Jump to content
TrAdIuLi

Спрелия Хюндай Vs Всички Хонди

Recommended Posts

Ще те спускам на месечната ..... нямам време да се занимавам с тебе през седмицата !

Какво стана бе мишок, хвана те шубето и се покри ... (не ми отговаряй - това е риторичен въпрос) ... ае да не виждам повече коментари, след като чируса се ската за гонката ! Дет се вика служебна победа, че и свидетели имам :)П.П. Мога да гарантирам, че ако имах възможност да съм тука за месечната и там нямаше да се появиш ...
Какво караш ти ,че да се състезавам с тебе бе ? Аз на месечната ще отида не да се състезавам с тебе ,а да си "полафим" .....
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако става въпрос за черния 335 хаха тя изобщо не върви а дизеловото бмв на мен ми прави кола и половина две при половение че рибата ми прави 20-30 :) разбираш какво имам предвид

От тогава когато се бягахте фен има доста промята в + на варевежа на колата така, че ми е интересно да видим как ще седят ако си навит може и с теб да я сгоним да видим дали ще има разлика от 2 коли нищо лично фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво караш ти ,че да се състезавам с тебе бе ? Аз на месечната ще отида не да се състезавам с тебе ,а да си "полафим" .....

Ще се постарая тогава да долетя за месечната за да си "полафим", мишленце, интересно ми защото явно имаш нещо да ми казваш ...... между другото ти как реши че твоя кенеф е по-бърз от моя като нямаш минимална идея моя какъв е? И по-интересното е, как реши че можеш да обиждаш хората във форума безнаказано?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво караш ти ,че да се състезавам с тебе бе ? Аз на месечната ще отида не да се състезавам с тебе ,а да си "полафим" .....

Ще се постарая тогава да долетя за месечната за да си "полафим", мишленце, интересно ми защото явно имаш нещо да ми казваш ...... между другото ти как реши че твоя кенеф е по-бърз от моя като нямаш минимална идея моя какъв е? И по-интересното е, как реши че можеш да обиждаш хората във форума безнаказано?
Добре бе ..... цървул много смело ми говориш тука и ме изнервяш вече зверски ...... ако ти разкача лицето на месечната много ми е интересно какво ще лаеш тогава :):)Никои не съм обидил ..... и да съм подметнал нещо е било в кръга на шегата ....... ако имам с някои проблем го разрешавам лично не тука по форумчетата !Пуснах тема за драг , който иска да застава ..... застана само 1 - припадна ..... чакам други
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 страници тъпотии изписахте и само една гонка - евала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така няма да се гоните, я по-добре снимайте като се биете, може пък по интересно да е .... :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 страници тъпотии изписахте и само една гонка - евала :worthy:

...че тва си е постижение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво сте го захапали Рибата бре???Момчето ясно каза....": Спрелия Хюндай Vs Всичи"Който има желание илиза...които не мълчи а не дава акъл!Ама дразнел хората...ми дрезнете го и вие.,..или по скоро го побеете и да млъква!ПС:Риба...излизай ми с тоя червения Хуйдаи от днес:worthy:))

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук се появиха и защитници на човешките права :)Единственото което разбрах е , че рибата стана най-популярната личност във форума от 2 седмици насам. Чак новорегистриралите се го подкрепят още с първия си пост :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бре, не го защитавам.Само не мога да разбера защо му се връзвате толкова...чак на бои му скачат:)Рибата си е рацер....ето предисвиква всички не само от този форум.Я си кажете...ако не Рибата няма ли да ви е скучно:P и да припадате от скука у форума:P

Тук се появиха и защитници на човешките права :DЕдинственото което разбрах е , че рибата стана най-популярната личност във форума от 2 седмици насам. Чак новорегистриралите се го подкрепят още с първия си пост :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая тогава да долетя за месечната за да си "полафим", мишленце, интересно ми защото явно имаш нещо да ми казваш ...... между другото ти как реши че твоя кенеф е по-бърз от моя като нямаш минимална идея моя какъв е? И по-интересното е, как реши че можеш да обиждаш хората във форума безнаказано?Ще видиш ти , Рибо , Лукчо няма да те остави да минеш безнаказано ! Давай , Лукчооооо , давай :worthy:!

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ви помоля да спазвате ако не добрия, то поне някакъв приличен тон?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе ..... цървул много смело ми говориш тука и ме изнервяш вече зверски ...... ако ти разкача лицето на месечната много ми е интересно какво ще лаеш тогава :):thumbs1:Никои не съм обидил ..... и да съм подметнал нещо е било в кръга на шегата ....... ако имам с някои проблем го разрешавам лично не тука по форумчетата !Пуснах тема за драг , който иска да застава ..... застана само 1 - припадна ..... чакам други

Чирусче, само да се изясним, ти зъболекар ли си или ме заплаши ? Ако това е в кръга на шегата, ми кажи от сега, защото с тебе чувството ми за хумор не работи ... ако не е, ще се видим за да разбера точно как ще ми разкачиш лицето ...
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да участвам в мелето?! Как да се запиша за участие?!?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе ..... цървул много смело ми говориш тука и ме изнервяш вече зверски ...... ако ти разкача лицето на месечната много ми е интересно какво ще лаеш тогава :):rolleyes:Никои не съм обидил ..... и да съм подметнал нещо е било в кръга на шегата ....... ако имам с някои проблем го разрешавам лично не тука по форумчетата !Пуснах тема за драг , който иска да застава ..... застана само 1 - припадна ..... чакам други

Чирусче, само да се изясним, ти зъболекар ли си или ме заплаши ? Ако това е в кръга на шегата, ми кажи от сега, защото с тебе чувството ми за хумор не работи ... ако не е, ще се видим за да разбера точно как ще ми разкачиш лицето ...
Не не съм зъболекарче ...... състезателче съм по автомобилни състезания и по кикбоксче ..... и искам ти да си избереш на коя дисциплина да те пробвам ?Ако не можеш да отговориш адекватно ....... нищо не отговаряй и повече по мои адрес нищо не искам да чувам от теб както и мен не ме интересува жалката ти душица !
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кфо стана са за бой ще се намериме хора, за да се пусне някой с умрелия Хюндай няма никой...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен, трябва да се пусне тема със заглавие, словесни атаки, закани, заплахи и др. сигурен съм че 80% от съфорумците ще си спрат HBO то и ще станат фенове на този сериал, листопад пасти да яде ще сринем и big brother по рейтинг :rolleyes:

Редактирано от KICK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на кой е тая бързата 330д да излиза да го пробвам с 330и да видиме какво ще стане,то се е видяло че хондаджии рацери няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е пълна с простотии, а завършека е чуден до бой се стига.. извинете но да ви попитам на колко години сте 15-16 ? Изобщо не личи, че сте големи хора, по начина на изказване и "заканите" които си отправяте пълна селяния и простотия не знам как не ви е срам :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..................... а завършека е чуден до бой се стига.. ..........

Завършек ли?Скоро няма да завърши, ама се чудя защо е в този раздел? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е, защото е спорт и тунинг, а един спаринг си е чист хем спорт, хем тунинг. Какво като са големи хора, вие големи хора да се бият не сте ли виждали?!

:blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора кога оспяхте да истрепете мазните мангали в наща държава ,че почнахте и помеждуси да се чепкате и то за глупости .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале мале тая темя на какво заприлича припадам като я чета :P то не са боеве не е расизъм не са чудеса :blink::D кво стана с хондите и хюндайте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, сега е времето на Кик-боксьори с/у модератори. Макар, че от кик-боксьор до кик-боксьор и от модератор до модератор има разлика :P Ще ми е интересно да гледам схватката. Пък и Рибата щом толкова видно изтъкна че тренира Кик-бокс ме води на някаква мисъл ама.... Само лукчо да не се окаже някой джудисче, че тогава става трудно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чирусче, ще те пробвам и на двете щом искаш, ама да не се окаже, че си мишле наистина и да се покриеш ... mEtaka, не съм бре , споко :P ама знам "хамалската" и "пияния рацер" :)редакция: ... и не съм модератор :P

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука стана просто отвратителна тая тема ужас засрамете се бре хора карате се като някои 15 годишни пубери просто се учудвам на вас тцтцтццт

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чирусче, ще те пробвам и на двете щом искаш, ама да не се окаже, че си мишле наистина и да се покриеш ... mEtaka, не съм бре , споко :) ама знам "хамалската" и "пияния рацер" :Pредакция: ... и не съм модератор :P

Аз на нищо не искам да те пробвам ,че ми е ясно какво ще се случи и в двата варианта като те видях що за машина си и каква машина караш ....И защото ми е жал за тебе ,че те гледам колко си нахъсан може много тежко да ти стане ...... да направим такаПраиме един старт с колите виждаш с колко те пребивам и правиш асоциация за другото ..... навит ли си ?
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да се извиня че не е моя работа да се меся във вашите спорове, но защо всичко трябва да се решава с бой? Пускате се падналия стиска раката на другия и с достойнство си тръгва.Аз ли сам заблуден или няма такива хора вече който са готови да загубят с достойнство,и да кажат едно браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на нищо не искам да те пробвам ,че ми е ясно какво ще се случи и в двата варианта като те видях що за машина си и каква машина караш ....И защото ми е жал за тебе ,че те гледам колко си нахъсан може много тежко да ти стане ...... да направим такаПраиме един старт с колите виждаш с колко те пребивам и правиш асоциация за другото ..... навит ли си ?

ХАХА кефиш, нека се срещнем и тя ситуацията ще си покаже .. навит ли си ? Иначе като те гледам как смело ги пишеш, ти или си най-големия в тае-бо-то или си най-тъпия. :P ... всъщност няма "или", най-големия си :)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен резил в хонда форума ИЗЛАГАЦИЯ от ента степен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някои модератор, който да порправи малко нещата ..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...