Jump to content
TrAdIuLi

Спрелия Хюндай Vs Всички Хонди

Recommended Posts

Става .......... излизам със всичко .... обаче карам до 240 щото вътре става Ада :D:D:D Утре само 1 ли ще излезне ? ..... Взел съм камера HD да дойдат още 2-3 хонди ако може и някоя турбо та да ги гръмня наведнъж и да не се разправям повече :D:):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

XAxaxAAXaXAXaНапомня ми на мен на младини :) Тая Риба, тая Риба..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...................................Добре утре ще се разберем да направим един летящ .... 60-220 да видим колко ще те дерна :):):D:D

Чета... чета ... и не мога да разбера.... тва хюнди ... до 60 бутат ли го ... тикат ли го ... илииии ... го дърпат?А? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...................................Добре утре ще се разберем да направим един летящ .... 60-220 да видим колко ще те дерна :):):D:D

Чета... чета ... и не мога да разбера.... тва хюнди ... до 60 бутат ли го ... тикат ли го ... илииии ... го дърпат?А? :D
Да прочете ,че колегата искаше летящ по-горе А ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някои ден покарате кола над 220-230 коня на предно без сликове ще ви видя как ще стартирате Ахахахах ..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно всички турбо коли са със сликове :)

Редактирано от mitkoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някои ден покарате кола над 220-230 коня на предно без сликове ще ви видя как ще стартирате Ахахахах ..........

поне шпер има ли ? иначе е ебати шита бая коне на предно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще караме бе Egocentric ..... звънях ти ама нещо не ти е включен телефона ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега. нека се пуснем само да си намеря радиатор за рекса.. не че ще има няква логика 131к.с срещу 230к.с но поне искам да засега рексчето... ако си съгласен.... аз съм с а9 и нищо повече.. надявам се след време и аз да си постигна мечтата, рекса да поема повече кислород отколкото му требва и тогава ще се пробваме отново .... но дотогава не се знае.. а й с теб маи се познаваме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си ли от нашия регион :) калински ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да пишат само хора , които са готови веднага за старт и са от София .........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейиии Риба ти съвсем ни ограничи бре, нас хората от провинцията :D Как си ги изкарал тия 200 и кусур коне на паша? Аз открих само това за Хюни от този модел http://www.scorpiocars.net/cars/car.php?ID=7901.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейиии Риба ти съвсем ни ограничи бре, нас хората от провинцията :lol: Как си ги изкарал тия 200 и кусур коне на паша? Аз открих само това за Хюни от този модел http://www.scorpiocars.net/cars/car.php?ID=7901.

Колегата е турбинирал машината, доколкото се разбира. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тя си е турбо фабрично май?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя грешка, не ги усещам Hyundai "изкривения H :D", а и въобще не погледнах линка ти. Явно е сложил по-голяма турбина и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба, дай да те накажа с моя стоков умреЕл Prelude, и да затваряме темата. :lol:ps: Ако сме на мокра настилка - може аз да ти направя 50-100м :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейиии Риба ти съвсем ни ограничи бре, нас хората от провинцията :D Как си ги изкарал тия 200 и кусур коне на паша? Аз открих само това за Хюни от този модел http://www.scorpiocars.net/cars/car.php?ID=7901.

По тези фабрични данни 0-100км/ч за 7.40 сек. тоя хюндай трябва да е по-бърз от 80% от хондите във форума. От тук следва въпроса: Защо това купе не е мечта за всеки рейсър?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в този сайт 2.2 на Прелюд го дават да е SOCH. Незнам какво толкова го гледате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте гледали сайтове ..... ами заставайте :lol::lol::D Довечера на Бояна чакам всяка хонда ..... стартирам само със сериозни коли !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ходи някой да си вземе и Оператор! :D да се документира падението на кое не се знае...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета... чета ... и не мога да разбера.... тва хюнди ... до 60 бутат ли го ... тикат ли го ... илииии ... го дърпат?

Голям лаф колега :lol::D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм..чакаш всяка хонда на бояна... после стартираш само с сериозни коли....тцтцтц колко ще искара скупа с тия 230 коня... 1000км.. за тва ли се пускаш само с сериозни коли а не просто за спорта... а и кире вече съм от 4 месеца съм кандидат софиянец :).. не съм в Бургас..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо това купе не е мечта за всеки рейсър?

Щот прилича на ютия.............не се отклонявайте от темата,ще се намерили някой бесен рацер от София да застане срещу чимугата на Рибата или сте бързи само пред компа???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли бе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе рибок, ако колата ти вървеше дори на половина колкото са ти приказките щеше да е :) , не извинявай два ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе рибок, ако колата ти вървеше дори на половина колкото са ти приказките щеше да е :) , не извинявай два ;) .

Заставай с нещо да видиш дали не е самолет ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе рибок, ако колата ти вървеше дори на половина колкото са ти приказките щеше да е :) , не извинявай два ;) .

Важното е, че колата му върви повече от твойта и както се вижда за момента от на всички в тоя форум поне докато някой не излезе да докаже обратното. Големи мислители сте всички ама на чертата няма никой в крайна сметка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във въпросът ми по-горе имаше известна ирония.Баси смеха :) То не бяха проекти, чудесии, поръчка на части от Щатите, сгоних се с какви ли не коли и няма кой да сложи 200лв и да се пробва с някакъв хюндай. Направо смешна работа. Карам си сток хондето и колкото върви толко поне не съм клавиатурен състезател.

Редактирано от garfi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже само мишотини са писали тука , да напиша и аз нещо :);):D Само църкате , да по църкам и аз - 90% от ХОНДИТЕ В БГ , ще припадат от ХЮНДАЯ :)! А , като изкара СИВИКА , всички до 1 ще припадат на ужасия ;)!! Така , че ... хранете си го Рибата , викайте му колко е тъп и т.н ... НО ТОВА Е РЕАЛНОСТТА КОЛЕГИ :P Тука си имаме много КРАСИВИ ХОНДИ , но МНОГО БЪРЗИ ...... още не ;)

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехее не сколасах да стигна до бояна снощи и веднага се почнаха приказките...Айде днеска ще застана даже може и по светло Гарфи пиле а кой в тая тема се е заканвал на хюндая че бил клавиатурен рейсър бе ? я обясни и ти щом не си кво правиш в теми като тая бе ?! като ти е ебати смеха дигни си и ти хондата и ела да припандеш а ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ви сеира в тая тема това правя тук.

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма голям сеирджия ще излезеш ! що пишеш тогава бе ? темата е за старт хонди срещу корееца като няма да си вадиш мъртвеца си спести градивните мненияПС:След един час е старта ще се снима и от двете коли да се види как хюндая ще ми направи на мен 120м сигурно а на мен реално в София нз коя хонда ще ми излезе в момента и да затваряме темата

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже само мишотини са писали тука , да напиша и аз нещо :);):D Само църкате , да по църкам и аз - 90% от ХОНДИТЕ В БГ , ще припадат от ХЮНДАЯ :)! А , като изкара СИВИКА , всички до 1 ще припадат на ужасия ;)!! Така , че ... хранете си го Рибата , викайте му колко е тъп и т.н ... НО ТОВА Е РЕАЛНОСТТА КОЛЕГИ :P Тука си имаме много КРАСИВИ ХОНДИ , но МНОГО БЪРЗИ ...... още не ;)

Батка просто няма хора, които да наливат такива парички (както го прави Рибока може би). Каквато е държавицата (съдрана и закърпена), такива са и колите :P Ха да иде Рибока в Америка или в друга развита страна и тогава да си мери п**ката с тамошните драг фенове, тогава да обсъждаме. Не че имам нещо против него, просто не обичам хора, които се изхвърлят и то срещу други хора, не на ниво (парично говоря). Повярвайте ми с пари всеки може!Поздрави на всички, аз спирам да пиша в тая тема, мисля че е без смисъл да се дърлим излишно :) Редактирано от martjo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не играя срещу хюндая ама грам хаха тая кола ще погребе огромна част от хондите гарантирам! ще има клипчета по-късно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...