСЕ ЖИВЕЕМ С МИСЪЛТА ЧЕ ВСЕ НЯКОГА ЩЕ СЕ ОПРАВИМ... ДА АМА НЕ ВСЕ ПОВЕЧЕ ЗАТЪВАМЕ... НЕ ЗНАМ ЗАЩО БЪЛГАРИНА НЕ МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ ЧЕ МНОЗИНСТВОТО И СПЛOТЕНОСТТА НА НАРОДА ОПРЕДЕЛЯ ПРАВИЛАТА....А НЕ НЯКАКЪВ КОЙТО МИ ГОВОРИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ЧЕ НЯМАЛО НАЧИН ДА СЕ СВАЛЯТ ЦЕНИТЕ НА ГОРИВАТА....

Редактирано от Al Capone
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така :) Най-силната фирма не е по-силна от най-слабата държава. Единственото нещо по-силно от държавната машина, това е народната машина :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно видео от Пловдив да се посмеете малко :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ВАРНА :

( малко снимки и от мен ) страшна колона стана

Не знам защо по медиите все разни капацитети ни обясняват че цените са като нормалните в европа а никой журналист на среща не им задава въпроса :

- А заплатите ни също ли са като европейските????? "

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Red

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес петрола е с 2.13% надолу.Питам лук ойл колко процента ще намалил горивата?След седмица две, или месец, нефта ще падне на обичайните си нива, под 100$!лук ойл няма да свали цените или ще го направи със 0.02лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив стана уникално! Имаше над 2000 коли! Страшно много съм доволен, не очаквах такова нещо. По бензиностанциите беше лудница, бутаха се коли, миеха се :) Цял ден лудница! Няма как да няма успех такова нещо, стана масово и голямо. Силно се надявам на някакъв отзвук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По обедните новини на нова дадоха един човек с Голф 2,който си е сложил ел.двигател и изминава по 60 км. на зареждане.Защо не започне монтирането им както газовите уредби този може да направи доста пари,но сигурно го е страх/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Интересно ми е колко ли ток гори за тия 60км :cool: че все пак предстои повишаване в цените на тока (който впрочем в момента също е безбожно скъп за нас).

Редактирано от Dimiter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В бъдещето всички трябва да караме екологично чисти автомобили, иначе загива цялото население на Земята. Аз съм ЗА всички водни/електро-мобили :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Добрич започваме да организираме втори протест за тази неделя! Бате Бойко не му пука явно за тея който го хранят.. Ще става тя една ама да видим...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде да организираме и за София втори,но без коли.Омръзна ми глупости да ми говорят политиците. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на следващия протест да блокираме бензиностанцийте с велосипеди :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ВСЕКИ НОВ ПРОТЕСТ ЩЕ НАБИРАМЕ ПОВЕЧЕ СИЛА.Нека този път бъдем малко по-агресивни за да разберат ,че не сме излезли да се забавляваме там :honda: Тая вечер Бойко каза,че не могат да свалят цените без да питат европа.Ама не искат да ги питат,щото знаят ,че те са хора и ще кажат не може заплатите да са им толко ниски ,а цените европеиски :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искат да равняват цените на горивата, с тези в останалата част, от Европа, ок, да приравнят и заплатите. Едно бегло сравнение, не твърдя, че стойностите са 100% точни, по-скоро са приблизителни. Минимално заплащане, за час, в Англия 5,93 паунда х 8 часа(1 надник) = 47.44 Цена на горивото ~ 1 паунд/литър. С един надник, си купуват ~ 45л, гориво.Минимално заплащане за ден, в България....~ 9-10лв. Цена на горивото ~2.5лв/л С един минимален надник, си купуваме ~3.6-4л горивоКолко още трябва да поскъпне горивото??? Стига абсурди вече!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Горивата трябва да паднат ПОД 2лв./литър иначе няма да се спрем! Повече и повече хора ще научават, предполагам на 27ми ще сме 3-4 пъти повече!

Стига са крали милиони ежедневно!

Редактирано от tuning_mania
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tuning_mania, Варна и Добрич, сигорно и други градове, се организираме за 20.03 (Тази неделя), защо чак на 27 сте плевенчани? Нашия план след 20 им давеме 5 дни срок (до 25-ти), ако няма ясно становище с положителен резултат, блокираме пътищата за Варна, Силистра и Ген.Тошево(границата).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами гледам че групата във фейсбук се двоуми дали на 20 или на 27 едни викат на 20ти, други на 27 казаха, незнам...аз и на 20ти и на 27 ще ида за всеки случайhttp://www.facebook.com/event.php?eid=205611936118096

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя на 20 съм там дано този път бъдем по-агресивни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протестът ще бъде на 27.03.2011 (Неделя). Информацията е публикувана на официалният сайт на протестите - http://protest2011.weebly.com/За повече информация - следете сайта, форума и facebook групите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм ще извоиуваме своето.Горивата да паднат под 2 лева :ph34r:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то ако ще са 2 лева, за какво да се хабим?Под лев трябва да паднат:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също само да добавя,че вторият протест е на 27.03, повече информация във форума http://www.bulforums.com/bgprotest_2011/viewforum.php?f=2 .Кажете на познатите,които ще ходят,защото някои си мислят,че ще е на 20 и ще се разкарват напразно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги протеста на 27 от 13:00 пак ли е на кино арена запад !!!:huh::dry::huh::D:huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да там ще е,а някои може ли да ми помогне и да напише със същия шрифт 27 на тази картинкаhttp://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=rgh1300287035s.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да там ще е,а някои може ли да ми помогне и да напише със същия шрифт 27 на тази картинкаhttp://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=rgh1300287035s.jpg

Тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...