Jump to content
rEsPeCtiVe

Какво направи днес по колата си?

Recommended Posts

Измих я добре и смених предната линия с едни стари такива Hertz-ове. Разлика не хващам особено, но подозирам, че пръст в цялата работа има текущия ми убит player (дърто Kenwood KDC-MP205). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преобух Жабата с зимни "обувки" и преместих леко стрелката на резервоара :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измих я добре и смених предната линия с едни стари такива Hertz-ове. Разлика не хващам особено, но подозирам, че пръст в цялата работа има текущия ми убит player (дърто Kenwood KDC-MP205). :)

Плясни един Alpine и виж разлика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взехме си новите буйки от прахово :) и я снишихме малко ,че беше като щъркел :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо джантите са до колата а не на нея ...Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

п.п. ти няма ли да си пуснеш вече тема в проекти, че то тва си е е*ати проекта, а и ще имаш още много какво да пишеш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързам бе :D а и времето е супер за правене на всеки ден по нещо дребно.Това не е проект че да е там :P

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

И една дребна закачка към бегачките :lol:

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиви са станали джантите, само че след праховото ще се кривят, като кашкавалени.Може ли да разбирате турбини, окачване, олекотяване и да си дадеш джантите на прахово???По въпроса променят ли свойствата на метала на алуминиевите джанти, вследствие на високата температура на изпичане при прахово боядисван-има много информация в нет-а.За праховото боядисване или как се унищожава една джанта :)

Редактирано от Staykov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се изкривят ще ги изхвърля ;) Не ми е важно да знам как се изменят свойствата...От турбини грам не разбирам,само знам че трябва да е Turbonetics и да е нова ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя направих следното: http://kytila.snimka.bg/automobiles/prelude.707473.28751112Сменени части : сегменти, биелни лагери, 4 ремъка, 2 ролки, водна помпа, 3 гарнитури, филтърче и ново масло :)Колко мизерии имаше в картера и по буталата :blink:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че долната половина от предната броня е от facelift :huh: Станало е идеално, само че какъв лип си сложил? За facelift или не? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липа е за броня след 99-таЗа да не сме капо днес учителят ми MIYAMOTO :) сложи на сивушка предна стабилизираща щанга 26мм с чисто нови биалети :P в знак на благодарност му чиракувах в сервиза :lol: За другата седмица остават задния лип и гърнето и сме готови с тази кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворих си таблото,да проверя има ли лампа за резервата...е има,но не свети.Ще го мился. :huh:

Редактирано от M.Todorov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отскочих до една морга и резултата след известно време:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези стопове са ми толкова познати Публикувано изображение

иначе новото е, че ми сложиха стъпало с каса, а аз си монтирах пищялките хаха

Редактирано от 626
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разрових се под капака да видя все пак 1.4i или 1.4is е моторчето ми, защото от както съм я взел (уж за 1.4i) все ми се струва, че върви доста доволно за 75hp. Е... честно казано не останах изненадан... Собственика преди мен беше махнал гарнитурата под дросела. Но пък аз си сложих една за всеки случай, все пак да няма пролуки м/у двата детайла. Благодарение на Izanagi (за гарнитурката) вече ми е спокойно и сигурно.

тези стопове са ми толкова познати

:) Така е колега, лесна модификация е, стига да имаш малко желание и свободно време... и нужните инструменти. Няма нищо трудно. :) Добре се е получило при теб. На мен ми се струва, че десният малко слабо свети... Уж сложих 5W крушка, но от тези с малките балони и май ще търся с голям балон, краен вариант - някоя леко по-силничка.Dragi4, при теб 15W не идват ли силни отдолу? Въпреки, че на снимките изглеждат много добре! Не знам дали има крушки 15/21W, защото аз съм си оставил и светлината за мъгла, та ми е стандартна крушка 5/21W. Редактирано от MonStarr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не са силни,както се вижда на снимката толкова силни колкото габарита!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измих отвън, лъснах всички пластмаси вътре и напръсках със спрей грес-а всички панти, а гумените уплътнения със силикон.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих си гайките сини:)

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купих и букет

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих ветробрани Mugen style :wub:

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има шанс и да подкараме климатроник от Акорд на Сивушка ;)

За сега само first step е направен :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес свалих кората на врата че ми провисна прозореца и го оправих вече не виси на една страна

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложих зимните гуми с новите капли.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от tony-asa
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах си централно заключване с дистанционно :) и вкарах още малко диодна лента в километража (отгоре за да осветява стрелките)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих Morel Tempo 6 и пак не съм доволен :(. Все пак са доста по-добре от старите ми Ground Zero GZIF 6503X

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих някаква добавка за запушване на дупки в охладителната система, защото от радиатора имам лек теч... Надявам се на временно решение докато си взема нов радиатор. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених си клемата на "+" на акумулатора, старата се разпадна от окис при свалянето. 5лв с бирата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглобих и зачистих нагара от клемореда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две зимни гуми отпред,"зимното" окачване отпред и 2л концентрат антифриз.Полуготова е за зимата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то каво направих аз през последната семица 4-2-1 изпискател генерация на 58мм с един резонатор само гарне на не знам колко отзад някав луд филтар на бронята отпредПубликувано изображение дросел на 65мм и определено се отпуши да поварвяваПубликувано изображениеhttp://penchev11.snimka.bg/automobiles/honda-civic-coupe.636202.28843839 http://penchev11.snimka.bg/automobiles/honda-civic-coupe.636202.28843844

Редактирано от penchev 11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах и волтметър за 4лв. от Е-бей, дигитален с подсветка . Като дойде го слагам и снимам/2-3 седмици/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помъчих се с нея да преместя едно дърво..не успях :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...