Jump to content
Sign in to follow this  
TrAdIuLi

Спрелия Хюндай Vs Всички Хонди

Recommended Posts

Заставайте всички от София на летящ ..... от място както кажете ....Вадете всякакъв вид хонди от по-сериозните ......

Много почна да летиш ти! /само да беше малко по-сериозен/ :censored:

Ванка какво стана с хондата бре да не би да стана неуспешен проекта ? :censored:

Хондата си се прави ..... даже май ще я възпламенявам събота / неделя ....Обаче много го подцениха и му се смяха на Хюндая и на Бояна и тука ..... та реших да ги попребия момчетата да се осъзнаят :thumbs2:Боянските вече плакаха ...... сега са тези наред :thumbs2::thumbs2::censored::ranting:

Заповядай на гости :angry: ще се радваме да прибиеш и нас;)

Хондата си се прави ..... даже май ще я възпламенявам събота / неделя ....Обаче много го подцениха и му се смяха на Хюндая и на Бояна и тука ..... та реших да ги попребия момчетата да се осъзнаят :)Боянските вече плакаха ...... сега са тези наред :angry:;);):lol:

Надявам се да е така, че тука едни мои познати казаха сега незнам колко е вярно, че си се бягал с хондата и те е било някакво атмосферно пежо 106 рали има ли истина в тия думи фен ? :) Edited by west bam

Хондата си се прави ..... даже май ще я възпламенявам събота / неделя ....Обаче много го подцениха и му се смяха на Хюндая и на Бояна и тука ..... та реших да ги попребия момчетата да се осъзнаят :)Боянските вече плакаха ...... сега са тези наред :angry:;);):lol:

Надявам се да е така, че тука едни мои познати казаха сега незнам колко е вярно, че си се бягал с хондата и те е било някакво атмосферно пежо 106 рали има ли истина в тия думи фен ? :)
Хондата не съм я карал от 4 месеца ;) Пежо рали даже докато беше атмосверна не ме е било .... само с едно се кантарехме ;)

Ще караш ли с мен на летящ , защото сликове нямам ?

Ще караш ли с мен на летящ , защото сликове нямам ?
Много се извинявам че се меся във разговора ви, но най-спортсменски ще бъде ако се пуснете и от летящ и от място на 400 метра.... така ще се види кой къде как.... вместо всеки да иска да се възползва от силната си страна

С цялото ми уважение към тебе, ама с какъв мотор е тоя Хюндай???

Ако става така първо искам офф роуд и после на писта ако оцелееш :angry:

Добре де ,аз не искам да се заяждам с никои ,но човека ясно е пуснал темата си.Защо пак нападате -които иска отива и си правите кефа.Винаги ли трябва да се караме и обиждаме ,когато си мерим пишките :angry:

сложи му сликове риба и ще хвърчат полуоски . :angry:;)

сложи му сликове риба и ще хвърчат полуоски . :angry::lol:

и ако има шпер + сликовете не само полуоски ами и забчатки ;) спомням си преди рибата мн ги биеше на Божурище ... хаха тогава хората караха най-бързата кола Astra c20xe..

Само аз ли съм давал газ като карах хондата в София ? Някоя турбо Д16-ка няма ли ? Някоя силна B-серия ? Някое K20 ?

НАСА продаваха совалки на народни цени, може с тях да се замериш :angry:

Тва за ония хюндай който пребих с 4 5 коли на летящ от 2ра от 60 и летящ от 3-та от 100 ли става дума :angry:

Абе вие се ебавате ама на мен Рибока ми се види пич...ясно и точно каза ,вадете кой каквото иска...но май са доста малко хората на ,които им стиска...

Кефиш ме риба :angry:

Абе вие се ебавате ама на мен Рибока ми се види пич...ясно и точно каза ,вадете кой каквото иска...но май са доста малко хората на ,които им стиска...

Явно си изпуснал предшестващата тема. Рибата е пич ама не се дърпа със всеки. Само с бегачки!

А това:"...но май са доста малко хората на ,които им стиска..." е пълна глупост.

Edited by paRADOx

Изчетах постовете,но така и не прочетох някой на сериозно да се изправи срещу Рибата.Само клавиатурни рацери ли има тук???Много са ни бързи колите ама като си седим пред компютрите,така ли е???Ако Рибата ми беше наблизо с удоволствие щях да го намажа с ВТ-то,да види как баба Онда дето няма живи набори ще го остави замислен с това корейско творение !!!

Само аз ли съм давал газ като карах хондата в София ? Някоя турбо Д16-ка няма ли ? Някоя силна B-серия ? Някое K20 ?

Явно няма тук бърза хонда колкото и да ми се иска в София признавам градовете с бързи хонди това са Варна, Сливен, Шумен, Ямбол там трябва да търсиш някой за сверка тука в София няма или има бързи хонди само, че не откликват на призива ти !!!

Така е !!! и всички се хвалят в темата "Сгоних се ..." колко са бързи и как тупат с Д13-ките наред ! Айде зимайте си по едно такова ,че аз вчера с Д14-ката дадох бинокъла на един koenigsegg

Публикувано изображение

Явно няма тук бърза хонда колкото и да ми се иска в София признавам градовете с бързи хонди това са Варна, Сливен, Шумен, Ямбол там трябва да търсиш някой за сверка тука в София няма или има бързи хонди само, че не откликват на призива ти !!!

Убеден съм, че всички чакаха твоето самопризнание ... вече 5 души му предложиха гонка, той иска 80-360 или колата му ще се счупи или съперника му е бавен или космоса му е крив ... трябва ли всички да се занимаваме с на чируса кенефа или просто да се съгласим, че кара най-бързия стратосферен апарат в покрайнините на Сърбия и да приключим темата ?
  • Upvote 2

Заставайте на всякакви дисциплини ..... от място от летящ няма значение ..... искам поне един миш да изпълзи и да застане :worthy:Само да е за София , че нямам време кога да се разхождам по провинциите..... сглобявам на хондата мотора !!!Lookcho ,а с тебе цАйсе ще си говоря на живо ..... няма да ти отговарям тука в темата ..... ако искаш може и нищо да не ти говоря ами да ти покажа "чируса" какъв повер има !

Заставайте на всякакви дисциплини ..... от място от летящ няма значение ..... искам поне един миш да изпълзи и да застане :worthy:

Само да е за София , че нямам време кога да се разхождам по провинциите..... сглобявам на хондата мотора !!!

Lookcho ,а с тебе цАйсе ще си говоря на живо ..... няма да ти отговарям тука в темата ..... ако искаш може и нищо да не ти говоря ами да ти покажа "чируса" какъв повер има !

Виж трябва да си поправиш темата, не срещу всички Хонди, а срещу софийските или в покрайнините щом не искаш да идваш в провинциите. Пък и какво ще дириш по провинциите, то тука бързи коли няма ;)

Мда. Особено във Варна са най-бавните Хонди. Там изобщо не ходи. !!!

Lookcho ,а с тебе цАйсе ще си говоря на живо ..... няма да ти отговарям тука в темата ..... ако искаш може и нищо да не ти говоря ами да ти покажа "чируса" какъв повер има !

Чирус, стискай ми палци да успея да дойда на месечната, но ако искаш да е сигурна работата, ела на седмичната във вторник, обещавам да съм там.

....обещавам да съм там.

Е така се повишава интереса към седмичните срещи !!!

Айде мене не ме е срам да падна от Хюндая шсе разберем нещо за летящ че предницата ми още не е годна за стартове

Айде мене не ме е срам да падна от Хюндая шсе разберем нещо за летящ че предницата ми още не е годна за стартове

Май вярно заради срама не излизат мишлетата ,че няма да спат ако припаднат от 1.5 Хюндайче ..... Кога ще караме с тебе ... айде тая вечер ?

Ееее тъкмо и аз се навих с моита 16 секундна кола "кораб маика" !!!(но не съм от Софето ) :worthy:

Edited by K1r1L

Да направите и видео. Много държа да видя ускорението на космическия Хюндай.

Май вярно заради срама не излизат мишлетата ,че няма да спат ако припаднат от 1.5 Хюндайче ..... Кога ще караме с тебе ... айде тая вечер ?
нощна съм тази вечер утре ще се чуем да се разберем нещо

нощна съм тази вечер утре ще се чуем да се разберем нещо
Добре утре ще се разберем да направим един летящ .... 60-220 да видим колко ще те дерна ;) !!! ;):worthy:

Риба почваш да ми мязаш на Сашо GT хахахаха :) който толко усмиваше с неговата дисциплина , а сега си същия като него.

Добре утре ще се разберем да направим един летящ .... 60-220 да видим колко ще те дерна :):):D:D

Стиа бе... Само 220 ли дига :D

Риба почваш да ми мязаш на Сашо GT хахахаха :) който толко усмиваше с неговата дисциплина , а сега си същия като него.

Тоя сашо гт кой беше ? :)

Риба признал съм те ,тема да създадеш си номер едно :) .Тука да те питам старт с дизел ама от 100 до 260 навит ли си ,че тука имам нещо из пред вид да се пробваме за спорта ,ако зема колата .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...