Jump to content
TrAdIuLi

Спрелия Хюндай Vs Всички Хонди

Recommended Posts

Евала на Egocentric-a ,че излезна за теста ;) Чакам някаква по-сериозно кола за старт ;););):lol: Ето клипа

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май станаха 120 метра ;) ;) ;) . Добре че е колегата егоцентрик да излезне, че като гледам тея дето пишат не вървят и на половината на неговата кола, апък искат да бият хундая :lol:;) ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върви тоя Хюндай бе браво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След този клип никой няма да се престраши срещу хундито.брейиии ма си понаварвява доста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо евала на Егоцентрик,че излиза момчето и се гони и лае само като 90 % от хората писали в темата ;) Второ по нагоре в темата бях писал че още когато аз нямах книжка гледах клипове на рибата с разни астри и кадети гси а те тогава бяха мн модерни и вървежни а рибата ги правеше леш из София и винаги съм казвал,че мн върви неговия Хуйдай но мислех че него кара вече :lol: Поздрави и на 2-мата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам че други гонки няма да има ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а клип от място има ли ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаше гонка от място тъй като мен ми е разбита малко предницата и гледам да не я троша още докато не я оправя с боксувания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука в София май нещо липсват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

корейката си върви,ама от място съм сигурен че резултата няма да е в полза на хюбдая,или поне ще се кантарят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

корейката си върви,ама от място съм сигурен че резултата няма да е в полза на хюбдая,или поне ще се кантарят

Гледай сега ..... хюндая и старта ще вземе на хондата обаче не искам да го тормозя толкова много ,защото на мен ми е по важно коя кола е по силна от движение !Вече съм мерил 60ft и си стартира колата идеално (2.1) ..... даже от 2-ра също тръгва не зле ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва направо е нереално. Сигурно тоя Хюндай е най-бързият в Европа. Аз толкова убита марка... не бях виждал да върви така. На мен с Прелюда при старт в движение може и 1км да ми направи.

Респект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми е интересно какво ще се изпише по темата от тук на татък ;) ще следя с интерес, а и може колегите от темата згоних се най накрая, дето правят всяка вечер ферарита и поршета да хъркат по светофарите, да се пуснат с рибата да ги видим, има един много готин лаф НЕ КАЗВАЙ ХОП ПРЕДИ ДА СИ СКОЧИЛ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... а и може колегите от темата згоних се най накрая, дето правят всяка вечер ферарита и поршета да хъркат по светофарите, да се пуснат с рибата да ги видим, има един много готин лаф НЕ КАЗВАЙ ХОП ПРЕДИ ДА СИ СКОЧИЛ ;)

Част от това което исках да кажа в един от предишните си постове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еваларка.. извинявай ако съм пропуснал нещо (някоя тема-проект или нещо подобно ако имаш), но би ли споделил какво си правил по корейчето? Адско е.. ;)Аз понеже, както много колеги, знам за какво става въпрос Civic-а на Стефан EGOcentric (даже щях да го купувам по едно време, приказвахме си доста, реших даже да го взимам, но ми забавиха едни пари, през това време той се отказа да го продава и взех Del Sol-а, който карам сега), както и да е, исках да кажа, че такъв ластик на тая B16-ка специално.. РЕСПЕКТ

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука има конспирация.На Стефан Хондата върви на АД а тука нещо не и дава газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обижда някой но и на мен ми се стори че Хондата не дава много газ. :lol: >Дори и да дава,вероятно няма шанс ако корейчето е 220(толкова ли беше?)к.с.Що не се пусне с по-равностойна кола?Да речемм същите коне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колеги забелязвате ли горкото БМВ (нищо лично) колко с каква мъка настига сивика....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е идеята че въобще не трябва да го стига ..... :lol: Трябва да изостава и то не с малко.

 

п.п. Хондата е "по-лека" :lol:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е идеята че въобще не трябва да го стига ..... :lol: Трябва да изостава и то не с малко.

ааа за това вече незная но все пак къде е 1.6 4цилиндъра и 3.0 6 цилиндъра :lol: горките немци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бмв-то е E46 330i и ще пръсне мозъците на летящ на повечето хонди атмосверни :lol: Колата не е сток и върви особено след 100 доста ;) До колкото знам има кантар с E36 M3 ;) Колкото до даването на газ от негова страна ...... аахаххахаха може само да ме радва ,че така изглежда ...... :lol::P:lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам има кантар с E36 M3 :lol:

Бях фен на М-серията ама с тея думи направо ме отказа :lol: :lol: С тоя вървеж да кантари М-ка хахаха

 

Шаран на колко налягане караш Китайката ??

 

п.п. Знам, базикам се :lol: Емчи за 1.5 що да не върви толкова .

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пролет може да дойда до София за настройка, и ще искам да замеря колата, ако имаш желание тогава ще звънна! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам има кантар с E36 M3 :lol:

Бях фен на М-серията ама с тея думи направо ме отказа :lol: :lol: С тоя вървеж да кантари М-ка хахаха Шаран на колко налягане караш Китайката ??
Абе върви си E46-цата ...... Хюндая прави пик 1.5 и държи 1.4 холд ...... и е КОрейка не Китайка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте чели само ..... ами вадете някаква по-конкурентна хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си велик деба

Ахаха тази кола те биеше с оригиналното турбо , което е не по-голямо от моторче за чистачки :lol::lol::lol: Аз не съм велик ..... обаче колата се оказа ,че Е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е идеята че въобще не трябва да го стига ..... :lol: Трябва да изостава и то не с малко.

 

п.п. Хондата е "по-лека" :lol:

Уж ги разбираш нещата па нема ,нема изръсиш някоя глупост...трябвало да изостава ,че хондата била по -лека...от летящ старт б16-ка няма никакви ама никакви шансове срещу подобно бмв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оки, ти по ги разбираш нещата :lol: Аз само така съм чувал :lol: Ако трябва да сме точни б16 от ниски и пасат с 1.4 ще я дръпне в началото. И при положение че това БМВ не я взе още от ниски, във високи просто трябва да си изостава ... ама пък знам ли както казах така съм чувал. п.п. това за "по-лека" не случайно го написах по този начин :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте чели само ..... ами вадете някаква по-конкурентна хонда :lol:

Сега е студено малко трудно загряват...ала бала гуми нямат подходящи имам един мергел 250Д ако искаш мой се пуснем на 402м аз ще съм на 400-ния метър и мой се пробваме (на тати колата) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе рибок, ако колата ти вървеше дори на половина колкото са ти приказките щеше да е :lol: , не извинявай два :lol: .

Важното е, че колата му върви повече от твойта и както се вижда за момента от на всички в тоя форум поне докато някой не излезе да докаже обратното. Големи мислители сте всички ама на чертата няма никой в крайна сметка. :lol:Абе пич, аз мога да искарам моята кола която даже не е хонда а селика срещу Рибата, но няма смисъл нямам такъв голям бинокъл. Но за сметка на това имам много общо с колата и най-вече човека който единствен излезе срещу Ванката, и това мойто е чиста проба закачка с него той надявам се сега ще се сети кой съм. А ти кой мишок беше че се надърви така зверски? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ок щом няма никоя хонда да се намеси в случая Ванка би ли прием дуел с една леко бутната фейсова Е46 330d

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета относно даването на газ давам си газ толко си може хондичката ми просто хюндая найстина върви простивно на очакванията :lol::lol: а до бмв-то и на него му се надава газ исе вижда как ме настига след като аз на 200 вече се отказах и върнах газта защото не виждах вече купето :lol::lol: хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера , някой очкваше 1,6 атмосферка да бие 1,5 турбо на 1,4 бара ли ... от летящ ?!?!Само прави чест на Егоцентрика , че макар да беше ясен изхода от гоната се нареди , да ни отсрами клавиатурните състезатели.

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тс тс тс .... гледам и не вярвам на очите си ... едно момче направи тема "Спрелия Хюндай Vs Всички Хонди" и няма кой да излезне да защити марката и то в София ... ето това не е смешно, това е трагично дами и господа.Дори и от Варна да бях щях да заредя до горе и да ида до София да защитя марката ако имах силна кола както доста хора в Варна. Това е истината за съжаление ... жалко ... личи си колко сме силни обаче тук на приказки. Колко жалко дано някой от хората със наистина добре направени коли просто да защитят марката хах представям си ако това стане в бмв форума :lol: !

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...